Aldatma Hikayeleri kategorisi, orusbu elemanı m hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

orusbu elemanı m

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm arkadaş lar bı r cogunuz uydurmuş ı ş te sı zlere gercek bı r hı kaye ben iş yerı iş leı yom iş ler cok sı kı oldugunda kı sa surelı iş i alı yordum bı r gun 140 boyları nda hafı ften etı ne dolgı un bı r bayan iş icin geldı hareketlerı hosuma gı tmemı ş tı ama ö nu gö runce bı r hoş olmuş tum onu oracı kta sı kmek ı stemı ş tı m hemem ş artları nı kabul ettı m iş e baş ladı ikicı gun ö gledogru dayanamı yordum nerdeyse dukkanda sı kmek ı stı yordum evı m dukanı n ustundeydı eve atmam lazı m ama nası l olcek dedı n eş im evdeydı eve cı kı p eş ime bı r yalan uydurdum annem gı lere yoladı m bı lı yordum anmem gı tı mı geç gelı yordu ben almaya gı tcektı m onun ı cı n rahattı m olur gı deyı m dedı eş in anen gı tı bu fı rsat kacmaz dı hemem eleama canı m canan hanı m karnı mı z acı ktı eve cı k yemek yap getı r yeyelı m olmazmı dedı m olur dedı eve cı ktı hemem arkası ndan ben cı ktı m neler yabı yorsun dı ye yemek ı cı n hazı rlı k yabı yordu elı nden tuttum benı m calı ş mqan ı cı n bı r sartı m var neymı ş o dedı senle bı r kere olmak olmaz iki genç annesı yı m o zana yenekten sona iş lerde yok gı debı lı rsı n dedı m olur dedı sana yardı m edeyı m dedı m ı yı olur bı r erkekle hı c mutfatta yemek yapmadı fantesı olur yardı m bahanesı yle surtunuyoı rdum sesı nı cı karnı ytordu bı r ara kalcaları m cok guzel dedı m eledı m sesı nı cı karmadı herkez beyenı yor amaeş im hı c bı rgun ö pü b yalamadı ona yanı yorum demesı yle saldı rdı m etegı nı yukarı kaldı rdı m baş ladı m yalamaya kudurdu bende senı arsuluyordum sen bı rden ı steyı nce korktum dedı aramı zda sı r olacaksa her fı rsatta senklle olurum dedı delı ler gı bı sevı ş tı k yaptı gı mı z yemk yanı mca iş aklı maza geldı bı r bucuk saat sevı ş tı k sikiş tı k hala sevı sı yorum arada eş ini dukkana bı rakı p evı ne gı dı yorum kı sa olur ama sı kı ş meden olmuyor ş imdı su sı ralar kö ye gı 6ttı ondan aldı gı m sezkı eş imden alamı yorum benı her an her yerde sevı ş cek bayanlar balı kesı rler bu gercek sevgı lı mle tanı ş tı ra bı lı rı m bayanlar ç itler ekleyı n gö rucelı m sexxı sevı yorum hyer ortam uygun oldukca bayanlar kö lenı z olurum bol sexxsi gunlere
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

karımın arkadaşııııııı

buket sürtüğü yattığı yerden sigarasını içmeye devam etti bende sigaramı içerken gözlerimle buketin her yerini o seksi azgın kaltak sürtük vucudunu süzüyordum buket sigarasını söndürüp gel bakalım komşum hakan bide şu yarrağının tadına baktır bana de... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

iş arkadaşımdı

merhaba önce kendimden bahsedeyim ben 165 boyunda 50 kılo ağırlıgında bir bayanım.evliyim bir bayan olarak en dikkat çekici yanım popomdur.vucuduma göre biraz büyük ve yuvarlak hatlara sahiptir popom.eşimide çok seviyorum.eşim çok iyi bir firmada üst... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kiracimizin oglu

mrb ben emine evli tesetturlü güzel bir bayanim bu anlatacaklarim bizim kiracimizin genc ogluyla aramda yasanan utandigim ama muthis zevk aldigim anlardir.oturdugumuz apartman esim ve ailesine ait .apartmanin altindada buyukce bir dukkan var icindede... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

türbanlı elemanım

BEN ÖZEL SEKTÖRDE PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRLÜGÜ YAPAN BİRİYİM.AMA SEKSE VE KADINLARA OLDUKÇA DÜŞKÜN BİRİYİM.İÇİMDE HEP BİR TÜRBANLI SİKMEK ARZUSU OLUR VE BU BENİ KUDURTUP DURURDU.FİRMAMIN ELEMAN İHTİYACINI HEP BEN KARŞILAR VE ELEMANLARLA HEP ARKADAŞÇA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sürpriz gelişme

evet bu hikayede tamamen gercek agustos ayı içerisindeydi o gun cok gogun bir gundu ve ogleden sonraya kadar deliler gibi çalıştık ortalık sakinlesince saat 16.30 gibi uskattaki ofisime çıktım ve kendime ayit ofisimdeki banyoda duş aldım ve uzandım b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

iş yerindeki dekolteli bayanla yaşadıklarım

İş yerinde güzel seksi bir bayandı.farklı birimlerde calısıyor olmamız dolayısıyla gun icersinde zaman zaman gorusebiliyorduk..kendisinin verdigi frikiklere bastan anlam verememis sonradan gelisen olaylar beni iyice kendine cekmisti..bastan beri beni... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hikaye yazmı ş tı m

yaklaş ı k beş altı gü n ö nce bir hikaye gö ndermiş tim.yayı nlamadı nı z..... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

msn de tanıştığım müthiş kadın

merhabalar burada yazılan hikayelerin doğruluk payı nedir bilmiyorum ama bazıları çok saçma geliyor bana.ama inanı bana benimkiler tamamen gerçektir.yaşadığım olay yaklaşık 2 ay önce gerçekleşti.ben ismimi vermek istemiyorum.29 yaşındayım.2 yılılk ev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

böyle yakalanmaya can feda

Merabalar benim adım Mustafa size yazacağım bu olay 2 ay önce başımdan geçti. 24 yaşındayım 1,75 boyda beyaz tenli yakışıklı(herkes öyle diyo) biriyim. Sizlere mersinden yazıyorum. Bir inşaat şirketinde çalışıyorum. İlk gördüğüm andan beri hayatıma g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sonra çok üzüldüm ama....

SLM gençler ben oktay hikayelerimle sizi azdırmaya devam ediyorum işte yeni bi hikaye ben ege üniversitesinde okuyorum ve ayrı bi ewim var arkadaşlarla üç kişi kalıyoruz diğerleri sexe çok düşkün olduğundan abartısız hafta da bir eve kız atarlar attı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.