Bire Bir Hikayeler kategorisi, ü st komş um azmı ş hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ü st komş um azmı ş

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba bn burak 21 yaş ı ndayı m 1.88 boyunda 80 kiLioyum her neyse ü st komş um peLinse kı sa boyLu etine doLgun ç ok tatLı ve ç ok sexy bi kı z..aramı z oLdukç a iyidir..bi gü n yine 2-3 haftada bir yaptgmz gbi gezmeye ç ı kmı ş tı k takı Ldı gı mı z ç ok gizLi bi yer vardı bizden baş ka kmse oLmazdı bunu ç ok samimi oLarak sö yLü yorum..zaten her gittiğ imizde peLinLe sex muhabbeti yapardı k bu kez biz sex yaptı k :) peLinin omzuna koLumu atmı ş tı m o da gö ğ sü me yattı bunLar oLdukç a basit ş eyLerdi bizim iç in ne onun ne de benim sevgiLim yok asLnda sevgiLi gibiydik neyse lafı uzatmadan yine sex muhabbetini yaparken bü yü k sik gö rsem korkarı m herhaLde dedi bana sikimin kaç cm oLdugunu sordu ve tahmn etmesini istedm 19 fLndı r dedi 23 cm oLdugunu sö yLeynce gö zLeri parLadı ..peLin bakireydi ona sex hakkı nda bi ç ok ş ey anLatmı ş ö ğ retmiş tim harbiden azmı ş ve burak o bü yü k yaragı nı ağ zı ma sokmanı istyrm dedi bende sen istiyosan ndn oLmasn dedim ve seviş meye baş Ladı k dudakLarı mı harika emiyordu sikimi ç ı karı nca bası nı okş adı ve harika yaLı yordu hadi burak ağ zı ma boş aL dedi ve dha fzLa dayanamadı m ağ zı na bü tü n dö Lü boş aLttm tı kanı r gbi oLduysada tü m dö Lü mü yutmuş tu..ö ğ rettiğ im her ş eyi yapmak istyrdu sanki ee sen yaLadn ş mdi sı ra bnm dedim ve sen ytrki iste amı m snn oLsun dedi grç ktn azmı ş ..amı nı yaLamaya baş ladı m am dudakları nı emdikç e titriyordu bi sü re devam ettim ve o da boş aLdı am suyunu emdim ve yuttum..o bü yü k sexy kaLç ası na bayı Lı yodm bekLedgm an buydu parmakLayı p amı nı yaLı yodum o da sikimi emiyodu 69 yapmş tk yani..bi sü re snra aynı anda boş aLdı k bu cok harikaydı iş te ve tbiki ynma aldı gı m bebek yağ ı nı gö t deliğ ine sü rü p parmakLadı m acı dı gı nı sö yLesede durmadı m ve dar oLan deLiğ ine bnm aLetin bası nı sokunca bü yü k bi ç ı ğ Lı k attı zorLadkç a bağ ı rı yor ve agLamaya basLadı ama o da aLı ş tı ve hosuna gidiyordu cı kardgı sesLer ve kaLç ası nı n gö rtü sü ne dayanamadı m gö tü ne boş aLmş tm..artk her hafta gdyrz ve sikiş iyoruz ve ş u an ç ı kı yoruz yaLaş mak ve anaL sexLe yetiniyoruz mLsf bakire ama sanı rı m bi gü n o da eLden gidicek ) ::)) hikayemi okudugunuz iç in teş ekkü r ederim saygı Lar..
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

bar tuvaleti

Ben şu an 24 yaşındayım. Bu olay 5 sene evvel oldu. Çok hoşlandığım bir genç, vardı benden 5 yaş falan büyüktü. Ama erkek tavırlı olduğum için bana hiç yüz vermiyordu. Sonra imajım değişti ve harbiden çok seksi bir tip oldum.    Bir gün bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ahh kamşu kızı

Merhabalar ben Ankara`dan Birhan 31 yaşındayım.Başımdan geçen olayı sizinle paylaşmak istedim.Komşum Hacı amcaların evlenmiş kızları vardı.birgün hanımımdan kızlarının kocasından boşanmak için eve geri geldigini söyledi Baya bir zaman geçti ve boşanm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arzu, birgül, funda...üçü de harikaydı

Tanıştığım bir bayan doktorla devamlı buluşur, yemeklere çıkar, sohbet ederdik. Bir gün eşinin Ankara`ya gittiğini ve on gün olmayacağını, beni evde ağırlamak istediğini söyledi. Ertesi gün evine gittim. Beni kapıda gecelik ve kombinezonla karşıladı.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

guzel hatun

size anlatcagım hıkayeyı bundan 6 ay once yasadım.sanslı bır gunumdu heralde yamurlu bır gunde izmirde yok kenerınden yururken yanıma bı arac yaklastı ve bı adres sordu bende arabanın içindekı afetı suzmekten soruyu bıle duzgun duymadım. neyse anlama... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

berna

slm berna sana ulaşmak istiyorum seni şehvetle sikeceğim merak etme ekle bebeğim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun dul bayan evli cikti sex hikayeleri

Merhaba ben kenan boluda yaşıyorum 27 yaşındayım.. Size basımdan gecen bır olayı anlatmak istiyorum; kayıt oldugum spor salonunda ikinci ayımı dolduruyodum, etrafımdaki guzel kızlardan kendımı alamıyodum ve bigun yine yorucu bir antremandan sora spor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsumun kizinini yaladim oda dayanamadi

ben hemen konuya girim ben memlekete gidiyordum ve hep onu düşünüyordum gittim 3 gün sonra onlara gittim onlardan herkes uyuyordu benle o kalmıştık sonra ben ona yapıştım oda bana hemen yaladım amını oda sikimi yaladı sonra sex yapmaya başladık ondan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kizini sikerken annasini birlikte siktim

Daha gecen anlatigimin hikayenin baska günleride var bir baska hikaymei daha anlatmak istiyorum o burcu ile annesini geziden geldikten 3 saat sonra burcu ile bulustuk yine benim kiler evde yoktu bende firsat bilip burcuyu benim eve getirdim annesine ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amcamı n oğ luyla

amcam beni yemeğ e ç ağ ı rdı ve benden 3 gü nlü ğ ü ne muratla beraber burda kalmamı sö yledi yengem ile ş ehir dı ş ı na ç ı kacaklarmı ş bende tamam dedim ve amcamlar ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çıtır kızın fatazisiiii!!.. 1

Selamlar her kese bu fantazimi sizlerle paylaşmak istedim. Ben 19 yaşında çıtır bi kızım.. Esmer tenli, uzunboylu, uzunsaçlı.. güzel bi    kızım.. Sizde komşu evde oturan yakışıklı bir gençsiniz. Yanınızdan geçtiğimde yiyecek gibi bakışlar ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.