Gay-Travesti Hikayeleri kategorisi, sonunda verdim hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

sonunda verdim

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Merhabalar kartaldan fı rat ben (takma ismim ) aslı nda aktif olarak tü m vazifemi yerine getiriyordum ama bir gü n izlediğ im gay bir filmi beni bendeen gö tü rdü bende denemeye karar verdim nette mı rc sohbet programı na girdim ve yazı ş maya baş ladı m neyse lafı fazla uzatmı ycam bostancı dan yaş ı 40 civarı olan aktif biriyle yazı ş maya baş ladı m uzun sohbetten sonra msn de gö rü ş meye karar verdim ama iç imdede bir korku vardı ç ü nkü ilk deneyimimim olacaktı neyse onun beni rahatlatan sohbetinden sonra onun evinde buluş maya kara verdik bende evine gittim oturduk uzun sohbetten sonra baş lamamı zı istedi ve beni soymaya baş ladı bi yadan soyuyor bi yandan ö pü yordu ben heyecandan tir tir titriyorum beni ç ı plak hale getirdikten sonra kendisi de soyunmaya baş ladı bende arada bir elimi penisine gö tü rü p okş uyordum o kadar bü yü mü ş ve kalı n olmuş tuki hayretlet iç indeydim baş ı mdam tutarak aş ağ ı eğ ilmemi istedi ben eğ ilip o kalı n vede uzun olan sikinin baş ı nı n ö pmeye baş ladı m ben sakso yaptı kç a inliyor iltifatlar ediyordu baş ı nı yalı yor gö vdesini ı sı rı yor taş akkaları nı emiyorum bi ara ağ zı ma boş almayı teklif etti bende ilk olduğ u iç in kabul ettim saç ları madan tutarak ileri geri yaptı rarak kö klemeye baş ladı ve geliyorum dedi bende heyecan iç inde ağ zı mı iyice aç tı m vede boş alttı m epey boş almı ş tı bi kı smı nı yuttum acı ve ekş i tadı vardı ağ zı mdan taş anlar ü stü me akı yordu sonra beni kaldı rdı ve teş ekkü r etti sonra yatak odası na geç tik yü zü stü yatı rdı ve kalç aları mı ö pmeye baş ladı arada bir ü stü me ç ı kı yor ensemi ve kulakları mı emiyordu bi ara farkettim ü stü me ç ı ktı ğ ı nda siki yine kocaman olmuş tu bende yemek istiyordum tekrar sı rt ü stü ç evirip ağ zı ma verdi yalamamı istedi bende bu muhteş em siki yaladı m sonra bacakları mı omuzuma alı p elindeki kremle deliğ imi yumuş attı ve yü klenmeye baş ladı acı yordu ama yavaş ç ada girmiş ti acı yorsa ç ı kartayı m dedi ama ben bı rakmadı m birden yü klendi nefesim kesilmiş ti ve hı zlı ca git gel yapmaya baş ladı artı k alı ş mı ş resmen uç uyordum nerdeyse 10 dakika kadar pompa yaptı ktan sonra nereye boş alayı m dedi bende iç ime boş alması nı istedim birden iç ime ı lı k ı lı k bı rakmaya baş ladı iş te bu muhteş emdi sonra ç ı kardı ve tuvalete gidip temizlendi tekrar baş ucuma gelip yalamamı istedi bende zevkle yalayı p kaldı rdı m ve tekrar ağ zı ma ve yü zü me boş alttı m eğ er sizde 40 yaş ve ü zeri bakı mlı temiz ve de gizliliğ e ö nem veriyorsanı z beni ekleyin buluş alı m uç alı m........
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

üniversitedeki hocam

Ben kıbrısta ki bir üniversitede okuyan 21 yaşında biriyim bundan bir hafta önce derste takıldığım bir konuyu hocama sormaya gittim oda dediki burda fazala vaktim yok hafta sonu bana gel rahatça sana anlatayım ve orda anlaştık ve hafta sonu evine &nb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aaaaaaa

Ben 19 yasında bir erkegim daha bu zamana kadar hic cinseel iliski olmayınca dogol olarak insanlar azıyor nese direk konuya dalıyorum benim hala ogluna daldıgım gibi o gün hala ogluyla dısarıda mac yapmıstık ben oruldum birazda sakatlandım eve geldik... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

halamın oglunu siktim

ben ankaradan 17 yasında bir gençim halamlar birgün bizde yatmaya geldi halamın ogluda sürekli benim le yatmak istiyordu halamdan izin aldı ve akşam bizde yattı yatar ken benim yatagıma uzanıp beni ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Ahh istanbull istanbull !!!

Dün basımdan gecen anımı paylasmak istiyorum. bildiğinz üzere ben 177 76 kum oldukca bakımlı parlak pasifim.İstanbula gitmem gerekiyordu ve hava sartları yüzünden cekiniyordum. arabayı feribot iskelesinde bırakıp mudanyadan ist e gectim. denizde hava... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

c+b=a

C+B=Asize bir erkegin ne kadar azdigını anlatıcam bilirsiniz köyyerlerinde genelev yada orospu pek olmaz insanlar çogunlukla masturbasyonyaparak duygularını giderir bizinde iki arkadas önceden adı çıkan birarkadaslarını sikmeye karar verir ve işe koy... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ankaralı kız gibi erkeğim

Merhaba ben ankaradan erdil 22 yaşındayım 1, 75cm boyunda 65 kiloda esmer hafif kıllı kadın gibi giyinmeyi ve sikiştiğim erkeklere    kadın gibi davranıp onların karısı gibi olmayı çok seviyorum. Artı bana hep şule demelerini istiyorum kend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

1 zor derken 3 kişi ıle yaptım

Ben Ankaradan Galip 33 yaşında Özel Sektörde çalışan Bekar Biriyim.Ben Alkolü alınca 2. bir Kişiliğe bürünüyorum Sanırım.Yine bir akşam Arkadaşlar beni bara Davet etmişler bende gitmiştim Ama biraz erken gittim galiba kimse yoktu neyse ben 1bira içen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bıyıklı severim

Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşında 170 70 boyunda buğday tenli ankarada yaşayan vücudu biraz kıllı tamamıyla erkeksi aktif bir gencim.    size anlatacağım hikaye ankarada başıma gelen bir anımdır.bundan bir sene önce bir pazar günü canım sık... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

harikaydi....o ve ben!

Selamlar ben 19 yasinda kendimi siktirmeyi sven bir gayim. anlatacagim olay gecen hafta basima gedli.ben internette gaylerle chatlesirken bir tanesi bana cok sicak davrandi ve bende onunla birlikte olmak istedim. kendisinin evi oldugunu ve bana gelme... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

genclikte her sey olur

Biz iki arkadasidik okadar samimi idik biribirimize ki her sey yaoiyorduköpüsmekten baslayip de biribirimizi düzmeye gelenekadar,nasil basladi-miyas 17-18 ,buhikaye biras eskilere dayaniyor eskiden tabular vardi oyle sinemalarda filim falan osekil yo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.