Diğer Hikayeler kategorisi, kü tahya gü zeli hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

kü tahya gü zeli

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
selam ben metin size iş iç in gittiğ im kü tahyada geç en gerç ek hikayemi anlatacağ ı m.kü tahyaya gitti ilç eleri gezip iş imizi bitirdikten sonra bileciğ e gitcektik arkadaş la ö nce ptt ye gidip para gö ndermem gerekiyordu.numaratö rden 2tane numara aldı m.bekleyen guzel bayanlardan bı rı ne verı rı rm dı ye neyse yanı mda cok hoş bı r bayan vardı once ona otogarı sordum sohbete oyle baş ladı ksonra numarayı verdı m cok beklemesı n dı ye muhabbet ederken yabancı olduğ umuzu ve otogar gı decegı mı zı soyledı m tarı fe ettı ama pek anlayamadı m.Benı m arabam var dedı ben bı rakı yı m dedı olmaz dedı m ama dı nlemedı beraber iş lemleri yapı p arabaya gecı p tanı ş tı k ı smı hacermiş boş anmı ş cok guzel bı r kadı ndı sonra telefon numarası nı verdı bende bı lecı ge gelı nce arayı p tesekkur ettı m tekrar kutahyaya gelı rsen bulusalı mdedı geldı m buluş tuk once yemege gı ttı kotele gelı nce kapı yı acar acmaz dudakları ma yapı stı bı raz sevı stı k ama arabayı tam park etmedı gı ı ç ı n ı ndı k arabaya bı nı p pı knı k yapı lan ormanlı k yere gı ttı k arabada once ateslı opustuk benı mkı nı agzı na aldı yaladı bosaldı .sonra eve davet ettı annesı doktorlara temı zlı ğ e gı dı yormuş babası yurt dı sı nda calı ş ı yormus kardesı askermı s eve gı ttı m gı rdı k hemen yatagı na geç tı k opuserek cok ateslı ydı 2 yı ldı r kı mseyle yatmamı ş benı mkı nı agzı na alı p bosalttı butun spermlerı yalayı p yuttu kendı mı ona bı rakmı stı m tekrar agzı na alı p kaldı rdı benı mkı nı uzerı ne oturdu zı plamaya baş ladı sonra altı ma alı p 25dk sonra boş aldı m.opustuk ayrı ldı k zmanı m azm oldugundan ayrı ldı m kutahyadan ş imdi evlenmı ş konuş muyor benmle ama ben onu hala arzuluyorum.turkı ye genelı ndekı tum dul bayanlar msn adresı m ekleyı m guzel ş eyler yasayalı m ekleyı n daha sonraı hı kayemı zı beraber yazalı m.kutahya guzel ama ş art deı l heryer olur.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ince_topuklu_sandalet_2

İnce Topuklu Sandalet 2daha önce anlatmistim....dilek bindi arabaya. Ciktik yola. Önce hava dan sudan konustuk. Daha sonra terligini ayagindan cikardi ve bana bakti....birden agzina götürdü ve yalamaya basladi. Tüm spermlerimi yaladi ve yuttu. Sonra ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni_fene_sikti

Slm.Ben şu na 36 yaşındayım anlatacağım olay 7 sene önce oldu ve inanın hepsi gercektir. Benim gençluk arkadaşım olan Tarık diye bir arkadaşım var ve ben hep onunile arkadaşlık ederdim arasıra seksten bahsedip anılarımızı anlatırdık fakat konuştukla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

artik_askerlik_cagina_girmistim

Gay Hikayeleri--------------------------------------------------------------------------------Artık Askerlik Çağına GirmiştimHerkese merhaba….Artık askerlik çağına girmiştim.Ama içimdeki korkuyu atamıyordum.Asker kaçağı olduğum için askerlik şu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

abimin arkadaşı yarrak hastası yaptı ben..

slm ben kaan konuyu fazla uzatmayalım benimmehmet isminde bir abim var onuda ümit isminde kan kardeşi var edikleri içtikleri ayrı gitmez tabiben hariç ilk 15 yaşında başladı ümit abi o zamn 24 yaşında bir gün güreş bahanesine üstüme çullandı adam ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esimle_olan_ilskim

eşimle olan ilşkimmerhaba biz eşimle beraber oldukça değişik bir yaşam sürüyoruz.şu an bunu eşim yokken yazıyorum.ben aslı evet yazdıklarımız ın çoğu malesef gerçek ama biz şu anda bundan etkilenmiyoruz.ve bu anın tadını çıkarmaya değişik anlar yaşam... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

şafakla

slm ben bursalıyım şafak adında bir kızdan hoşlanıyordum . onunla buluşmak istediğimi önemli bir mesele olduğunu söyledim. biraz nazlandı ama sonra kabul etti . evlerinin önüne gittim .biraz muhabbet ettiktin sonra ona bunu söyledim. ilk önce biraz ş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

fantazilerini_yasayabilenlere

fantazilerini yaşayabilenlereGüneyde yaşayan bir çiftiz.Tek kabinli bir teknemiz var.Hafta sonları arkadaşlarımızla Akdeniz en güzel koyları gezerek geçiriyoruz.Belli bir zaman sonra isteklerimiz su yüzüne çıkınca bu geziler bizim için daha keyifli o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yenikent minibüsü

ben 32 yaşında esmer 178 boyunda 82 kilo atletik fazla sexi olmayan bir erkekğim.size 1 hafta önce başımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum.pazar günleri y.kaptanda kurulan pazardan bir şeyler almak için y.kentten minübüse bindim.araba baştan kala... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

carsafin_arkasindakiler

Carsafin ArkasindakilerHerkes merhaba. Ben saksocu Emre . Umarim hepiniz iyisinizdir . Bu hikaye benim sex hikayelerine 3. hikayem , yazdigim 2 hikayeden sonra gelen o kadar mailden bir kisiyle bile bulusup ona sakso cekememis olmam uzucu ama napalim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esimin_aci_cigliklari

Eşimin Acı Çığlıkları..sizlerle paaylaşmak istediğim bu hikaye 4 sene önce yaşandı..önce sizlere eşimden ve kendimden bahsetmek istiyorum..eşim şuan 34 yaşında bir tıp doktoru...ben se 34 yaşında bir mühendisim... 4 yıl önce bir 3 ortaklı bir mühendi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.