Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

teş ekkü rler aldatanlar.com

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba ben daha ö nce iki tane hikayemi yazmı ş tı m. bunları okuyan bayan arkadaş lar eklemiş lerdi. bir tanesiyle yakı ndan tanı ş tı k. bu hikayemide okuduğ unda kendisi olduğ unu anlı ycaktı r. isimleri değ iş tirerek yazı yorum. ayş e 34 yaş ı nda evli ve 2 ç ocuk annesiymiş . bursalı kendisi. msn adresi eklemiş konuş tuk etkilendiğ ini sö yledi. onla beraber olup olamı ycamı sordu. gü vendikten sonra olurum dedim. sonuç ta avukatı m herkese inanmam prestijim var dedim. telefonda da uzun uzun sohbet ettik. sonunda bursaya gitmeye karar verdim. ama kendi evi mü sait olmadı ğ ı iç in kuzeni olan leylanı n evinde buluş acağ ı mı z sö yledi. o evde olmı ycaktı . gittim evini tarif etti taksiyle buldum. beni sokakta karş ı ladı . evin asansö rü ne girdiğ imizde sanki yı llardı r tanı ş ı yomuş uz gibi seviş meye baş ladı k. eve zor attı k kendimizi. kapı yı kapattı ğ ı mı zda kapı nı n arkası na yasladı m onu oracı kta siktim sonra salona geç tik koltukta seviş tik saatlerce. o sı rada kuzeni aradı eve gelmem lazı m diye. fazla geç meden geldi bizde giyinmiş tik. o da tatlı biriydi yaş ı 29muş . beraber yemek yedik ama leyla gö zleriyle yiyodu sanki beni. sonra ayş eye sordu nası l memnun kaldı nmı diye o da harikaydı iliklerimi kuruttu resmen dedi. masanı n altı ndan sikimin ü stü nde gezinen el hissettim ayş edir sandı m birde baktı m leylaydı . ben kı zarmı ş tı m ama ayş ede farkı ndaydı . kuzenimide istermisin dediğ inde ş ok oldum nası l olcak dedim grup yaparı z dedi buda kuduruyo ne zamandı r deyince ç ok memnun oldum. ikisi birden sikimi yalamaya baş ladı lar. harika bir duyguydu. leylanı n gö ğ ü sleri gö tü ayş eden daha gü zeldi. yalı yordum sonra leylayı sikmeye baş ladı m o sı rada ayş e taş ş akları mı yalı yodu sabaha kadar ikiside kaç defa siktim hatirlamı yorum. yarı nki gü n geri dö ndü m hala gö rü ş ü yoruz ikisiylede. bö yle macera isteyen sı kı ntı sı olmayan bayan arkadaş lar eklesin lü tfen
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

evli olduğunu bilmiyodummm:(:(

herkeze selamlar ilk önce cok zevk aldığım fakat sonradan cok üzüldüğüm bi olayı anlatacağım kendimi tarif edim önce 190 boy esmer 83 kilo beğenilen ve arzulanan bi futbolcuyum:)bi gün devamlı girdiğim bi arkadaşlık sitesinde gelen mesajlara bakıyord... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

baldızım mehtap

BEN BİR JİGOLAYIM.2 YILDIZ EVLİ OLMAMA RAĞMEN BU İŞİ YAPMAZ ZORUNDAYIM.MADDİ KRİZ.BUNDAN 2 AY ÖNCE.BAŞIMA GEÇEN GERÇEK HİKAYEYİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.EŞİMİN ABLASINA YILLARDIR HASTAYIM GÖTÜ OKADAR GÜZEL DURUYORKİ BAZI FİRİKİKLERİNDEN ÇOK KEZ HA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

iş arkadaşım ama o benim elemanım

herkese selam şu yazdığım öyle herkes gibi sıkma değil birebir yaşanmıştır. adım burak manisalıyım bir giyim mağazamız var eşimle beraber çalıştığımız için çapkınlık yapmak neredeyse imkansız gibi.bir tane bayan elemanımız vardı adı özlem 26 yaşında ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kiracimizin oglu

mrb ben emine evli tesetturlü güzel bir bayanim bu anlatacaklarim bizim kiracimizin genc ogluyla aramda yasanan utandigim ama muthis zevk aldigim anlardir.oturdugumuz apartman esim ve ailesine ait .apartmanin altindada buyukce bir dukkan var icindede... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sanal alemın getırdıklerı

mrb sıte okuyucuları ilk basta sunu belırtmek ıseterım ısımler tamamen hayalıdır yanlız yasanılanlar bıre bır gercek kavramlardır. malumunuzdur kı sanalk dıyarın teknolojı acısından olan faydaları seks açısındanda yoplumsal olarak faydalarıdanı goz a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

avukatlık zor meslek

ÖNCELİKLE ÖNCEKİ BOŞANMA DAVASI İLE İLGİLİ HİKAYEMİ YAYINLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BEN 2 YILLIK AVUKATIM YAKIŞIKLI DENİLEBİLECEK HAT VE YÜZE SAHİBİM 27 yaşındayım YAŞADIĞIM YER PEK BÜYÜK OLMADIĞI İÇİN YAPTIĞIM HER HAREKET GÖZE BATIYO. O YÜZDEN ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eşimde bulamadıgım sexs

selam hikayem 24 temmuz 2007 de iş yerimdeki tanışmayla başladı öncelikle bu tanışma sadece yemekden öteye gidecegine ben bile inanmıyordum ama şartlar ve ortam benim kocamda bulamadıgım eksikliği yemekde tanıştıgım gayet kibar bir bey olan adı tarık... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakkalın karısı

slm, 9 yıllık evliyim, birçok erkek gibi fantezilerim sınırsızdır, başından geçen olayı anlatayım, eşimi hergün sabah işe bırakıyorum, genelde de aracı durdurduğum bakkalın önünden sigara alıyorum, sigara aldığım bakkalın karısıda sabahları dükkanı a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

her sey bır anda oldu

Merhaba ben Bursa’dan 28 yasında yakışıklı sayılabilecek neşeli terazi burcu olabildiğince doğal biriyim kendimi ve insanları çok seviyorum ilkokul mezunuyum ancak azmederek su an acık öğretim fakültesi halkla ilişkiler okuyorum.İtirafıma geçelim ist... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Aldatıldım Bende Aldatacagım Gülten

Daha evleneli 3 yıl oldu.Ama sevişerek evlendiğim kocamın ihanetini anlamamla birlikte dünyam karardı.Ailemi karşıma alıp evlenmiştim bu adamla.Şu an Arkadaşım Suna da olmazsa ne yapardım bilemiyordum. Aileme dönemezdim. işsiz biriydim ve orta yerde ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.