Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

liseliyi bekar evimde defalarca siktim.

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
mrb ben 184 boyunda oldukç a yakı ş ı klı seksi biryim . bizim evin hemen 200 metre ilerisinde bi lise var . ordan geç erken ç ok gü zel mini etegiyle bi liseli beni ç ok etkiledi . onunla konuş maya karar verdim peş inden gittim. ve konuş tum.telefonlerı mı ı z aldı k . baş ladı k mesajlaş maya konuş maya. ben tabi hemen lafı cinsellige getirdim . daha ö nce birisiyle yaptı nmı diye sordum oda tabi dedi 3 kiş iyle yaptı gı nı sö yledi . bende tamam dedim ç ok gü zel bakire degtilsin yani dedim. tabi hemen bize gelirmisin dedim daveti mi kabul etti ı sra etmedi . bi gü n sabah erkenden evi tarif ettim okula gitmedi yanı ma geldi eve. kapı yı aç tı m herzamanki gibi miiiiiini eetgi dar gö mlegi vardı .. ben hemen kapı yı ö rter ö rrtmez dudakları na yapı ş tı m deli gbi somurmaya baş ladı m dudakları nı .ordan yavaş ç a boynunu yalayarak bindim bonunu somurmaya baş ladı m aynı zamanda duvara yasladı gı m kı zı eleginin altı na soktugum eliş mle amı nı okş uyorudum parmaklı yorudum ç ok acayip inliyordu bende bu sese deliriyordum. iç eri girdik ç ekyetı n ü zerine attı m bunu soymaya baş ladı m. ç ok sü per bi vucudu vardı kocaman gö gü sleri sü perdi . soydum bende soyundun . gö gü slerini okş amaka emmeye baş lamı ş tı m. bi elimlede amnı parmakliyordum . bı raktı m gö gü slerini amı na yumuldum amı nı ö yle dil darbesi atı yordum ki kı z titriyordu. saga sola kı varanı yordu. sonra tabi kalı n ve bü yü k yarragı mı sokmaya karra verdim bacakları nı ayı rdı m yaragı mı bacakları na amaı na sü reterek yavaş yavaş amı ndan iç eri girdrim yavaş yavaş tamamı nı kö kledim zevk cı glı gı deli ediyordu beni . iç inde gidip gelmeye baş ladı m . hı zladndı m hı zlandı n. kö kleyerek iç ine girip ç ı kı yordum . biraz zaman geç tikten sonra kı z boş aldı inliyerek.bende biraz sonra boş aldı m. prevarvatifi ç ı kardı m attı m. sonra uzandı k birlikte ben okş amaya devam ediyordum biraz sonra yine ş ahlandı benim ki bu kez arka pozisyondan dincektim . domalttı m ç ekyata arkası na geç tim . yarragı mı tututum kafası nı hafif ç e amı na degidirdim . sok diyordu kı z bende yavaş ç a degidirip ç ekiyordum hadi diye yalvarı yordu . bende yavaş ç a ö nce kafası nı soktum kı ç ardı m sonra hepsini kö kleyerek soktum ve kalç ası ndan tutup iç inde gidip gelmeye baş ladı m boş alana kadar bö yle devam ettik boş aldı k yine ikimizde . sonra duş a girdik duş tada 3 ü ncü yü boş aldı k giyindik ö gleni geç iyordu. yemek yedik evde . sonra kı zı evine gö nderdim arada bi sikiş meye devam bö yle sü per kı zları bekliyorum.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

aile dostumuzun kızı gülcan

Tatil için şehir dışına babaanneme gitmiştim, yalnızlıktan sıkılmıştım zaten iyice.yakın bir aile dostumuz olan Nurcan ile fazla samimi değildim ama    35 yaşlarında taş gibi karıydı. Nurcan ilebir akşam sahilde karşılaştık sohbet falan der... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nazlının zevk çığlığı

Nazlı bizim karşı komşu bir sabah uyku tutmamış ve balkonaçıkmıştım ve oan nazlı balkondan dışarı bakarken benim ona baktığımı farketti.ve oan sohbet etmeye başladık havadan sudan konuşurken bana evlerinin çok sıcak ve onu bunalttığını söylediği anda... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ahh kamşu kızı

Merhabalar ben Ankara`dan Birhan 31 yaşındayım.Başımdan geçen olayı sizinle paylaşmak istedim.Komşum Hacı amcaların evlenmiş kızları vardı.birgün hanımımdan kızlarının kocasından boşanmak için eve geri geldigini söyledi Baya bir zaman geçti ve boşanm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tatil macerası - 1

Merhabalar ben arzu öğretmen. Geçen ki hikayemi beğendiğinizi biliyorum ve devamı geliyor. Bu sefer yeni yaşanmış bir hikayemi anlatacağım sizlere.    Bu arada bana mail gönderen herkese teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar cevap yazmaya ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

guzeldi seks hikayeleri

merhabalar ben Kenan istanbuldan size anlatacağım hikaye birebir ve gercektir..ben 21 yaşında genc bir delikanlıyım konyada okuyorum benim kücüklükten beri beraber olduğum aile dostu kadar yakın ilişkiler içersine girdiğim esmer güzeli minyon tipli b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amcamın kızı hanife

Merhabalar ben size amcamın kızı olan hanifeyle yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum.amcamın kızı han,fe 1:70 boylarında etine dolgun kapalı bir afet.gecensene köye tatile gitmiştiştik evimiz yeni yapılıyordu onun için amcamlarda kalıyorduk.hanif... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilkler hep güzeldir

Ben 18 yaşındayım esmer 1.75boyundayım...yeni bir kızla çıkmaya başlamıştım.bu olay yaklaşık 5-6 ay önce yaşandı we inanın gerçektir. kızla doğru düzgün ilk buluşmamızda ümitsiz bir şekilde ewe davet ettim.Aradan yarım saat geçti we arayıp apartmanı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hiç unutmayacağım

Ben özel muayenehane işleten doktorum.Yanımda çalışması için bir kız buldum.Kız biraz ürkek zayıf güzel bir kızdı.Yanımda çalışmaya başladıktan bir süre sonra bana olan ilgisini farketmeme rağmen anlamamazlıktan geldim.Ta ki kendimi yalnız hissedince... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amanın o ne büyük göt

Ben ankara`da yaşayan 45 yaşında sexe düşkün biriyim.birgün ıcq`da birisine merhaba dedim cevabını veren hanımefendiyi henüz tanımadığımdan dolayı tanışma faslından sonra bayağı birşeyler yazdık,daha sonra yazışmak üzere kapattık,tabiki daha sonraki ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk defa böylesini gördüm

Birazdan anlatacağım yaşanmışlık yaklaşık 2 yıl önce başımdan geçti. Gerçekten ilk defa böyle bir olay yaşadım ve gerçekten büyük zevk aldım. Bir kez daha yaşamayı isterim doğrusu. Neyse arkadaşlar merak etmeyin anlatıyorum. Bir akşam işyerinde işler... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.