Bire Bir Hikayeler kategorisi, stajer bayan hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

stajer bayan

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Selam herkeze hiç konuyu uzatmadan ben stajer bayanla yaptı ğ ı m sex hikayemi anlatayı m. iş yerinde yanı ma bir tane stajer verdiler aman allağ ı m bö ğ le gü zellik yok yanı mdaki arkadaş ta senelik izinde olduğ undan odada fisho.net hoş beş derken bir iki gü n bö ğ le gitti ama sikim hiç inmiyor anı na gidiyorum birş eyler ö ğ retmek amacı yla o arada değ dirmeye ç alı ş ı yorum.ama fark etti abi ne yapı yorsun sen dedi bende hiç sana birş eyler oğ retiyorum dedim.abi sikini kaldı rmiş tin dedi benim sü rat kı pkı rmı zı oldu yo filan dedim ama pantolondan belli oluyor.bende bekar olduğ umdan ne yapayı m senin gibi bi gü zelin yanı da sik kalması nda ne yapsı n dedim.abi dedi ben ç okmu gü zelim dedi evet dedim benimle yatarmı sı n dedi bende dü nden razı yı m zaten hemen evet dedim.ö ğ le paydosuna yakı n hemen odamı arkadan kitledim bebaber iç eride seviş meye baş ladı k ben bö ğ le azgı n bayan gö rmedimben boş alana kadar 2 defa boş aldı artı k yerinde duramı yordu beni yerden yere vuruyordu ne yaptı ğ ı nı bilmiyordu ben ilk ö nce bekire olur diye sokmak istememiş tim oda bana hadi ne duruyorsun soksana diye yalvarı yordu beni karı n yap diyiyordu ben bakire değ ilim hadi soooooooooooooookkkkkkkk diyordu ben o sok dedikse ben dahada yavaş yavaş yapı yordum hep ç ı ldı rmı ş tı bir anda soktum ahlar ve ohlar arası nda yı ğ ı ldı kaldı .ama amcuğ u sular seller iç indeydi o arada ben tam onu 3 defa siktim.ondan sonra yanı mdan staji bitti gitti bir dahada gö rü ş medik zaten gizlillik prensipimdir.benimle farklı ş ekilde sexyapmak gö rü ş mek isteyen bayanlar , dul bayanlar evli ç irflere ü ç ü ncü lü k yaparı m isterseniz tabiki yin gö rü ş elim.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

evde tekbaşıma

Annem gil yaztatilinde konyaya gittiler bende evde tek kalmıştım arkadaşlar gelip gidiyordu ve gün gittikçe ben bundan sıkıldım mahellemizdeki suna    adlı kız vardı bunu evimize çagırdım ve gelmeyi kabul etti... Aynı apartmanda oturdugumuz... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erdem` ın kucağında

Ben 16 yıllık evli 39 yaşında 1.64 boyunda 73 kiloda hafif toplu bir bayanım. Uzun süredir evli olduğumuz için kocamla artık cok uzun sürede bir seks yapıroruz. Ben bütün gün evde olduğum için İşlerim bitince genellikle masturbasyon yaparak vaktimi g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

unutulmaz kız zehra

Yaşım 28 Sizlerle geçen yaşadığım bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Öncelikle size kendimden bahsedeyim. 171 boyunda, 60 kg, kahverengi gözlü, çok yakışıklı olmayan ama sekse oldukça düşkün bir erkeğim. Ancak bugüne kadar sıradan ilişkileri asla yaşa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karımın yarak delısı

adım remzı 35 yaşında eşım 33 eşım kapalıdır kadın ama cok azgın onu doyurmak ne munkun 10 yılık evlıyız eşımın ısmı meyrem ılk evlendığımızde ıkı posta atardım ış sıtresınde bıre duştu hemde erken boşalıyorum bızımkı taş gıbı hatun ben beyaz vucut g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah duygu ah....

Bir gün kız arkadaşım duyguyu eve çağırdım.Zaten onu eve çağırmamdaki tek amaç deliler gibi sikmekti.Ben 1.87 boylarında esmer kızların gerçekten ilgisini çeken yakışıklı 21 yaşında bir gencim. Duygu 1.77 boylarında kumral manken gibi bir kızdır.Anla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kudurdu

Slm merabalar sıteyi hemen hemen her gün giriyorm. Benimde bir anımı sizinle paylaşmak istiyoruym. 27 Yaşıdayım ısmim adnan bir arkadaşımın    evine sıkça giderdim. komşusu vardı hülya isminde güzel bakımlı bir bayandı 5 veya 6 kere karşıla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otobuste muhtesem

SELAM BEN 21 YASINDA 170 BOYUNDA BIR GENCIM MEMLEKET TRABZON İŞ ICIN ISTANBUA GITMEM LAZIMDI.PAZAR GUNU OTOBUSE BINDIM OTOBUSTE 20 CIVARI YOLCU VARDI HEPSIDE ON KOLTUKLARDA YER ALMISLARDI SAAT GECENIN 12 SI IDI RAHAT EDEMEDIM EN ARKA KOLTUGA GECIP UY... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tatildeki hatun

Yıllar sonra sevgilimle birlikte tatil yapma imkanı bulmuştum. Bodrum`a geldik ve hemen odamıza dinlenmeye çekildik. Saat 13.00`a gelmişti. ben uyandım    sevgilim ise hala derin bir uykuda idi. Uyurken çok seksi görünüyordu.Ayağı baldırna ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ankarada-3

Selam Önce hatırlatayım kendimi ismim murat 1.75 boy 62 kilo yaş 31 inş. Müh. yim ve ankarada oturuyorum ben murat. Hikayelerime bayağı uzun ara verdim. İşlerimden dolayı.Bende macera çok arkadaşlar.Neyse hikayeye gecelim.Yine sakarya cad. barda otur... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşu kızımızzzz

Ben orhan 3 tam iki yıl önce komşu kızı ile birlikte oldum hikayemi paylaşmak istedim.adı serpil 19 yaşlarında benim de çok seksi oluşum bunun ilgisni çekmiş olmaliki teklif etti bana arkadaşlık    bende kabul ettim güzel fiziği vardı.mini ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.