Gay-Travesti Hikayeleri kategorisi, yı rtı lı yordu hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

yı rtı lı yordu

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben turistik bi yerde tercü man olarak ç alı ş ı yorum otelimize nijeryadan bi mü ş teri gelmiş ti bö yle uzun boylu yapı lı biriydi geldiğ i gü n bana kendisine tercü manlı k yapmamı istedi bende kabul ettim ve beraber takı lmaya baş ladı k o nereye giderse benide gö tü rü yordu bir gece bana bar a gideceğ imizi sö yledi ve bende kabul ettim ve o gece ç oook eğ lendik ve sabaha karş ı otele geri dö ndü k o ç ok sarhoş tu ve kendisini odası na kadar ç ı karmamı istedi odası na ç ı kardı m tam odadan ç ı kı yordum ki bana odası nda kalabieceğ imi sö yldi kaldı ğ ı m yer uzak olduğ u iç in kabul ettim tekrar odaya girdim ve bana kendisinin duş a gireceğ ini sö yledi duş tan gelmiş ti bende o sı ra soyunmuş tum ü zerimde sadece boxer vardı ve bana odada tek yatak olduğ u iç in bana aynı yatakta yatabileceğ imizi sö yledi ve ben yatağ a yattı m nijeryalı da ü zerindeki bornozu ç ı karttı ve kocaman penisi vardı adamı n penisine hayran kalmı ş tı m ama hiç belli etmedim ve yanı ma yattı birsü re sonra uyudu ama benim aklı m hala penisindeydi daha ö nce bi erkekle yatmamı ş tı m ama nedemse ş imdi ç ok istiyordum ve yavaş ç a yarrağ ı nı mokş amaya baladı m ve uyandı ben hemen uyuyo numarası yaptı m ama inanmadı ve elimi alı p yarağ ı nı tutturdu ve ben hemen yalamaya baş ladı m ağ zı ması ğ mı yordu o derece bü yü ktü bir sü re yaladı ktan sonra beni domalttı deliğ ime krem sü rdü yavaş ca sokmaya baş ladı o sktuca ben ç ı ğ lı k atı yordum daha sonra deliğ imi parmaklarak biraz geniş letti tekrar sokmaya baş ladı ama nafile o kadar bü yü ktü ki sadece kafası giriyordu hiç ummadğ ı m bir anda sonuna kadar soktu ben ç ı ğ lı k ç ı ğ lı ğ ayı m acı dan gö zlerimden yaş geldi ama daha sonra acı yerini zevke bı raktı ve beni ç atı r ç atı r sikti
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

yakalanmak !...

Evet uzun süreden beri yazmıyorum neyse çekirge gibi bir yarrak yedim iki derken üçüncüsünde yakalanıyordum.bu olay 3 ay önce oldu çok amıştım evlenen eski tokmakcımın hanımı yanında değildi ee adam alışkın sevişmeye ihtiyacı vardı ama beni istemiyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o an ilk erkegimle

Ben 16 yasında izmitte oturan bir erkegim fazla uzatmadan hikayeme geceyim ben 7.ci sınftan beri tanıdıgım bi arkadasım vardı adıa orhandı ben 16 yasındayken gay oldugumu anlamıstım orhan a adeta asık olmustum vede hic belli etmiyordum o zamanlarda b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

selim abimmm

merhba bnm adım onur 18 yasındayım ve balık etli bir erkeğim ama gay deılım..vucudumda hafıf beyaza kacan bır tene sahip.kalcalrımda bır erkege gore cok guseldır..bu olay ıkı sene once basıma geldı..yan komsumuz selim abi wardı 26yasında bekar yasıyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

heyecanlandım

Merhaba benim başımdan geçen gercek hikayeyi anlatmak istiyorum. Bunda 1 sene önce ben öğrenciydim ve yurtta kalıyordum. Yurttaki internet cafede sürekli mırcda gay kanalına takılıyordum. Bir gün yine chatleşirken biri ile baya olayı geliştirmiştik. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

parlak popo hastasıım

merhabalr.ben ızmırden tayfun.30 yasındayım.esmer uzun boyluyum.basımdan gecen hıkayem ızmırde gerceklestı.ben onceden berı parlak popo hastasıyım.soyle temız bır ppo denk getırdımmı hıc afftemem yanı.ıyıde sıkerım bunu sureklı soylerler.yıne bırgun ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

göksel`in bakışları değişmişti

Ben istanbul’dan yazıyorum. Adım Murat. Biseksüelim. Sizlere ilk deneyimimi anlatmak istiyorum. Şu anda 28 yaşındayım. İlk biseksüel deneyimim ben daha genç yaştayken gerçekleşmişti. Ben ve amca oğlum Göksel birlikte büyüdük. Oldukça güzel bir gençt... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patron ve köpeği

Daha önce gay bölümünde size patronum beni isimli hikayemi anlatmıştım şimdi size devamını anlatmak istiyorum.patronum beni becerdi bende temizlendim yani    o günden sonra bel ve bel altı ne kadar kıl ve tüy varsa temizlettim,kremledim,kad... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tam muayene

Haftanın ilk günü ve polikliniğin önü bayağı kalabalık.. Hemen başlıyorum gelenleri muayene etmeye.. Mevsim kış olduğu için daha çok gribal enfeksiyon ya da üst solunum yolu şikayetleri var hastalarda.. Ama yine de özen göstermem ve tam bir muayene y... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

huyumu değiştirdi

Selam ben murat.ilk hikayemi yayınladıkları ve bana cesaret verdikleri için site yönetimine çok teşekkürler.size bu beni çok değiştiren olayıda anlatmak istiyorum.ilk yediğim yarrağın tadı hala damağımdaydı.fakat gizli p olduğum için güvenip kimseyle... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erkeklimi verdim

arkadaşlar isimler hariç hepsi gerçektir ismim anıl 18 yaşında başımdangeçen anımı anlatıyorum parmaklanmaktan okşanmaktan herzaman hoşlanmışımdır birg&uu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.