Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

tuğ bayla takı ldı k biraz

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Tubayla kafede otururken bize gidelim dedim Tubada kabul etti Benimde canı m sikilmek istiyor dedi.Tubayı eve gö tü rdü m.tubayla beraber salona geç tik.Tubayla koltukta otururken tubanı n eli benim sikimdeydi sikimi okş uyordu.Benim elimde tubanı n amı ndaydı .Tubayı yavaş yavaş soymaya baş ladı m.Tubada beni soyuyordu.Tuba ve ben ç ı rı lç ı plak kalmı ş tı k.Tubayı yere yatı rdı m ve baş tan ihtibaren bü tü n vü cudunu ö pü yordum okş uyordum.Gö ğ ü slerine geldiğ imde ise ö pü p okuş uyordum.Tubanı n gö beğ ini ö pü p amı na doğ ru ilerliyordum bacakları nı ikiye ayı rdı m ve baş ladı m sı msı cak solan ve mis gibi kokan amı nı yalamaya baş ladı m.dilimi deliğ ine sokup sokup ç ı kartı yordum.Tuba inliyordu.Bende akan zevk suları nı iç iyordum.İ ki parmağ ı mı amı na sokup sokup ç ı kartı yordum tuba zevkten dö rt dö nü yordu sik artı k sik artı k sik artı k beni diyerek inliyordu.Bende sikmek iç in acele etmiyordum.İ yice zevkini almak istiyordum.Daha sonra ben yattı m bu sefer tuba bü tü n vü cudumu ö perek eve yalayark sikime kadar geldi eline aldı ğ ı gibi sikimi ağ zı na gö tü rü p yalamaya baş ladı .Tuba taş aları mı ve her yerimi yalı yordu Sikmi tubanı n azğ ı nda gidip geliyordum Daha sonra tubanı n bacakları nı omuzları ma atı p sikmeye baş ladı m.Ben siktikç e tuba daha ç ok sok hepsini iç inde istiyorum ahahahahahahhahahahhah diye inliyordu.Bende hı zlandı kç a daha hı zlı sokuyordum.Bir sü re sonra amı ndan ç ı karttı m ve ağ ı zı na verdim tekrar yalattı ı ktan sonra amı nı n iç ine kaldı ğ ı m yerden sikmeye devam ettim.Ben siktikç e tuba inliyor daha hı zlı sok aş kı m ahahahah dah sert sok daha hı zlı kö kü ne kadar sok diye bağ rı yodu kö kledikç e ç ı ğ lı k atı yordu. Benda daha fazla dayanamadı m tubanı n iç ine boş aldı m. Biraz dinlendikten sonra tubanı n gö tü nü yaladı m gö t deliğ ine iki parmağ ı mı sokup sokup ç ı kartı yordum.Bir mü ddet sonra tuba beni yaraağ ı mı yalamaya baş ladı ve daha sonra gö tten sikmeye baş ladı mm Gö tü ne sikimi sokup sokup ç ı kartı yordum her soktuğ umda tuba ahahahahah yapma fatih yapma acı yor diordu ben dinlemiyordum kalç aları na pat pat ş amar atı yordum ve tubanı n gö tü ne bastı rı yordum.soktukç a soktum.İ ç inde alev topu gibi patladı m. Tubayla biraz daha dinledikten sonra benim sikimi tekrar azğ ı na aldı yaladı yaladı ve sonunda kucama oturup sikimin ü stü nde hoplamaya baş ladı .Tuba daha ç ok sok daha ç ok sok diye inliyordu.Hopladı kç a hopluyordu kucama alı mı ş ken tuba sikimi gö t deliğ ini ü stü ne oturdu ve gö t deliğ ine sikimi alı rken yavaş yavaş oturup kalkı yordu ama bir anda tuba hı zlandı kç a hı zlanı yordu.Bu sefer ben tubayı yatı rdı m ayakalrı nı omzuma attı rı p defalarca siktim amı na soktum amı nı n iç inde gidip gidp geldim en sonunda eline verdim.Beni otuzbir ç ekerek boş alttı bü tü n dö llerimi yalayı p yuttu.msn adresim
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

