Sex Hikayeleri kategorisi, yetmemişti hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

yetmemişti

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
bir gü n bi cafede biriyle tanı ş tı m gel zaman git zaman sevgili oldukbir gü n sevgilim tuna beni evine davet etti.bende kabul ettim.onlara gittim bana ne iç ersin diye sordu bende biş ey iç mem saol dedim aaaaaaaaa olmaz ki en iyisi ben sana biş eyler getireyimdedi bana viş ne votka getirmiş ti.iç ine bi haP atmı ş insan bö yle kolunu kaldı ramı yor.sonra zil ç aldı tunanı n arkadaş ı murat geldi.arkası n bir zil daha oda cem miş .beni soymaya baş ladı lar.murat beni kucağ ı na alı pyatak odası na gö tü rdü .tuna ile cemde o arada soyundu.elimi bile kaldı ramı yordum.bir daha zil ç almazmı kenan diye biri galdi elin bi poş et .aldı nmı diye sordular aldı m dedi kenan.herkese prezervatif verdi.tuna amı ma vazelin sü rdü .sonra ilacı n 20 dk etkisini bildikleri iç in bani bağ ladı lar.ben kendime gelmeye baş ladı m onlarda beni sikmeyecemin koca bir siki vardı amı ma doğ ru yö neltti ve bi hamlede soktu canı m ç ok yanmı ş tı aaaaaaaaaaaaaaaa diye bağ ı rdı m dahada hı zlandı .()murat altı ma geç ti oda gö tten sikti.cem amı mı iyice aç tı rmı ş tı tuna da yanı na geldi.ikisi birden soktular.daha sonra cem ağ zı mı aç mamı sö yle bende aç maDIM.POPOMA cemin aldı ğ ı elektrikli gibi bi sopayla bi ş aplak attı aç mak zorunda kaldı m bana yalattı .iç ime boş aldı .sonra yine cemin aldı ğ ı uzun bi sopa ç ı karrtı m ona bir dorba gibi biş ey astı lar. ondan ba uzanan bi boruyu amı ma soktular.ç ı ğ ı k attı m memeleerimi sı kmaya baş ladı lar.amı m iyce ayrı lmı ş tı sonra zevk hikayeleri ini ç ı karmaya baş ladı m beni ç ö zdü ler hepsi mutfaha gitti bende o sı rada eş yaları mı alı p kaç mak istedim murat beni gö rdü beni hemen tuttu.ç ok yorulmuş tum.galiba bana cem uyutucu iğ ne vurmuş tu nede olsa doktor. uyandı ğ ı mda keranedeydim hep kaç mak istedim fakat oladı sonra alı ş tı m.ş iimdi ç ok zevkli
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

evli alman hatunu pamukkalede siktim!

 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

abimin ateşli karısı

Mrb fisho.net’un sevgili seks okurları. ben 24 yaşında esmer bir kızım. adım Lisa… sizlere abimin eşiyle yaşadığım anları anlatacağım. Abim 26 yaşında Melek adında bir kızla evlendi. Melek çok sempatik ve çekici birisiydi. Onunla hemen kaynaştık. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli ayşe ile

merhaba site okuyucuları bu siteyi aşağıyukarı 1 buçuk yıldır takip ediyorum ve zevk alıyorum isimler takmadır ve hikayem %100 gerçektir.öncelikle ben oktay 1 75 boy 70 kg yeşil göz siyah saçlıyım 30 yaşındayım sakaryanın güzel ilçelerindenbirisinde ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sohbetteki grup

merhaba Bir akşam gece geç saatlerdi ben yine mirce girmiştim yine bir çift arıyordum zaman bayağı ilerlemişti fm ist nikli bir çift slm yolladı bende cevap yazdım yazışmaya başladık çiftler f 32 m 37 yaşlarındaydı ve banada bayağı yakındılar,epey bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

avcı

Her akşam olduğu gibi o akşamda her zaman takıldığımız bara gittik arkadaşımla ben yeni avlar peşindeydik aradan fazla zaman geçmeden herkesin arasından kendini bariz bir şekilde belli eden bir hatun gördüm biraz kesiştikten sonra yanına gittim tanış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

derede

Bir cuma günü bizim Of ta cuma namazından arazi olmak için başka köye gidiyordum ki cuma saati yolda geçsin diye epeyce gitmiştim ezan okunma vakitleriydi ben patika yollara daldım ki bir ohhh sesi duydum yanda bir tepecik vardı o taraftan geliyordu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Komşum azmıştı bende siktim

Merhaba ben ordudan M (ismimi kısaltarak yazacağım) size başımdan geçen bi hikayemi anlatacağım 1.68 boyunda 55 kilo biriyim fazla yakışıklı olmasamdakızları etkileyebiliyordum okulumda bölüm dersimde sınıfta birinciydim bilişim alanında okuyorum 17 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemde fıstık gibi mal vardı

anlatacağım hikaye kesinlikle doğrudur ben 21 yaşında yakışıklı bir erkeğim babam her sene köye gider köyde amcamın karısı var bir tatlı 19 yaşında fıstık gibi ben her gittiğimde tabi azarım götü böyle bir sallanır genelde beyaz giyiyor içinede kırmı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

üniversite hocamı odasında siktim

Mrb fisho.net’un sevgili seks okurları. benim adım cenk.madem buraya zevk almak için girdiniz size yaşadığım deneyimleri düşsel ögelerle geliştirip sizlere sunacağım tabiki gerçeklik payı olacak.her şey ergenlik çağına geç girmem ile başladı aslın... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

birbirimizin kocasını değiştik

Selamlar fisho.net’un sevgili seks okurları.  bu sini yazıp yazmamak arasında gittim geldim ama bu kadar kaliteli bir sitesine yazmaya karar verdim. ben buse 30 yaşımda evli bir 10 yıllık evli bir kadınım evliliğim ve billahssa yatak odamız son 6-... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.