Bakire Hikayeleri kategorisi, konserde 4 kı zı siktim hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

konserde 4 kı zı siktim

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben g.antep fantanı n geç lik festilvanlide ö n tarafdaki kı zlar yanı tı n sonra kı za iyice yanı n benim malı kaktı gö ttü ne dayadı n kı z ses ç ı kartmayı nca kı zı n mine etek giymiş ti ben de iyi sokuldun kı zda bana sokuldu ben de etegi hafifce kaldı rdı m kı z eline sikime attı bende forman indirdim ve kı z eline ver kı zlar ü ç kiş iydi ve konsr akjş am oldugu iç in karanlı k ti ü ç mü zden baş ka kimse gö rmü yordu kı z egildi yalamaya baş ladı sonra kı zı n amı n elimdeki pet ş iş ede su var dı sı latdı n ve sikimi amı dayadı n ama bakireydin amı a soktun zorlayı nca altı iç ine sonra gitlen yaptı n kı z zexvkten uç uyordun tabiki bende nesye ben boş alı catı n kı cartı n kı zı n bacakları na boş alı dı n diger arkdaş ı geldi onda aynen kaydı m sonra kı zlar gitti baş ka kı zlar geldi tam ö ne geç tiler bie iyice poposunun bana dogru verdi bende bu mej aldı m hemem kı za yapı tı m kı z eteginin yavaş ca kaldı ı m poposuna dayadı n kı z kulagı na bakş reyim dedim bende gö tü ne dayadı n neyse kı zı n poposun sı lattı n sonra yavaş yavaş sotun git gel yap tı n kı z heralde ç ok zexk alaca olmalı ki ö nü n bana dö ndü yanı nmı zada kı zı n arkdaş iları n oldugu iç in kim anlamzdı bide karanlı ktı neyse kı z amı n okş uyordu ben de amı ma dogry elimi attı m kı za ddki sen kendi yorma benin haydar halleder kı z ama boş ver ellimde sonra bereketini vercesin dedin kı z razı oldu amı egildim biraz yaladı n ç ok gü zeldi kı zx zeckten uç akttı bende kaltı m kı za amı na yavaş yavaş soktum gitgit gel 15 dakika siktim sonra kı z ı n amı nadan kan geliyordu peteyin verdin sildin sonra biraz ö pü ş tü k kı za telegfonu verdim sonra eve diye ç ı ktı n gelene kadar bende taka kalmamı ş tı beniel ş ikiş mek isteyenkı zlar g.antepli yada antepli olamyan msnde seviş iriz msnin ekleyim 2 3 4
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

yedim bitirdim onu

| Selam hepinize.Anlatacağım olay lise 3 te başıma geldi ben internette çok gezer devamlı bayanları mutlu ederdim internette evimde bilgisayar olduğu için rahattım.yine böyle bir gün chat programında takılıyordum ben mersinde yaşıyorum mersinden bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk okul arkadaşım ile inanılmaz sikiş

Merhaba sex hikayeleri severleri. Ben Aylin. 19 yaşındayım. Mersin Pozcu ‘da yaşıyorum. İlk okul arkadaşımla dünkü beraberliğimi anlatıca. Ümit diye bir genç sınıfa yeni gelmişti. Çok havaliydı. Tabi ben de oyleydim. Sarisin hanım hanım biriydim o z... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayat bi gün o gün bugündür

slm fisho.net okuyucuları ben can.. daha önce eşinden istediği ilgiyi göremeyen güzinle olan anımı sizlerle paylaşmıştım .. güzel tepkiler aldm ..tşkkr ediyorum... yalan dolanla işim olmadığımı bilenler biliyo zaten... neyse uzatmadan anımı payl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

süper qece

mrb fisho.net okuyucularıı.. bn direk hikayeme dalıyım.. kız arkadaşımlaa qezmeye qidicektik arabayla bna ısrarla bira al tatmak istiyorumm sarhoş olmak istiyorum dedi bnde aldım biraları ne... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

herseyi ilk onunla tattım

merhaba arkadaslar adım murat istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum 32 yasında esmer kilolu bir gencim bekarım..sizlere tamamen gercek yasanmıs bir ilişkimi anlatmak istiyorum ben ilk seksi tattigim zaman 17 yas... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

deligibi siktim

Sıcak bir yaz günü bizim evin balkonunda oturuyordum. Evimizin karşısındaki evde 3.katta hasta olduğum bir kız vardı. O balkonu yıkıyordu. Onu izlerken birden dikkatini çektim herhalde bana baktı güldü bekle der gibi işaret edip içeri girdi. Biraz so... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli ciftin zevki

SLM ARAKDAŞLAR DAHA ÖNCEDE BU SITEDE BİR TANE HIKAYEMI YAYINLAMISTIM BURDA OKUDUGUM HIKAYELER SANKI BIRAZ FANTAZILERINDE OLAN SEYLERI YAZIYORLAR YANI BAZILARI YALAN GELIYOR BANA ARKDASLAR AMA BEN SIZE BASIMDAN GECEN OLAYIN HERSEYINI YAZMAK ISTIYORUM ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kız arrkadasını sikerken

merhaba. ben sikici..19 yasında bir erkeim..size hikayemi anlatacagım.. üniwersitede okurken..alev isminde bir kız arkadasım wardı..okulun da son..haftasına girmiştik..o o kadar sexi bir kızdi ki..tüm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çılgın yasemin

Yaşım 28 Sizlerle geçen yaşadığım bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Öncelikle size kendimden bahsedeyim. 171 boyunda, 60 kg, kahverengi gözlü, çok yakışıklı olmayan ama sekse oldukça düşkün bir erkeğim. Ancak bugüne kadar sıradan ilişkileri asla yaşa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sibeli bağırta bağırta siktim

|Evet sevgili dostlar. Adım iLker. 21 Yaşındayım. Anlatacağım olay istanbulda gerçekleşen muhteşem bir olay tabi bana gore.. Neyse efendim benim sibel adında bir kız arkadasım vardı. benden tam 7 yaş büyüktü. Ama çok dolgun kalçaları ve taş gibi göğü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.