Bakire Hikayeleri kategorisi, nefret ederken aş ı k oldum hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

nefret ederken aş ı k oldum

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
mrb ben damla 23 yaş ı ndayı m konsevatuarda okuyorum sı nı fı mda nefret ettiğ im bir ç ocuk var ç ü nkü bana lezbiyen,orospu ve daha ağ za alı nmı ycak bir sü rü kü fü r edio ve ben ondan nefret ediorum...neyse kı sa kesiorum bu genç benden hoş lanı yormuş birgü n ewde oturmuş kahvaltı yaparken arkadaş larla,telefonum ç aldı aç tı m arayan murat tı alo dedim ve damla seni ç ok seviyorum lü tfen benimle ç ı karmı sn dedi bende hayı r deyip teli kapadı m kı z arkilerim ne olcak hem muratla sikiş mek sü per olsa gerek dediler ç ü nkü murat ç ok karizmatikti ben muratı 1 hafta sü rü ndü rdü m bir gece ben ewde oturuken kapı caldı aç tı m kapı yı , gelen murattı lü tfen benimle ç ı karmı sı n dedi bende iç eri geç dedim ve kapı yı kapadı m iç erden iki bira aldı m ve oturduğ u salona gittim ü stü mde dekoltesi baa olan ve askı lı bir bluz altı mda ise kı sa sort vardı . oturdum yanı na beni ç ok mu seviosun dedim seviyorum felan dedi iste bende teklifini kabul ettim bi film koyduk onu izledik ama 3 bira felan iç tim oda 4 felan iç ti ewde bira coktu (ben iç meyi ç ok severimdeee) iş te film bitince bana biraz yaaş tı ve ö pü ş meye bş ladı k beni soydu kendide soyundu ve beni ö pü yordu her yerimi ö pü yordu memelerimi sı kmay baş ladı ben inliyordum her yerimi ö pü yordu amı mı emmeye baş ladı bende inliyordum birden bakiremisin di sordu bnde ewt dedim amaı ndan girmem sorun olurmu dedi ben gir nası olsa sonuç ta bozulacak dedim ve amı mı yavaş yavaş parmak lamaya bş ladı daha baksı rı nı ç ı karmamı ş tı baksı rı nı cı kardı ve benim gö zlerim baya bi aç ı ldı yarrağ ı ç ok bü yü ktü ilkö nce korktum ama olsun dedim zevkli olucak dedim bana hiç gö tten verdinmi giriimmi dedi bende gir gö tü mden dedim gö tü mden ö yle bir kö klediki cok acı dı sona amı ma geldi sı ra amı ma yavaş yavaş girmeye ç alı ş ı yordu canı mı yamak istemiyordu ama birden bir girdiki iç ime inanamazsı nı z ö ldü m zannettiim sona kanlar gelmeye aş ladı bakiretim gitmiş ti 1 saat deiş ik posizyonlarda sikiş tik o gece bana se benimsin benden baş kası yla ç ı kmı ycak sı n dedi ve ewlendik sonra artı k ewliyiz...
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

hemşireme tecavuz

Arkadaşlar anlatacağım olay bir cilt doktorunun muayenehanesinde geçiyor adıda ışık...Bu doktoru önceden görüp ona aşık olmuş bir arkadaşla o doktoru gidip orda sikeceğime karşın iddiaya girdik bahane olarakta sikimin üstünde sivilce gibi bi yara var... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eniştemin yegeni

Ben 20 yaşlarında olayı uzatmadan size olayımı anlatayım daha gecenlerde oldu eniştemin yegenide 17 yaşlarındaydı birgün eniştem güle gittigimde oda ardaydı eniştemin evi köyde oldugundan birde iş zamanıydı eniştem bana dedi bir kaçgün burda kal ban ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nurtenden sonra kardesini

Ben zeki size daha once nurtene nasil tecavuz etigimi anlatmistim,arkadasim alpaslan evde olmadigi zaman ikinci kocasini bekleyen nurteni sikmek icin evlerine gitim. Nurten beni bekliyor du iki kocali yasama alismis benden yedigi yaragi gun gectikce ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben sözümden caymam

arkadaşlar hikayem kısa ve öz okuyana şimdiden teşekürlerimi sunarım aslında yazmaya niyetim yokama sevgi ısrar edince bende söz verdim yazıcam dedim evet bu ola daha yeni yaşadığım bi olay seçim günü ist dan gelen misafirler vardı oy kullanmaya gelm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

götten veriyorum

arkadaşlar hikayemi kısa olarak anlatacagım teyzemlerin oraya yeni taşınan yeni komşusunun oğlu serkan wardı. serkan çok yakışıklı çok sempatyik birisiydi. ondan gün geçtikçe çok hoşlanmaya başlamıştım. sürekli teyzemlere gelip gidiyordujm we serkanl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

İlk Anal Seksim

Selam arkadaşlar anlatacagım hikaye gercekdir. Yaşım 33 bundan 17 sene önce başimdan gecen hatta ilk bakirligimi sergiledigim hikayemi anlatacağım. bayram için bayramdan 1 hafta önce köye gitmişdik amcamın baldizları vardı benim yaşlarımda ben 17 yaş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

balkonda sex

slm arkadaslar ben ozan siirte yaşıyoruz 18 yasında 1 70 boyunda 65 kilo esmer biriyim ve benim 18 yasında bir kuzenim va r ama ne kuzen oda 1 65 boylarında 60 kilo falan esmer dik göğüslü kalçalarına bayılıyom hep 31 çekerken onu hayal ediyom neyse ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

süper sex

ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABABU HİKAYE GECEN YAZ YASANDI GECEN YAZ HAVALARIN COK SICAK OLMASINDAN AİLEMLE BERABER YAZLIGA GELMİŞTİK CNM COK SIKILIYORDU UZUN ZAMANDIR HİÇ SEX YAPMAMIŞTIM NEYSE HİKAY... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yağmur kaltağını becerdim

ben 17 yaşında Mertcan isimli bir liseliyim . Daha hiç sikişmedim ama hep istiyordum benim bir kuzenim vardı 24 yaşında adı Yağmur daha evlenmedi ve bakire bigün bu bizim eve gelmişti evde annem yoktu ve bütün gün gelmeyecekti bu geldiği sıra ben por... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimin bakireligi bomm

Ben aksaraydan 15 yasında bir gencim benim 15 yasında sevdiğim bir kız vardı ve oldukca amı götü iriydi birgün ikindiye doğru ben onlara gittim ve evde tekdi hemen odasına gittik ve onu amından yapam dedim oda bakireyim dedi ben dinlermiyim amını yal... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.