Gay-Travesti Hikayeleri kategorisi, uç urdum hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

uç urdum

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Aslı nda nası l baş lı yacağ ı m bilmiyorum... Bir tanı dı ğ ı mı z vardı , ç ocukluktan beri iyi dosttuk.. bize kalmaya geldiler bizimkilerde 3 haftalı ğ ı na yazlı ğ a beraber gittiler bende fakü lteden dolayı gidemedim. evde yalnı z kalmı ş tı m. 3 gü n sonra gece 3 de telefon geldi bizim arkadaş yazlı kta kalmamş eve geri gelmiş ...gittimm gardan aldı m. Nası ı n niye geldin derken eve geldik uyuduk. Cumartesi gü nü ydü sabah kalktı k ben kahvaltı yı hazı rladı m evde oturduk maç felan izledik dı ş ardan yemek ı smarladı k sonra ben erkenden uyudum gece bi uyandı m ki bizim arkadaş eline benimkini almı ş oynuyor. bir den toparlandı m. ne oldu ne yapı yorsun derken . O beni sevdiini hep benim onu sikmemi hayal ediyormuş .Ben ş ok oldum ama benimki uç uyordu alet acayip kalkmı ş tı ...ben nası l olur ben hiç yapmadı m dedi. arkadaş hemen soyundu. o da ne bembeyaz sü per bi gö t. Ben de onun ü stü ne uzandı m ama ne yapacağ ı mı bilmeden sadece sü rtü ndü m. Fuat dedim bö yle mi olsun nası l olacak demem le ilk ö nce ağ zı mna aldı ama iç im bi acayip oldu.Sanki boş alacaktı m arada birde ı sı rı yordu ..Sonra bir trans filminde gö rmü ş tü m yastı ğ ı gö beğ ine koydum gö tü nü ayı rdı m bi soktum ama nası l kı vrandı gö zlerini kapattı ben zor girip ç ı kı yordum acaipti.iç indeyken sikime yağ lı bir krem sü rdü m 5- 6 dakka sonra ç ok rahatladı ama ben uç uyordum.Aslı nda ben seviş me manyağ ı yı m ve gö ğ ü sleri ufaktı ama nası l emdim gö ğ ü sleri kı zardı daha sonra iç ine hafif hafif girerken en az 10 dakka ö pü ş tü k ..sı rt ü stü yatı rdı m ü stü ne uzandı m iç ine zorda olsa girdim o sanki kı z gibi seviş tik ama inanı n sabaha kadar uyumadan seviş miş iz.daha sonra ki gü nlerde mutfakta banyoda yaptı k . Ş imdide haftada bir buluş Pasifleri beklerim
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

hamada sex keyfi1

Merhaba dostlar ben can size arkadaşım mert in sayfasından yazıyorum anımın adındanda anlayacağınız gibi hamamda geçti günlerim bazen mertle bazende tek olarak takılarak geçiyor yine böyle günlerin birinde canım sıkıldı ve kendimi sokaga attım orası ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni siken kişilerden üçüncüsü

Onunla tanıştığımda henüz 16 yaşındaydı. Üsküdardaki ilk buluşmamızın ardından hemen eve gittik ve beni o gün 3 kere becerdi. Onun gibi iyi sikebilen görmemiştim. Tam bir şok yaşıyordum. Belini öyle kullanıyordu ki, bacaklarımı omzuna alıp kökledikçe... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bostancı-taksim otobüsü

Selamlar,Kazasker`deki evimden karşıdaki okuluma gitmek için her zaman Kadıkoy`den Beşiktaş vapuruna binerdim, hemen hergun aynı saattekı (9.15) vapurda tabii ki bazı insanlarla goz aşınalığınız oluyor. Ben ise her sabah görmekte olduğum bir çocuğa k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

3. kol içimde patladı

3. Kol İçimde Patladı merhaba her insanın gizli bir dünyası vardır benimde herkesten sakladığım bir dünyamı sizlerle paylaşmak ve rahatlamak istiyorum. ben yıllarca gey olayı pasif olmayı arzuladım ama toplumun baskısı bu olayı yapmamama müsade etmed... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

geceyarısı istanbul`da

Ben 25 yaşındayım istanbulda yaşıyorum. Sizlere 18 yaşında iken başımdan geçen bir anımı yazmak istiyorum. Anlatacağım hikayem tamamen gerçektir. Bir gün evde oynarken evdeki değerli bir vazoyu kırmıştım, babam ise çok sert biri olduğu için korkumdan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kadınsı gay başkaydı

Merhaba sizlere başımdan geçen gerçek bir hikaymi anlatıcam.Akşam üzeriydi nette dolaşıyordum yine herzamanki gibi gay kanallarının birine girdim kadınsı giyinen pasif gay arıyordum çok azmıştım vakit bayağı geç olmuştu artık kimse kalmadı nette çıkı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah dayıoğlu ah

adım eren kocaelide oturuyorum 27 yaşıjdayım.bundan 5-6 yıkl önceydi kalmak için dayımlara gitmiştim.gece dayımın bende bir yaş küçük oğlu ile aynı odada yatıyorduk..herkes odasına çekildi tabi bizde .bi süre konuştuk daha sonra aynı yatağa geçtik be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenin götü

Slm aldatanlar okuyucuları benim adım osman yaşım 16 ben bu olayda kuzenimi siktim kuzenim hasan 15 yaşında bu hikaye basımdan 2 hafta önce geçti ben hikayemi yazıyorum...Bir haftasonu ananemlere ka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erkek ögrenci yurdu

Ben ismini wermwk istemedigim bir yurtda kalıyorum.başıma gelen bir olayı sizle paylaşmak istiyorum.aslında biz üzeyir,hüseyin,metin adlı 3 arkadaşız.bu sırrı    sizden başka kimseyle paylaşmak istemiyoruz.yurdageldigim ilk günden baslayayı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ılkler başkadır

Ben mehmet aslında başımdan sadece bikere geçti.yazın temmuzda bi kampa gitmiştik okul arkadaşlarıyla çadırlarda kalınıyodu kamp çok zevkli geçiyodu    özellikle banyo kısmı.kamp bir haftaydı hemen hemen hergün banyoya giriyoduk kampta en b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.