Diğer Hikayeler kategorisi, sevgı lı m ve ben hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

sevgı lı m ve ben

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm arkadaslar buraya yazı lan ç oğ u hı kayenı n yalan oldugunu dusunuyorum bende sı ze bası mdan gecen gercek hı kayemı yazmak ı stı yorum.lı se1 deyken bı ryle cı kmaya basladı m adı nı soylemeyı m adı memet olsun mesela benı mkı esra buarada.sevgı lı mle bı rbı rı mı zı cok sevı yoduk cı kmaya baslayalı 2 sene olmustu sureklı bı z onları n evı ne gı dı oduk annesı calı sı odu evde kı mse olmuodu evlerı okula cok yakı n oldugu ı cı n 2 gune bı r kacı p gı derdı k.bı gun yı ne evlerı ne gı ttı k.yatakodası nda sevı sı oduk her gı ttı mı zı nde sevı sı rı z.bana artı k vaktı nı n geldı gı nı ve benı bozmak ı stedgı nı soyledı .once sası rdı m ama daha sonradan neden olması n dedı m sonucta cok sevı oduk bı rbı rı mı zı ve evelenmeyı dusunuoduk.kabul ettı m.benı soymaya basladı cok utanı odum cunku benı daha once hı c cplak gormemı stı acaba vucudumu begenecekmı ydı .bende 1.72 boyunda sarı sı n cok tatlı bı kı zdı m.oda esmer benden bı raz kı sa cok yakı sı klı bı erkektı .her neyse soydu benı ve vucudumun harı ka oldugunu soyledı .erkek arkadası m daha once bı cok kı zla yatmı stı benden bı r yas buyuktu.ama benı m ı lk deneyı mı mdı heyecanlı ydı m.daha sonra ben soydu ve opusmeye basladı k.deli gı bı opuyodu benı azmı stı ı yı ce.siki cok buyuktu cok korkmustum.daha sonra agzı na alcan mı dedi ı stemedı m once ama sonra cok ı srar ettı ve kı ramadı m agzı ma almaya basladı inliodu sevgı lı m karı m benı m ası gı m sana dı odu.daha sonra o benı yalamaya basladı ben kendı mden gectı m kası lmaya basladı m.daha sonra bacakları mı ayı rmamı ı stedı .bende korktugumu ve yapmak ı stemedı mı soyledı m.oda bana bu pozı syondan geri donemeyı z dedı artı benı m olcaksı n dedı .yaragı nı amı ma dayadı aglamaya basladı m.bana aglama canı n sadece bı kere yancak daha sonra zevk alcaksı n dedı .sikinin ucunu sokmaya basladı felaket bı acı ydı kendı mı geri cektı m ı stemı yorum dedı m.oda buraya gel benı msı n dedı ustume saldı rdı resmen.cok korkmustum aglamaya basladı m.zorla ustume yattı yaragı nı hı zlı ca amı ma soktu cı glı k attı m agladı m yapma dedı m benı hı c duymuodu.delı gı bı sı kı odu benı canı m cok acı odu.daha onra ı cı me bosaldı bı sı caklı k hı ssettı mdaha cok agladı m naptı n dedı m iş te sı mdı beı m kadı nı m oldun kaltak dedı bana sevgı lı mden bunları duyduma ı nanamadm kufur edı odu bana artı k onun olmustum.devamı nı daha sonra anlatı rı m sevgı lı m tam bı psı kopat cı ktı bana defalarca tecavuz ettı sı kı stı rdı gı heryerde okulda evlerı nı n bodrumundaondan korktugum ı cı n ondan ayrı lamadı m halada ı skencelerı devam edı o:( cok mutusuzum
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

dul meleğim

merhaba hikaye severler ben konyadan hakan 30 yaşındayım. arkadaş ortamındayken bi bayanla tanıştırıldım eşinden boşanmak üzereydi 28 yaşında 1,60 boylarında 55 kilo güzel kalçası vardı. bir gün işyerimden geçerken gömleğimin yakışıtığını yazmış msj ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemle seks yaptik

SLM BN ANKARADANN MERT.ANLATACAGIM HİKAYE TAMAMIYLE GERÇETİR.HİKAYEMEGEÇEYİM.BNM YENGEMİN ADI(HADİYE) 38 YASINDAA GUZEL Mİ GÜZEL BİR HATUN.OGUN ÜZERİNDE GRİ ELBİSE WARDI.DİZ ÜSTÜ.ANNESİ HASTAYDI BİZDE HASTAZİYARETİNE GİTMİŞTİK.BANA ÖLE FİRİKLER WERİY... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

taytli sikis

herşey yatırım yapmak için bir büyük birtanede kiraya vermek içinstüdyo daire almıştım. olaylar böyle başladıailemle büyük daireye yerleşmiştim evi taşıdığımız o ilk gün kapıdan1.75 boylarında manken fizikli dar bir tayt giymiş hayatımda nadirgördüğü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsum ela ya daldim

<!--D(["mb"," size zarar vermeyecağiz ikinizi de biraz sikip gideceğiz dedi ve elindeki çantayı attı bunları çabuk giyin dedi. İçi süper erotik giysilerle doluydu.İkişer takım vardı.Memeleri.amı ve götü açılmış vücut külotlu çorabın... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

asistana_kolelik

Asistana KölelikÜniversitede sinem bizim asistanimizdi.Mükemmel bir fizigi vardi ve beni deli ediyordu.Giydigi dar ve mini etek bacaklarini ve götünü meydana çikardiginda ders bir yana sinem bir yana.Bir gün okulun kokteyline gitmistik.Sinemin evi bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayin_plan

Hayin PlanArtık götüm kaşınmaktan yırtılacak gibi olmuştu.Muhakkak birini bulup kendimi siktirtmem gerekiyordu.Ama bu birinin enfazla 17-22 yaşlarında olması lazımdı, hele birde ayakları şöyle 39-41 numara gibi küçük birini bulabilersem bir tüp çokok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hic kopek siktiniz mi

Bu olay 6 ay kadar oldu Kızarkadaşım esin bir kaniş almış adınıda tekila koymuştu. Dersleriniden artan zamanlarda onunla olmaktan bayılıyor bu yüzden kavga bile ettik. Okul tatile girdi memelekete gidecekti. Tekilayı bana brakacağını söyledi bende ka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gü zel gü nlerdi

slm ben eskiş ehirden berk 28 yaş ı nda bakı mlı ve gercekten yakı sı klı biriyim sizlere bası mdan gecen bir hikayemi anlatacagı m ben avukatlar bü rosunda calı sı yorum ve iş araları nda f... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otobusteki azgın

OTOBÜSTEKi AZGIN merhaba ben istanbul kadıköyde oturan 25 yasında 1,75 boyunda yakısıklı sayılabilicek bi gencim..işim gereği sürekli arabayla yolculuk yapmaktayım..şans eseri gecen haftada arabamın bakımda olmasından dolayı tuzlaya mecburen oto... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben_esim_ve_bu_sefer_teyze_kizi

Ben eşim ve bu sefer Teyze kızıBen,eşim ve chat arkadaşımız isimli hikayemden sonra o kadar mail aldım ki değişik zamanlarda yaşadığım diğer fantazileri de yazmaya karar verdim. Eşimin teyzesinin kızı, o kadar güzel ve o kadar gençki.Evliliğimizin üç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.