Bakire Hikayeleri kategorisi, okul da sı cak saatler hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

okul da sı cak saatler

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba sitenzi uzun zamandı r takip ediyorum ben hikayeme geç eyim. ben henü z lise 3 teydim okul araları evev gitmez okulda kalı rdı m. bizim okulun bahç e sin de bir kı z yurdu vardı kı z yurdunda kalan bı sı nf arkadaş ı m vardı gü zel bi kı z dı . bu bana hep gö z ucuyle ç ağ ı rı dı .bir gü n yine kulda kı mselerin olmadı ğ ı saaatlerde yemeğ ini ç abuk yemiş okulda donmü ş tü . benim haberim yoktu. birden iç eri girdi.ben sı ramda bulmaca ç ö zü yordum. ü zerinde sadece byaz gö mlek ve okulun arması vardı birdden yanı ma yaklaş tı ve dudağ ı ma yapı ş tı ş ok olmuş tum. ama ç ok ateş li ö pü ş ü yoduk.birden dü ğ melerimi ç ö zdü ben de onu soydum nesrin ç ok ateş liydi. adeta bir yı lan gibi altı ma girid. eteğ ini kaldı rdı m. ve altı dakı leri ç ı radı m pü rü zsü z ammı kabak gibi ortadaydı . onun gizli bir lezbiyen olduğ unu biliyordum.yalamamı istedi bende yaklaş ı k on daaaka kadar yadı m nerdeyse ağ zı ma boş alı yordu.. adeta kendisinden gweç miş t. mest olmuş tu . ş imdi sı ra ondaydı .. benimkini ağ zı na lı p yalamaya paş aldı . o kadar zevkliydi.ki bağ ı rmamak iç in kendimi zor tuutuyordum yalarken inim inim inliyordu. dahasonra ö nce gö tten bi yarı ssat kadarda ammı nı siktim iç ne boş aldı m. hala ara sı ra kaç amakları mı z oluyor. ama ilkini hiç unnutamı yoru.. sygı ları mla ..... SEMPATİ ZAN METİ N
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

komşu kızı gözde

komşumuzun kızı nişanlıydı ve bir gün olan oldu nişanlısı kızı sikiyor ama kızlığı patlamıyor du ve bana da denememi söyledi kız o kadar tatlıydıki onu sikmek için çıldırıyordum ve gözde ye soktum ki gözde nin gözlerinin içinden ateş çıkıyordu ve pat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nefret ederken aş ı k oldum

mrb ben damla 23 yaş ı ndayı m konsevatuarda okuyorum sı nı fı mda nefret ettiğ im bir ç ocuk var ç ü nkü bana lezbiyen,orospu ve daha ağ za alı nmı ycak bir sü rü kü fü r ed... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgin bakireyi arkadan deldim

Merhabalar benim ismim ferdi İstanbul da yaşıyorum, bir çok insanın yakışıklı bulduğu 30 lu yaşlarda bir erkeğim.Şimdi size anlatacağım tatlı ve iç gıcıklayıcı anım,bundan çok kısa bir süre önce,aniden hastalanan ve bir hafta boyunca çalışamayan kıym... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yanlızlığını doldurdum

mrb uzun zamandan beri hikayeleri okurum en sonunda bende başımdan geçen bir hikayemi yazmaya karar verdim adım mehmet izmirden 39 yaşındayım evliyim ama nedense olgun ve dolgun hanımlar daha fazla ilgimi çekerlerdi bir gün baharda güzel güneşli izmi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aaaaa

editör senin ta ananaın amına koyim burdaki bütün yazılan hikayelerdeki pozisyonlar ananana girsin emi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çirkin sevgilim

Selam ben BURSA dan MERT.Başımdan geçen olay çok ilginç. Benden 1 yaş büyük olan eski çıktığım pek güzel bir kız değildi. Bana deli gibi aşık olduğ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

pınar altımda inliyor

Slm.bn mert bir lise öğrencisiyim.bu anlattığım olay gerçektir.bnm kuzenimin pınar adında bi arkisi war kızı bi görmelisiniz göğüsleri mükemmel götü çok süper bi kızdı.ve bn hep onu güşünerek 31 çfisho.net kuzenimle karşılıklı otururuz.bi gün pınar... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

öğretmenimle sex

Merhaba arkadaslar benimhdwjsznkxsdhjnmxzdjskmörjdfmxcjdföcdfkjmcvöftklcvö fgklvördfklmörrfdckmrdfkcmxrdfköckdfmc adım kaan boyum 1.70kılom85dir cok ykısıklıımdı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

4 kişi siktik

Selam arkadaşlar adım manken anlatacağım hikaye tamammen gerçektir. arkadaşlarla geziyoduk hava çok sıcaktı ve baki arkadaşım annnemler yok bize gidelim içeriz yemek yeriz dedi. bizde kabul edip gittik. Civciv ve topi bakilerin evine gittik. içkinin ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocan penisli kuzenim

ben henüz 19 yaşında bir gençtim.ve benim bir kuzenim vardı onunla kardeş gibi büyümüştük birgün onlara gitmiştim ve ogün orda kalacaktım.kuzenimde evdeydi.teyzem ben pazara gidiyorum dedi ve evden çıktı.ben ve kuzenim evde tek kalmıştık.kuzenim beni... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.