Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

sewgilimle ü niversite bahç esinde

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
bundan 3 sene ö nce ü niversiteye ilk baş ladı ğ ı m senenin yazı ydı .21 yaş ı ndaydı m.o dö nem bir arkadaş ı mı n isteğ iyle dalgası na konyadan bi ç ocukla telefonda konuş uyordum.zamanla bu iliş ki aş ka ve konuş maları mı z gitgide sanal sexe dö nü ş tü .onu deli gibi istiyordum.nolursa olsun beni becermeliydi.bikere geldi korktuğ um ve hasta olduğ um iç in alamadı m iç ime.artı k askere gidecekti ve beni son bi kez gö rmek istiyordu.annem aksine o yaz bende kalı yordu.neyse biz kaderimize kü skü n kafelerde oturup oturup kaç amak ö pü ş ü yorduk bununla sonra biara etegimin altı ndan amı mı okş amaya baş ladı bu.ama nası l kuduruyorm utanmasam oturucam ç ocugun aletine.ü niversiteye gidelim dedim.neyse gittik ama doğ uda bir ü niv.ortada iş gö rü lecek biyer yok.mimarlı ğ ı n orda gö l gibi bir yer vardı biraz agaç lı k oraya fisho.neter inmez dudakları ma saldı rdı nası l ö pü yor hayvan herif artı k vericem ç aresi yok.ü stü me ç ı k dedi ben biraz kiloluyum.yok dedim olmaz.sonra bununkini ç ı karı p emmeye baş ladı m nası l tatlı biş eydi yarabbbim ilkler bö le oluyo demek derken bu artı k zı vanadan ç ı ktı beni altı na aldı heyecandan kurumuş um tü kü rü klerini akı tı yordu yukarı dan amı ma.ç abucak boş aldı dı ş arı ç ı karı p ben biş iy anlamamı ş tı m hadi boş alt beni diye kı vranı p duruyodum elini amı ma sokup ç ı karmaya baş ladı .ç ı glı k atacaktı m nerdeyse snr bi baktı m eline aş kı mm kannn!!!!dedim.bozmuş tu beni hayvan sevgilim.o gö lden biraz su alı p bacagı ma eliyle sü rdü ğ ü kanı temizledim.yine boş alamadı m tabide bizimki kastı kendini hadi kutlamaya gidelim dedi.gittik dü rü m yedik...anlayacagı nı z bekaretim gitti ü stü ne bide boş alamadı m bile...hemde bu gerzek herif gidip 3.5 sene ç ı ktı ktan sonra beni aldattı .bö yle iş te....
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

karşı komşum çift

slm daha önce burada anılarım yayınlandı bu anım daha yeni 2 gün önce yaşadım işyerimde nette sohbet sitesinde dolaşoyordum bir erkek selam verdi ve konuşmaya başladık konu sex e geldi karısını anlatıyordu sordum bana dedi ki benimki çok küçük iyi si... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çılgın yasemin

Yaşım 28 Sizlerle geçen yaşadığım bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Öncelikle size kendimden bahsedeyim. 171 boyunda, 60 kg, kahverengi gözlü, çok yakışıklı olmayan ama sekse oldukça düşkün bir erkeğim. Ancak bugüne kadar sıradan ilişkileri asla yaşa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk maceram

Adım kerem 19 yaşındayım size yaşadığım ilk hikayemi anlatacam.bi gün annemle birlikte kuzenimi ziyarete gittik.bende ders çalışçam bahanesiyle odaya girdim ve kilodunun tamamını gördüm ve göğsünün bir kısmını gördüm.işte o anda aletim dev gibi oldu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tadına doyum olmayan harikalar...

olay ben daha üniverstenin 2. sınıfındayken cereyan etti.finaller bitmiş ben memlekete izine gelmiştim aslında bi kaç gün durup izmire geri dönecektim bilirsiniz izmirin kızları meşhurdur.yani köy gibi bi ilçe de kaç gün dayanabilirdim...Ama ilde hen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o kadar kan kan bankasında bile yoktur

|ben emre lise son okuyorum okulun ilk açıldıgı gün okula lise 1lere çok güzel bi kız geldi tabi bende ufak kızların olgun erkeklerden hoşlandıklarını bildigim için hemen atıldım ve kıza çıkma teklifi ettim adı ayşendi oda düşünecegini söyledi numara... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dayımın kızı bakire sevda

Sıcak bir yaz günüydü, her yaz olduğu gibi o yazda köye gitmiştim. Köyde dayımlara misafir oluyor hem onların işlerine yardımcı oluyordum hemde köyün o tertemiz havasını soluyup dağlarda gezip baraj suyunda yüzüyordum. O zamana kadar dayımın kızı sev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kankam istedi ben eline werdim

ben öğrenciyim benim çok iyi anlaştığım bi kız arkadaşım wardı kankamdı hep sırlarımız paylaşırdık bi gün biz böle konuşurken konu sekse geldi. o bana hiç birini arzuladın mı falan diiodu ben o sırada seni çok arzuladım dedim sonra bana yaklaştı bira... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

editör ve okurların dikkatine

semra_filiz adlı birisi sizi kendine eklediyse kabul etmeyin arkadaslar. msn adreslerini hack liolar benim en çok kullandığım adresi mahvettiler. önce bi siteymiş gibi bir adres gönderiyorlar ve mail adresiniz ve şifrenizi yazmanızı istiorlar ve daha... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşumuz ebruyu dayımlarda siktim

Benim adım osman 17 yaşındayın komşumuz ebru var benden 1 yaş büyük önceleri fazla gözüme çarpmazdı ama son zamanlarda gözüme bir hoş görünmeye başladı.evimizin önünden geçerken bana bir bakış attı. zevki anlatılmaz ve aklımdan onu sikmeyi geirmeye b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuyumcu dükkanında siktirdim

Ben 20 yaşlarında sarışın uzun boylu dolgun gögüslü çook sexsi bir kızım.Bir şirkette sekreterlik yapıyorum işyerimin yanında bir kuyumcu dükkanı var.Dükkanın sahibi oldukça karizmatik vee yakışıklı,her sabah dükkanın önünden geçerken selamlaşırız am... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.