Üniversiteli Hikayeleri kategorisi, zehra ve ben hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

zehra ve ben

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Mrb iSmim Recep 21 Yaşındayım bundan 1 sene önCe Kız arkadaşım zehra İle (21) muhabbet etme amacıyla Tek kaLdıqım eve qittik..zehra 1,72 boylarında fiziqi qüzel bakımlı bi kızdı...eve vardıqımızda zehra benden içecek bişey hazırlamamı istedi bende vişne suyu qetirip verdim beş dk sonra konuşmamız cinseLLiqe yöneLdi..hiç kimseyle sevişmediqini dile qetirdi haLbuki bnmde nice kızlarLa birLikTe oLduqumu biLiyordu o yüzden biLqi edinmek isTedi ama ben sözLü anLatMak yerine uyquLamaLı qösTermek istedim önce yanaşmadı ama sonra bana deqer Verdiqi için kabuL etti. eLLerimLe bacaklarını okşarken kendini rahat bıraktı ben dudaqına yapıştım o ise kendini bana bırakıyordu.. eLLerimi yavaş yavaş baL kuTusunda qezdirirken zehranın haLLeri deqişTi nefes aLışverişi beni dahada etkiLiyordu...sonra yavaşça qömLeqinin düqmeLerini açTım qöqüsLeri tam bi erkeqin isTeyebiLeceqi en qüzel qöqüsTü.süTyen üstünde eLLerimLe okşarken dudaqınıda boş bırakmıyordum zehRa aLdıqı ZevkLe beni isTemeye başLadı ve benimKİni okşamaya başLadı... Sertçe okşuyordu ben onu sırt üsTü uzandırdım ve üsTündeki padaracık konTu aşaqı indirdim iç çamaşırlarını çıKardım..Ve üsTünde ona sürterken boynunu ve dudaqını emiyordum ellerim qöqüsLerindeydi okşuyordum sonra yavaşça boynundan qöqüsLerine indim daireLer çizip emiyordum.. sonra zeHra kız oLduqunu söLüyordu bu koNuda Tabiki iLeri qiTmedim ama arkadan yapabiLeceqimi söLedi onu domaLTTım ve arKasına qeçTim Biraz Tükürük biraz Krem sayesinde Benimki kayqanLaşTı... Zehranın Belinden TuTup qiRmeye başLadım çok Dar oLduqundan qirmiyodu biRaz uqraştıkTan sonRa başını sokTum zehra baqırmaya başLadı ama devam eTmemi isTiyordu vede o LafLarLa beni hızLandırmaya çaLışıyodu..söLediqi LafLarLa beni daha da eTkiLiyordu ( sik beni.seni istiyorum..oruspunum ben...Hadi kocacım vs ) ve köküne kadar hızlıca soKmaya başLadım 10 dk qiT qeLden sonra zehra yaTak üzerinde harekeTsiz uzanıyodu haLi kaLmamışTı ve haLa inLiyordu zehRa qeLdiqini söLedi ve boŞaLdı ama sıra bendeydi sıra..Zehranın AQZINI Verdim işTahLı Ama aCemi Bi şekiLde yaLıyordu ben başından TuTup desTek veriyodum köküne kadar aqzına aLıyodu qeLeceqimi söLediqimde ise Çıkardı aqzından benimKini ve kendisi aqzı açık bi ŞekiLde benimKini okşamaya başLadı ve aqzına ve suRaTına boŞaLdım...Zehra benimkini temizLedikTen sonra bunun çok hoşuna qiTTiqini söLedi.duŞ aLdıkTan sonra çekiP qiTTi...Şimdi isTediqimiz zaman BuLuşup isTediqimizi yapıyOruz...Bu hikayem Tamamen qerçekTir zaTen ii bir okuyucu yaLan oLmadıqını anLar....
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ormana götürdüler zorla tecavüzlerine ugradım

Merhaba Ben Sevgi. İstanbul Aksaray`da oturuyorum.4Sene önce,üniversite sınavından önce arkadaşlarla fatih ormanına gittik piknik felan yaptık yemekten sonra ben işemeye gittim ormana eşerken iki adam gördüm kulubeden beni gözetliyorlardı sonra arala... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azmış güzelin yarrak özlemi

Şişlide kendime ait bir bilgisayar dükkanım var. Dükkanımın bulunduğu apartmanda oturan maddi olarak hali vakti yerinde bir o kadar da güzel şule isminde dul bir bayan var. Şulenin yapacak bir işi ve boş zamanı olduğu zaman benim dükkanımda takılmayı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemin amını formatladım

Selam arkadaşlar. Ben 27 yaşında, atletik yapıda, seks düşkünü bir gencim. Yengemle hikayem bundan altı ay önce başladı. Küçük yaşlardan bu yana tek başıma yaşıyorum. Akrabalarımla fazla diyaloğum olmaz, fakat dayımı çok severdim. Dayım sakin kendi h... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bahçedeki yaşlı adama verdim

ben firdevs erzumun bir köyünde yaşıyorum 25 yaşındaym.. bir gün köyümüzün bostanına gitmiştim hava çok sıcak olduğu için rahat bir şeyler giymiştim bostanda tek başıma çapa yapıyordum o sırada 50 yaşlarında bir adam gelip kızım muhtarın evi nerde di... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patronumun altında inledim

Yüzünde bir gülümseme oluştu. önümde dizleri üzerine kalktı ellerini arkama uzattı ve sütyenin kopçalarını açtı. omuzumdan askısını indirdi ve memelerimin serbest kalmasını sağladı. sonra meme uçlarımı öpmeye ve yalamaya başladı. inanılmaz hoşuma git... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

domalmış güzeli acımadan siktim

7 yasinda ince belli yuvarlak kalça ve gögüslü bugday tenli güzel bir kizim daha dogrusu kizdim haluk karsima çikincaya kadar ; ) onun isyeri vardi ve yaninda çalisan sekreterini siktigini biliyordum. Sekreteri nedense ondan bi türlü vazgeçmiyor ve b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sohbet başlamıştı

Kurban Bayramının 2 nci günüydü,evde yalnızdım ve canım çoksıkkındı.kendimi Taksim`in kalabalığına attım.Yığınla insan içerisindekendimi yalnız hissediyordum.Yemek yedikten sonra gece saat 24:00civarı bir internet cafeye gittim ve ICQ.yu açtım.2 daki... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erotik dakikalar

İri popolu kadınlardan çok çabuk tahrik olurum. Geçen arabam arızalandı işe mecburen otobüsle gitmek zorunda kaldım. İyiki de arabam arızalanmış :) otobüs tıkış tıkıştı artık ön kapıdan yolcu alamıyordu şoför lafı fazla uzatmayayım önümde bir bayan o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun komşu kaydım

18 yaşında yaşadıgım bir olayı , o yaştaymışım gibi anlatacağım , yorumlarsanız sevinirim.Ben Tuna , istanbul 4.leventte oturuyorum , gençlugumdan beri aynı evde ailemle yaşıyorum,24 yaşındayım ve yeni bir iş kurdum , sermayem çok az olduğu içinde z... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arabada olanlar

ilk defa arbada ve bir bakireyi Siktim nasıl mı Kız arkadaşımı Her Zaman ki Gibi eve davet ettim ve yine erotik tarzında bir filim açtım beraber filmi izliyor limonatalarımızı içiyorduk ne olduysa kız limonatayı kendi üzerine dööktü ve üzerini deyişt... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.