Eşli Hikayeler kategorisi, kocası anİ den bastırdı hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

kocası anİ den bastırdı

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
HERKESE SELAMLAR BEN BURSA DAN SEDAT. Bİ R PAZAR SABAHI KÜ LTÜ RPARK TA DOLAŞ IP HAVA ALIYORDUM. SERİ N Bİ R GÜ NDÜ , ETRAF SESSİ Z VE SAKİ NDİ . Bİ RAZ DOLAŞ TIKTAN SONRA GÖ LÜ N KENARINDAKİ BANKLARDAN Bİ Rİ NE OTURDUM. ETRAFI SEYREDERKEN Bİ RDEN ARKA TARAFTAN Bİ R BAYAN YANIMA GELİ P OTURABİ Lİ RMİ Yİ M DEDİ . BEN DE TABİ Kİ DEYİ P BUYUR ETTİ M. 32-33 YAŞ LARINDA Sİ YAH GÖ ZLÜ , PORTAKAL BÜ YÜ KLÜ Ğ Ü NDE GÖ GÜ SLERİ OLAN , ALIMLI 1.65-1.70 BOYLARINDA KUMRAL Bİ R BAYANDI.BANA SABAH SPORU İ Ç İ N GELDİ Ğ İ Nİ AMA ETRAF SESSİ Z OLDUĞ U İ Ç İ N CANININ SIKILDIĞ INI , MUHABBET EDECEK Bİ Rİ Nİ ARADIĞ INI SÖ YLEDİ .HAVADAN SUDAN MUHABBET EDERKEN KONU SEXE DAYANMIŞ TI. BANA KOCASININ DENİ ZCİ OLDUĞ UNU VE YAKLAŞ IK 3 AYDIR EVDEN UZAK OLDUĞ UNU BU DURUMUN KENDİ Sİ NDE DAYANILMAZ Bİ R HAL ALDIĞ INI SÖ YLEDİ .GÖ ZLERİ ME O KADAR MANALI BAKTI Kİ NE İ STEDİ Ğ İ Nİ ANLAMIŞ TIM. BEN DE İ STERSE BU KONUDA KENDİ Sİ NE YARDIMCI OLABİ LECEĞ İ Mİ SÖ YLEDİ M. Bİ RAZ DÜ Ş Ü NDÜ KTEN SONRA EVİ Nİ N ALTIPARMAKTA OLDUĞ UNU İ STERSEN Bİ R Ş EYLER İ Ç EBİ Lİ Rİ Z DEDİ .EVİ GERÇ EKTEN Ç OK GÜ ZELDİ TABİ Kİ KENDİ Sİ DE. Bİ R KAÇ Bİ RA İ Ç Tİ KTEN SONRA KAFAMIZ HAFİ F KIYAK OLMUŞ TU. Bİ RDEN ELİ Mİ BENİ M YARRAĞ IMA ATTI Ç OKTAN TAŞ Gİ Bİ OLMUŞ TU Sİ Kİ M. Bİ R Ç IRPIDA FERMUARIMI AÇ TI VA YALAMAYA BAŞ LADI. ADETA SOMURUYORDU HARİ KAYDI.BEN DE ONU ALDIĞ IM Gİ Bİ YERE YATIRDIM. Ö NCE SÜ TYENİ Nİ SONRA Kİ LODUNU Bİ R Ç IRPIDA Ç IKARDIM. AMI ATEŞ Gİ Bİ YANIYORDU VE SIRILSIKLAMDI. Sİ K BENİ ERKEĞ İ M SOK AMIMIN DERİ NLİ KLERİ NE Dİ YE BAĞ RIYORDU. TABİ HEMEN Sİ KMEK OLMAZDI , Ö NCE YALADIM AMINI VE GÖ Ğ Ü SLERİ Nİ . SONRA YARRAĞ IMIN KAFASINI AMINA SOKUP Ç IKARDIM. YETER ARTIK SOK Dİ YE İ NLİ YORDU Bİ RDEN KÖ KÜ NE KADAR SOKTUM NEFES ALAMIYORDU, KIZARMIŞ TI.SONRA ZEVK Ç IĞ LIĞ I ATTI VE YIRRTIN BENİ ASLANIM DEDİ HARİ KA Bİ R Sİ Kİ Ş Tİ GERÇ EKTEN. BEN YATAKTA UZANIP KEYİ F Sİ GARASI İ Ç ERKEN Bİ R KAPI SESİ DUYDUM BU ARADA O DA BANYODAYDI. GELEN KOCASIYMIŞ Bİ RDEN EŞ YALARIMI TOPLADIM Ü ZERİ ME. KOCASI İ Ç ERİ DALDI VE...DEVAMI Bİ R DAHAKİ Hİ KAYEMDE.BURSA DA OTURAN EVLİ Ç İ FTLER, BAYANLAR , DULLAR VE GAYLER MAİ L ADRESİ M :
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

