Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

zevkten ç ı ldı rcaksanı z

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Size baş ı mdan geç en bir olayı anlatacağ ı m. Bir gü n arkdaş lar maç tan geliyorduk biran ö nce eve gitmek istiyordum sinirli ve yorgundum. eve vardı ğ ı mda kapı yı aç tı m iç eri girdiğ imde karş ı mda ç ok sexsi bir kı z bacak bacak ü stü ne atmı ş . Oturuyordu mini bir etek ve kı rmı zı bir blü z vardı . Sanki azı m sulanmı ş tı annem geldi hoş geldin olum dedi Bunlar kim dedim yan koş umuz oğ lm dedim gidip teyzenin elini ö ptü m hoş geldiniz dedim kı zada elimi verdim merhaba dedim elini uzattı merhaba cnm dedi sanki elimi bı rakmak istemiyordu. Sı msı kı tutmuş tu gelmelerini sebebi annesinin ç ok yakı n arkdaş ı nı kaybetmiş konya ya gidecek ti burcu yuda kimsesi olmadı iç in bize bı rakacı ktı buna ç ok sevinmiş tim o gü n annesi giitktn snra sabaha kadar sohbet ettik sabah kalktı mda burcu odası nda yoktu iç erimde giitğ imde ise sü per bi sofra bekliyordu sana kahvaltı ettim annen pazara giit dedi teş ş ekkü r ettim beraber kahvaltı ettik fı rsat bu fı rsattı onu istiyordum sofrayı kaldı rı rken dudağ ı na sı msı kı yapı ş tı m ve ö pmeye baş ladı m bundn rahatsı z olmamaş tı aksine oda gö mleklerimin dü ğ melerini aç ı yordum. Hemen yatak odası na gö tü rdü m sayundum oda soyunmaya baş ladı onu yatağ a attı m yarağ ı mı ve yalamaya baş ladı bu ç ok hoş uma gitmiş ti boğ azı na kadar sokuyordum konuş amı yordu birş eyler sö ğ lemeye ç aliş iyo ama umrumda değ ildi sadece zevk almaya bakı yordum ve ç ı kardı m kucağ ı ma oturması nı sö ledim oturdu lü tfen ç ok acı tma dedi tamam diyerek geç iş tirdim ilk olarak olarak yavaş yavaş yarağ ı mı amı na sokmaya baş ladı m ç ok zevk alı yor heraldeki ben soktukç a ç ok gü zel aş kı m diye bağ rı yordu ve hı zlandı m ve sonuna kadar kö kledim amı na yarağ ı mı burcu fena helde inlemeye baş lamı ş tı aş kı m acı yo yeter sesleri beni dahada azdı rmı ş tı yarağ ı mı ç ı kardı m ve gö tü nü dö ndü rdü m ve sokmaya baş aldı m burcu artı k barmaktan sei kesilmiş ama bir yandanda zevk alı yordu takrar kucama oturdu burcu artı k alı ş mı ş ta amı na girdikç e dahada zevkleniyordu biryanda duağ ı nı ö perken ellerimlede gö ğ ü slerini okş uyordum oda amı nı okş uyordu ve boş almak ü zereydim ben boş alı yorum dedim tamam bitanem tamam aş kı m dedi ve amı na boş aldı m o hale boş almamı ş tı yağ aı mı n ü zerinde zı plı yordu aş kı m bende boş aldı m dedi ve ikimizde ç ok yorulmuş tuk yatağ a uzandı m oda yarağ ı mı n ucuna yattı aş kı m seni ç ok seviyorum dedi ve beni ö ptü aş kı m banyoya ilk benmi greyimmi senmi gircn dedim beraber girsek olmazmı dedi olur dedim banyoda sikimle oynamya baş ladı yetmedimi yinemi istiyorsn dedim evt aş kı m onu iç imde istiyorum sok onu gö tü me dedi banyoda bir kez da boş aldı m o ğ ü n hiç birş ey olmamı ş gibi davrandı k 1 ay sonrada evlendik artı k hergü n sikiş iyoruz
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

bakire kızı bozdum bakire değilim demesi..

Selamlar ben murat boluda yaşıyorum 26 yaşındayım. Henüz 3 gün önce tanıştığım ama samimiyeti bayağı ilerlettiğim bir kızı (asuman) evime davet etmiştim.. Dışardan hazır pizza alıp evde hazırlayıp yedikten sonra birkaç kadeh şarap deviripDansa başlam... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nje gundu be

Mrb ben 16 yasında yakısklı bı gendım benım sewdıgım bı kız vardı aslında segı deılde anlayın artık.. bırgun okul cıkısı ben bunun yanına gıttım ve tansmak ıstedıgımı soledım kızda elbet olabılır dedı. ben bunu cok ıyı bı cafeye goturdum sonra konu s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otel odasında

Selam ben ceren.size başımdan geçen bi olyı anlatmak istiyorum.bundan 3 yıl önce bi doğum günü partisinde bi gençla tanıştırıldım .adı bilgin.ben de o zamanlarda kimseyi tanımaz arkadaşlık etmezdim.gayet sexi bir vucudum olduğundan erkeklerin bana n... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

işerken tahrik oldum

slm arkdaslar bende basımdan gecen bu sıte sayesınde ılgınc bır olayımı anlatmak ıstıyorum ama kesınlıkle hıc bırı hayal veya fantazı degıldır tamamen olayların akısına dogru suruklenen gercek bir olaydır ben daha once burda güzel gece diye bir hikay... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşımın kız kardeşini siktim

İyi günler arkadaşlar,benim ismim hakan,1.88 boyunda esmer geniş omuzlu yakışıklı,maddi durumu olmayan biriyim,geçtiğimiz sene başımdan geçen hala unutmadığım bir maceramı sizinle paylaşmak istiyorum,askerliğimi yaptığım dönemde yediğimiz içtiğimiz a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bı ktı m

meraba ben gokhan 19 yaş ı ndayı m 1.80 boyunda 70 kg agı rlı gı nda eli ayı duzgun genç bir delikanlı ı ym.. sı ze bası mdan gecen bı olayı anlatacagm..bir gü n masturvasyondan acayı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

soslu makarna yedikten sonra

benlise son sınıf öğrencisiyim benim hikayem %100 gerçektik bazı hikayeler hiçte inandırıcı değil...neyse hikayeye geçelim:bir akşam manitamla telefonda konuşurken laf arasında şakayla birlikte eğer ev bulup benimle o evde mum ışığında yemek yermisin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk benimdi

|selam ben kaan geçen yaz olanları ben bile tahmin edemezdim herşey üniversite kapanıp tek başıma yazlığa gittiğimde başladı neyse lafı fazla uzatmadan yaşadıklarımı anlatayım tatil için gittiğim bodrumda herşey güzel başlamıştı eve vardığımda şehrin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

14 yaşındaydım.kız arkadaşım,ablası ve kaynana

selam gencler ben 14 yasındayken çok samimi olduğum bi kız arkadaşım vardı. kanka derdik birbirimize hatta ama baya samimiydik. ben bazen bunlara gidiyodum. bazen babası oluyodu. babası da tanıyor beni. neyse işte bi gün beni çağırdılar ne zaman geli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esim trende fahise olmus

Trende KarimiKarimla birlikte trenle kisa bir avrupa gezisi yapmak istedik. Soyle 3 – 4 gunluk tatil cok iyi olacakti. Esim 30 ben 33 yasindayim . gençlari annemize birakip dogru tren garina gittik. Yaz oldugu icin esim bol ince dizustu etek ve t sh... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.