Bire Bir Hikayeler kategorisi, trakyali mini etek sibel hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

trakyali mini etek sibel

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben aytu,trakyadan Bir gece bir arakdaş lı k kanalı nda dolaş ı rken,bir ç iftle tanı ş tı m.Bir sü re sohbet ettiktren sonra,telefonda sex yapalı m dediler daha ö nce hiç denememiş tim Telefon numaramı verdim ve bir sü re sonra ö zel numaradan aradı lar telefonda konuş maya baş ladı k ve sohbet sexe vardı ve karş ı mdaki beyefendi telefonu eş ine vedi ç ok gü zel sesi vardı telefonda yarı m saat sez konuş tuk ve boş alarak rahatladı k.ay bu bö yle devam etti sonra buluş alı m dediler,bende kabul ettim. onlarda trakyalı sayı lı r ve bir kafede buluş tuk.adem bey ve eş i sibel geldi.Sibeli gö rü nce kü ç ü k dilimi yutacaktı m 30yş ı ndaydı mini etek giymiş ti birsü re sohbetten sonra evlerine doğ ru yol aldı k eve geldik ve sibel bize alkol hazı rladı kendide iç meya baş ladı tam karş ı mdaydı kü lot giymemeiş ti amı olduğ u gibi ortadaydı .Adem elini sibelin bacakları na attı okş amaya baş ldı amı nı okş uyordu.Biraz okş adı ktan sonra iç eri gitti:Sibel yanı ma geldi ve elini pantolona attı aleti okş ayamaya baş ladı bir yandanda ö pü ş ü yorduk.Sonra fermuarı aç tı aleti ç ı karı p yalamaya baş ladı bir sü re yaladı ktan sonra ayağ a kalktı ve hadi erkeğ i daanamı tyorum dedi elimden tuttu yatak odası na gittik Adem soyunmuş yataktaydı Sibel beni soydu ç ı rı lç ı plaktı m bernde Sibeli soymaya baş ladı m her ç ı ardı ğ ı m yeri yalı yordum memeleri limon gibi ve dimdikti yaladı m siyah topuklu terlik ve mini etek vardı ayakta eteğ ini sı yı rdı m ve amı nı yalamaya baş aldı m amı vı cı k vı cı ktı yaladı m ayakları nı elime aldı m yaladı m ayak parmakları nı emdim sonra yatağ ı n kenearı na oturdu ve ayakları yla sikime 31 ç ektirmeye baş ladı edemde memelerini sı kı yordu.sonra ademin aletitini ü zerine oturdu bende ağ zı na vermeye baş ladı m.Sonra arkası na geç tim gö tü nü n yalamaya baş ladı manlamı ş tı ama arkadan hiç vermedim dedi krem aldı m dayadı m ama bağ ı ryordu birden kö klreldim Ademin ü zerine yı ğ ı ldı gidip gelmeye baş ladı m artı k delirmiş gibi bağ ı rı yordu.20dk siktkten sonra ç ı karı p araksı na boş aldı m. Ü ç ü ncü isteyen evli ç iftler
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

sexy ve güzelim

Benim adım zeynep.ben 18 yaşında sexy bir kızım.ben mühendisim.bir gün ben çalıştığım yere gittim.orda yakışıklımı yakışıklı bir genç vardı oda müdürümdü.ben ona hastaydım.oda bana hastaydı.bir gün onun yanına gidip seni seviyorum dedim.oda şaşırmış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cok bahiriyordu

sabah uyandım kapıcının kızı 19 yaşında arpacık körpecik ben tek yaşıyorum ekmek gazete getirdi içeri gel dedim yok dedi biraz ısrar ettim geldi bi sexs kanalı açtım öncegözünü kapattı sonra oda sevke geldi bakmaya başladı o daldı veelimiamını koydum... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bar

mrb size gerçek bir anımızı paylasıcaz bundan ıkı ay once aksama partı verecektık bır eglence bar yerıne gıttık uc arkadas topluca gıttıgmz yerdekı lavabolar tualetler cok uzaktaydı bır ara saatler gectı hızlı hızlı ıcerken ve bızler kafayı bulmayı p... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cılgın yazarım

merhaba aldatanlar okuyucuları.uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum bende başımdan geçen bir anımı yazmak istedim.bundan bir sene önceydi ve arkadaşlık sıtesinden tanıştığım bir bayanla msn den konuşmaya başladık ama fazla yazışmıyorduk.neyse bir g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimle süpriz sex

Ben imdat urfalıyım benım hikayem okulda geçtı kız arkadaşımFERİDE yi cok sevıyordum oda benı onunla sureklı olarak mektuplaşıyorduk bazende evime giderek gelecegimiz hakkında konuşuyoduk ben ve feride sadece bır kez öpüşmüştük ama FERİDE bu öpüşmede... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mahallemizin ablasi

mahallemizde seeldaabla die biri var çok sexibi kadın kızı var o zten çikolata güzeli kızı bize gelir bana el kol hareket yapıor çıltırtıodu beni bir gün okuldan onun lka gelirken evine davet etti bende kabul ettim gittik karsı karsıya geçtik mini et... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun bayanlara bayılıyorum

Slm ben berke 18 yasındayım istanbulda oturuyorum.Daha öncede buraya olgun bayanlarla yasadıgım hikayelerimi yazmıstım.Bu yazacagım ücüncü hikayem aynı zamandada olgun bayan tecrübem...Neyse fazla uzatmadan hikayeme baslamak istiyorum.Dikkatli okuyun... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gurbette

Ben üniversiteyi bitirip mezun oldum. Tayinim doğunun sesiz bir iline çıktı. Oradan da bir ilçeye gittim. Mesleğim gereği öğrencilerim ve sınıfım vardı. Bir gün öğrencimin annesi geldi öğrencisi hakında görüştük. Görüşme esnasında kadının bakışları d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimin kankasıyla wc de

Merhaba.ben istanbuldan burak.1.80 boy 73 kilodayım ve gerçekten hoş ve kaslı bi vucudum var.bu olay 1 ay önce başımdan geçti.ben,sevgilim ve onun en yakın dostu belma içmeye gidicektik.ancak sevgilimin eve gitmesi gerekti ve    ben belma i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

götümü dağıttı

Mrb ben selda ankaradan yazıyorum bu yazıyı 20 yaşındayım gecn gün milli kütübhanenin önünde otobüs bekliyordum o sırada durağa yanaşan arabadan bana kızlaya kadar gidyorum götürüyüm isterseniz dedi hava yağmurlu olduğu için kabul etti ismini akın ol... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.