heyecandan titriyordu

Selamlar fisho.net’un sevgili seks okurları. gençluğum Anadolu kasabalarında geçti. Babam, yöre kültür ve geleneklerinin yarattığı kişiliğiyle, sert ve hoşgörüsüz bir insandı. Annemse ona göre daha geniş görüşlü ve anlayışlı bir kadındı. Benden i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bosanmak uzre olan evli kadını siktim

slm ben 30 yaşında bir beyim.ismim bora Size anlatacağım anı henüz bir hafta önce yaşandı. benim evli 24 yaşında bir kuzenim var, kocasıyla sık sık sorunlar yaşar ama bize kesinlikle anlatmazdı ama bizler bazen şahit olurduk kadının canına tak ettiği... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kapalı çiftle sabaha kadar

Bursalı Türbanlı Çiftleslm ben mehmet 38 yaşındayım daha önce birkaç deneyimim olmuştu ama telefonla bir beyle tanışmış ve daha sonra onla olmam için eşini ikna etmiş ve onlarla olmuştum. şimdi size anlatacaklarım tamamen gerçektir... arzularınızı ve... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

benim canim karim 1

Benim Canım Karım 1 !!!! Slm hikaye ve seksi sevenler. Yıllardır bu sitelerin müdavimiyim ama ilk defa birşeyler yazma gereği hissettim. İlk öncelikle bu siteleri kim bulduysa ve yarattıysa helal olsun demek gerek. Nedenine gelince bu siteler benim v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

İKİ KIZI AYNI ANDA SİKTİM

BEN AYHAN BANDIRMADAN YAŞIM KUMRAL YAKIŞIKLI BİR GENCİM HİKAYEM SEVGİLİMLE ARKADAŞINI AYNI ANDA SİKTİM KIZ ARKADAŞIM TELDE ARADI EVDE KİMSE OLMADIĞINI SÖYLEDİ FAKAT ARKADAŞI VARMIŞ KIZ ARKADAŞIM ÜNV Lİ EVİNE GİTTİM BANA YATAĞA GEÇ AŞKIM GELİYORUM DED... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eşimle benim fantazim

Biz 10 yıldır evli çiftiz. Eşim 33, ben 35 yaşındayım. Evliliğimizde seks hayatımız monotonlaşmaya başladı. Bizde yatakta birbirimize fantezilerimizi anlatarak heyecan bulmaya çalışıyoruz. Ben eşime sevişmemizi kameraya çekelim mi diye sordum. Eşim k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beklenmedik çiftle fantazi ve sex

Merhaba sayın fisho.net editörleri ve değerli okuyucular İstanbulda Anadolu yakasında oturmaktayım siznlere lafı fazla uzatmadan bit tatlı evli çift ile başıma gelen o tatlı olayı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Minikmiş kocasınınki ben doyurdum :

Size iki gün önce başımdan geçen bir olayı anlatacağım.1.86 boyunda çok da yakışıklı olmayan biriyim. Komşumuz olan kadın da yeni evlendi sayılır ve bir yetişkini var. Ben bunu görünce çoğunlukla heyecanlanır hep tadına bakmak isterdim. Gençti aramızda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zevk vermesini bilen

ben size kısa ve öz bişey yazacam.ben 26 yaşında bekar biriyim.aslen mardinliyim ve izmire iş için geldim bundan yaklaşık bir kaç ay önce...iş bulup çalışmaya başladım.bir gün iş yerime güzel ve çok bakımlı bir hanım fisho.netim de cafe olduğu için h... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

internetten tanıştığım evli çift

Mrb arkadaşlar cem ben 30 yaşındayım. ankarada mimarlık bürom var. evliyim. eşimde mühendis. anlatacağım olay haziran ayında başımdan geçti. çok yoğun başlayan bir günün ardından akşam olmak üzereydi. işlerin yoğunluğundan sıkılıp net e girdim. biraz... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.