arabanin kaputunun üstende

Selam ben can sizlerle daha önce bi çok değişik fantezilerimi paylaşmıştım. Bu seferde bi başka fantezimi paylaşacağım. Sevgilimle beraber tatile çıkmaya karar verdik ve bodrumda bi otel ayarlayarak gece 12 de arabayla yola çıktık. Arbayla seyahat ed... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

chatten sexe

Merhabalar bundan yaşadığım bir olayı daha anlatmıştım... OTOBÜSTEKİ ZEVK isimli hikayem... bu yazacağım olay 4 gün önce yaşadım... uzun zamandır internette konuştuğum biri vardı 35 yaşındaydı yaklaşık 5 ay falan oldu internette konuşalı ama sürekli ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

internet gözeli

Sevda ile bundan bir ay önce internette tanıştım oyunsalonunda oyun oynarken ben orduluyum sevda ise samsunlu ilkin hemşeri muhabbeti ile sohbetimizi geliştirdik sevda ev hanımı ve iki de yetişkini olduğunu öğrendim ben ise zıpır biri olarak onunla daha... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sex günlügü

Ben 20 yaşındayım ve kızım bana önceden sex için çok teklif gelmişti ama ben aldırmamıştım.sonraları içime azgınlık gelmeye başladı.sonra erkek arkadaşımı evime davet ettım.sonra ona seninle yatabilirmiyim dedim o bana naz yaptı ama biliyordum oda is... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tutkulunun bedeli dağılmaktır

Merhaba. Adım Deniz. 26 yaşında oldukça sıradışı yaşamayı seven bir kadınım. Bir cumartesi bilgisayarda işlerimi bitirdikten sonra arkadaşlık sitelerinde dolanmaya başladım. Açıkçası heyecan arıyordum ve aradığımı da buldum.Oldukça hoş ve nazik konuş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah eda ah

Bir gun yogun ders esnasındayım kız arkadasım eda benı evıne cagırdı tabı bende dedımkı tamam yardımcı olacak bırını buldum ve evıne gıttım başladık derse ve sonra ders bitince bana dediki eda su dvd yi bir filim koda seyredelım bende tamam dedım guz... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

okeyde ve sonra ballı sexs

Slm millet işte benim anım hemde hiç unutmuyacak cinsteniş yerinde oturmuş int okey oynuyordum neyse orda bir hatunla tanıştık aslında    kavgalı başladı neyse bazı noktalımız aynı memleketimiz çalıştığımız şirket aynı oturduğumuz yer farkl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tesadüfün sonu

Bir gün bir kafeye gitmiştim. Canım çok sıkılıyordu. Yapıcak hiç bir şeyim yoktu o gün. Ama içimde bir enerji vardı. Muhakkak birşeyler olmalıydı. Bir iki kahve içtikten sonra üç iki masa sağ çaprazıma bir bayan oturdu. Kafede fazla insan olmadığı iç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

böyle bir sex kimse yaşamamiştir

Selam sevgili hikaye okuyuculari ben 19 yaşinda gelişmiş abaza bir gencim ama bu abazalik gitti çünkü ben müthişşşşşş bir sex    yaptim. Aşşayi okuyun ve sizde anlayin beni. Ben imdi bir gece dolaşiyordum arabamla mertere gittim saat 2. 30 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tehlikeli kız

BEN oncelikle muzisyenim bundan tam 7 ay once kırgızıstana bir festivale gittim.orda pıano calıyordum neyse oraya tam 30 ulkeden muzısyenler geldi kımı erkek kımı ise cıtır hatunlar ben ilk gun yabancılık cektım ama 2. gun ise sankı orda 10 sene kalm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.