Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

yerin 2 kat altı nda ilk sex.

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
17 yaş ı ndayı m. Daha ö nce hiç iliş kiye girmemiş tim.Ç ok yakı ş ı klı yı m fakat aş ı rı ç ekingenim. Kı zları n hepsi arkamdan koş uyor fakat ben onlardan kacı yorum.. Ama en sonunda bu salak ş eyi yendim :) . Okulda zil ç aldı . Ö ğ le yemeğ iydi. Karş ı daki point center da yiyorduk.Benle knka olan bi kı z vardı . Ç ok seksiydi. Ve adı orospuya ç ı kmı ş tı .Birş eyler oldu ve bana kü stü . Bende kendimi nası l affettirebilirim dedim. Yerin 2 kat altı ndaki otoparkta ayakları ma kapan dedi.Herkez bana bakı yor. ben ö nce gitmek istemedim. Sonra arkadaş lar zorladı . İ stemedende olsa aş ağ ı ya indim.Sı cak bastı dedi eteğ ini falan aç tı ilk ö nce. Ben bakmamaya ç alı ş tı m.Ama napalı m erkeklik. Haydar taş gibi olmuş tu bir kere ::)" Ne yapmam gerekiyor ş imdi ? " diye sordum.Ayakları ma kapan dedi. Bende " saç malama kı zm dedim. Kapan yoksa konusmam dedi. Ama gö rseniz boş alı rsı nı z :DBende napalı m kapanalı m dedim.Kafamı aş ağ ı indirdim ve birden saç ı mı ç ekip eteğ inin altı na soktu. Kilot yoktu. Ç ok gü zeldi :S En ufak bir kı l yoktu.O an kendimden geç tim. Birden onu ittirdim. Yatı rdı m.Ve o gü zel amı nı ö lesiye yalamaya baş ladı m. Dilimi o kadar derin sokuyordum ki kı z resmen ç ı ğ lı k atı yordu. Dur boş almayayı m dedi. Bende durdum. Fermuarrı mı aç tı . Penisimi ç ı kardı ve deliler gibi ağ zı na almaya baş ladı .Yalatmak bana pek zevk vermiyordu. Bende durdurdum. Sı rtı nı duvara yasladı m ve 20 cm lik penisimi onun sulu,azmı ş vajinası na soktum. Birden ç ı ğ lı k attı . Sonra alı ş tı ve zevkten bağ ı rmaya baş ladı .O kadar ç ok zevk alı yorduki kolları mı deliler gibi sı kı yordu. Kolları m kanamayı baş lamı ş tı resmen. Tam boş alacaktı m hemen penisimi ç ı kardı m ve yere boş aldı m.Ç ü nkü kı zı n ü stü nde kı yafet vardı .O boş almı ş tı 1 kere. Ama 2. ye de az kalmı ş tı . Hemen eğ ildim veuzmanı olduğ um dildoya devam ettim. Deliler gibi dilimi sokuyordum. Kı z ç ı ğ lı klar atarak zevk alı yordu. Ve ö yle bir boş aldı kı tü m kafam su iç erisinde kaldı . O gü n ç ok zevkliydi ama sonra ondan tiksinmeye baş ladı m. Daha sonrada beni ç ağ ı rdı ama gitmedim. Ve kavga edip ayrı ldı m.O artı k bir fahiş e..Anlattı kları m kesinlike gerç ektir.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

erkek arkadaşımla onun ewinde:))

slmss millet ben 21 yaşında esmer çekici fiziği oldukça güzel bi kızım. Erkek arkadaş edinmek istemiyorum hiçde olmamıştıı asiydim ama seksiydimde:) herneyse 20 yaşındayken bi sewgilim oldu nasıl sewgili olunur tek bi bilgim bile yoktuu daha ilk günd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kızlıgını nasıl aldım

Anlşatacagım hikaye tamamen gercektır ben uzun boylu esmer yakısıklı sayılan biriyim diyarbakırda ikametkah ediyorduk ama babamın işlerinde dolayı evimizi izmire göturdukgitigimiz gibi iş bulup calıştım buyuk bir gözlük cude işe başladım calıştıgım i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

uyarııı

yenı hıkayeler ne zaman eklenecek acabaaa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sadece yorum yazın

|İŞTE SİZE BİR HİKAYE... BEN BURSADAN YAZIYORUM 19 YAŞINDAYIM UKALALIK OLMASIN YAKIŞIKLI OLDUĞUM SÖYLENİR. BOYUMU TAM OLARAK BİLMİYORUM FAKAT 170 ÜSTÜ, KİLOMU DA TAM BİLMİYORUM AMA 70 ÜSTÜ. ANLAYACAĞINIZ NE BODUR NE DE OBEZ BİRİYİM. YENİ DERHANE DÖNE... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karı m

merhaba değ erli okuyucular. ben bursa dan yazı yorum (isimler takma.) ben bora. 32 yaş ı ndayı m 170 boyum esmer tenim var yapı msa atletik. karı msa ö zge. 160 boyunda kumral 30 yaş ı nda. evleneli 5 yı l... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakire duygu

Merhaba, bu siteyi uzun süredir takip ediyorum.Adım Kemal 17 yaşında esmer 1.87 boyunda kaslı vücudu olan bir gencim. Kızları çok kolay etkiler ve tavlarım çıkarım. Ama hiç seks yapmayı düşünmemiştim. Kız arkadaşlarımı sadece öpmekle yetinirdim. Neys... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

konserde 4 kı zı siktim

slm ben g.antep fantanı n geç lik festilvanlide ö n tarafdaki kı zlar yanı tı n sonra kı za iyice yanı n benim malı kaktı gö ttü ne dayadı n kı z ses ç ı kartmayı nca kı z... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemin tadı

slm ben anı l yas 19 ist de oturuyorum benimle sikismek isteyenler adresı nden ulasabı lı rler neyse hı kayeye gecı yorum bundan 1 sene once once annem teyzemlere gı tmı stı bende evde tek bası maydı m ve e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ateşli müdür

ben 18 yaşında bir genç kızım daha doğrusu öyle idimben fakir bir ailenin kızyım ve ünüverstede okuyorumbir gün kaldığım pansiyona yeni bir müdür geldi30 yaşlarındauzun boylu birisi idi çok hoştu geldiğinde dikkatimi çekmişti bir gün kızlarla odada t... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşumuzun güzel kızı

Slm ben ankaradan özay komuşmuzun kızı var dı onun la he zaman sohbet ediyorduk çok güzel bir kız dı onu her zamamn sikmek istiyordum adı gizem di o yaşı 14 ama çok çekici bir kızdı göğüsleri çok büyük kalçaları inanılmaz dı aynı 18 kızlar gibiydi be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.