Bakire Hikayeleri kategorisi, yengem bomba hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

yengem bomba

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba adı m eray ben 22 yaş ı nda oldukç a yakı ş ı kmı bir deliknalı yı m ist yaş ı yorum yazları edirneye dayı ları mı n yanı na gidiyorum tatil amaç lı iki dayı mı n kü ç ü k olanı nı n evinde kalı yordum yengem ç ok hoç bir kadı n benden sadece 2 yaş bü yü ktü ve tam hayallerimi sü sleyen bir kadı n,benim bihayli ilgimi ç eker onunlar her fı rsatta sohbet ederdik bazen gö z gö ze gelirdik,ben hemen gö zlerimi ç ekerdim bir gü n dayı m ist a malzeme gö tü rmeye gitmiş ti gece evde uyurken iç im irkimesine uyandı m ve gö rdü ğ ü m ş ey beni ç ok etkiledi yengem gce uyanmı ş ve benim yatağ ı mı n dibindeydi bana bakı yordu ben uyanmı ş tı m fakat hala uyur gibi davranarak onu izliyordum daha sonra elini beni aletime gö tü rmeye baş ladı ı beni penisimle oynuyordu benim penisimde hareketlenmeye baş ladı kç a o daha heyecanla oynama devam ediyordu bir yandan da gö ğ ü slerini okş uyordu bende daha sonra yeni uyanmı ş gibi yaparak onunla gö z gö ze geldim biraz ç ekindi heyecandan titriyordu diş leri titrer gibiydi daha sonra bende dayanamadı m onu bö le gö rü nce ö nce elini tuttum vee susması nı sö ledim bende ç ok istediğ imi sö ledim daha sonra boynunu ö pmeye baş ladı m irkildi geri ç ekildi ve bunu onunda ç ok istediğ ini sö ledim ve ü stü ne gittim bu sefer dudağ ı ndan ö pmeye baş ladı m ö pü ş mem hoş una gittiğ i iç in oda ö pmeye baş ladı ı ü stü ndeki geceliğ i indirdirdim sonra gö ğ ü slerini yalamaya baş ladı m evde kimse yoktu benim yatağ ı ma yatı rdı m her yerini yalamaya baş ladı m sonra benim penisimi o yaladı ğ ı sı rada boş aldı mm daha sonra hiç fı rsat kaybetmeden iç ine girdim defalarca girip ç ı ktı m kucağ ı ma aldı m bir yandan gö ğ ü slerini yalı yor bir yandanda onu kucağ ı mda zı platı yordum ı ş ı kları yaktı m seviş meye devam ettik defalarca boş aldı m. bu benim en ö nemli deneyimlerimden biriydi
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

otobüsdekı türbanlı ve dewamı

slm ben kocaelınden 1.78 boyunda 85 kılo 19 yasında yakısıklı gencım bu olay daha dun gercklestı dun aksam otobuse bındım cok kalabalıktı arka taraf oldugu ıcın bayagı sıkısıktı bır turbanlı bayan onumdeydı oda 1.70 boyunda hafıf kıloydu neyse yola d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kankam ayferi bozduk

Selam Arkadaşlar 4-5 gün önce `tuğbayı bağırta bağırta siktim`hikayemi yazmıştım şimdide ayferle olan hikayemi yazıyorum.hikayem tamamiyle gerçektir.Arkadaşım kadirin ayfer adında bir kankasu vardı.biz tanıştık ve birlikte takılmaya başladık 3 kişi v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Bakire kankamla evde coştuk.

Kankamın doğum günüydü ona süpriz bir pasta hazırlamıştım birlikte gitar çalıp şarkı söyleyecektik, gerçekten çok ama çok tatlı bir kızdı. Akşama doğru bize geldi evde kimse yok tu gözlerini kapatıp mutfağa götürdüm açtığımda çok mutlu olmuştu sımsık... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatta bayan kuaförü olmak varmış

slm ben ankara keçiörende bayan kuaför dükkanım var size başımdan geçen bir olayı yazmak istedim bir gün sabah saat 10 civarlarında dükkanda çay içerken bir müşteri geldi hemen o müşteriyi hoşgörü çerçevesinde karşıladıktan sonra masaya aldım one saç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

masturbasyon yapan kizlar hikayesi oku

Mastürbasyon seksin yerini alabilir mi ?Henüz ilişkiye girmemiş ve girmeyecek kadar küçük yaşta olan gençler için mastürbasyon seksin yerini tutabilir.Mastürbasyon Hakkında Pek Bilinmeyenler• Ayıp değildir.• Başkasına bir zararı yoktur ve sizin özgür... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenim beni ç ı ldı rttı

ö ncelikle bu olay tamamı yla bu sene oldu bizim antalyada ailecek satı n aldı ğ ı mı z bir villa var villada teyzemlerle beraber kalı yoruz ertesi gü n gittik denize denizde meyve suyuna 3 hap attı m kı z ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

italyan

ben italyada yasayan 23 yaslarinda bayanlarin begenecegi kadar yakisikli biriyim evin elketirigi giti evde tek basinaydim asagida sigorta atmisti gitim onu kaldirmaya baktim italyan kadin arkamdan geliyo neyse asagi indim sigortayla ugrasirken geldi ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

halamin torununu

ELİFİN YAPISI :) 175 BOY 55 KG UZUN SAÇLI KUMRAL YEŞİL GÖZLÜYDÜ KUM SAATİ GİBİ BELİ VARDI MERHABA BEN İLK TECRÜBEMİ HALAMIN TORUNUNU BECEREREK YAŞADIM 18 YAŞINDAYIM O KIZDA BNMLE YAŞITTI ONLARDA İNTERNET YOKTU AMA BENDE VARDI BZM EVDEDE KİMSE YOKTU O... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakireliğimi 44 lük amcaya verdim

merhaba ben melek 18 yaşınadyım birgün öğlen okuldan çıktık arkadaşlarla eve gidiyorduk tam mahlallemize gelmişken bizim mahallede oturan 44 yaşındaki ahmet amca camdan melek diye seslinip kızım bakkaldan bi ekmek al bakkala söle ben vereceğim parası... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

körpecik amımı mahvetti

Sevgilim askerden izne gelmişti. Ikimizde 7 ay boyunca biribirimizi arzulamaktan kudurmuştuk. Ama aklimizda hiç sikişmek yoktu ben de bakireydim zaten. önce her zamanki gibi öpüşüp sevişmeye başladik. Bana sürekli seni çok özledim herşeyini arzuladim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.