Aldatma Hikayeleri kategorisi, kocamı n yeğ eni 1 hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

kocamı n yeğ eni 1

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm arkadaş lar ismim aslı 29 yaş ı ndayı m size istemeden yaş adı ğ ı m bir anı mı anlatı cam bir gü n eş imle eş imin iş leri ve kü ç ü k bir tatil yaparı z dü ş ü ncesi ile antalyaya abisinin yanı na gittik eş imle abisi hemen iş lerini halletmek iç in ç ı kmak zorunda oldukları nı sö ylediler bende ben ne yapı cam canı m sı kı lı yor dedim oda bana 3 gü n dayan iş lerimi bitireyim sonra tatil yapacaz dedi hem aykut seni gezdirir biraz dedi. bu arada eş imin yeğ eni aykut 18 yaş ı nda bir genç aykutta tabi yenge biz beraber takı lı rı z dedi iyi tamam dedim eş im gitti aykut ta gel yenge seni gezdireyim dedi ve evden ç ı ktı k bu arada antalya malum sı cak bende hemen sü per mini eteğ imi ve askı lı bady mi giydim bu arada iç ime ç amaş ı r giymemiş tim aykutla gezerken ormanlı k bir yerde biraz oturalı m dedik ve otururken sohbet etmeye baş ladı k konu dö ndü dolaş tı sekse ve aykuta hiç bö yle biş ey yaş adı nmı dedim hayı r dedi peki kı z arkadaş ı n olmadı mı dedim oda oldu ama sadece ö pü ş tü k elini falan tuttum dedi bende yazı k diye dalga geç tim sonra sen peki hiç bir kadı nı n orası nı gö rdü nmü dedim hayı r ama ç ok isterdim dedi ve bende o esnada bak aykut sana gö steririm ama aramı zda kalı cak ve sadece bakı caksı n okadar dedim zaten eş imin yeğ eni ile bö yle biş ey yapamazdı m yapmam da oda gerç ekten yaparmı sı n bana bunu dedi evet ama dediğ im gibi dedim tamam dedi ben bir kayanı n ü zerine o turdum ve eteğ imi aralayarak gö sterdim o anda aykut lü tfen yakı ndan bakabilirmiyim dedi tabi dedim ve neredeyse iç ine dü ş ecek gibi bakı yordu sonra dokunmak istedi bende hayı r sadece ç ok istediğ in iç in gö sterdim bu bile fazla dedim ö yle bir yalvardı ki dayanamadı m ve tamam hadi birkez dokun dedim elini amı mı n ü zerine getirdi ve habire oksuyordu bende birş eyler kı pı rdamaya baş ladı ve kendimi toparlamam gerektiğ ini biliyordum ve hemen elini ç ektim yeter bu kadar tamam dedim o sı rada bir anda eğ ildi ve amı mı ö ptü ş aş ı rdı m ve sonra ikimizde gü ldü k sonra ben ona bende seninkine bakayı m dedim ve sikini aç dedim oda sikini bir ç ı kardı aman allahı m en az 20-25 santim vardı ben hemen dokunmak iç in elimi attı m ve sü permiş dedim oda gü lerek ç okmu hoş una gitti dedi evet ama bö yle birş ey olamaz dedim ayağ a kalktı ğ ı m sı rada bana sarı lmak istediğ ini ç ok teş ekkü r ettiğ ini sö yledi bende ona sarı ldı m bu arada eteğ imi daha indirmemiş tim dar olduğ undan belimdeydi sarı lı rken siki amı ma sü rtü yordu sonra bi ara beni tamamı yle kendine ç ekmesi ile siki 3-4 cm kadar iç ime girdi ve ben kendimi hemen geri ç ekerek hayı r ben seninle bö yle birş ey yaş ayamam olmaz dedim ve toparlandı m tam o sı rada oda bana ş imdi ben seni siktimmi dedi ve ç ok ş aş ı rdı m ve ona hayı r sadece 3-4 cm kadar iç ime girdin neyse bu olanlar unut dedim ve biraz daha dolaş tı ktan sonra eve dö ndü k ertesi gü n yaş ananları 2 hikayede anlatı cam
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

teş ekkü rler aldatanlar.com

merhaba ben daha ö nce iki tane hikayemi yazmı ş tı m. bunları okuyan bayan arkadaş lar eklemiş lerdi. bir tanesiyle yakı ndan tanı ş tı k. bu hikayemide okuduğ unda kendisi olduğ unu anlı ycakt... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

absoluta teşekkür ederim

SELAM ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAN CENK BENİM TEKEL BAYİM VAR YAKLAŞİK 7 SENEDEN BERİ BU İŞİ YAPIYORUM YAŞİM 24 NEYSE OLAYA GECİM HEMEN BİRGÜN GECE SAAT 00 30 DUKKANİ KAPATMAK İÇİN HAZIRLIK YAPIYORDUM DUKKANA GÜZEL ALIMLI Bİ BAYAN GİRDİ ABSOLUT raspber... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kiracimizin oglu

mrb ben emine evli tesetturlü güzel bir bayanim bu anlatacaklarim bizim kiracimizin genc ogluyla aramda yasanan utandigim ama muthis zevk aldigim anlardir.oturdugumuz apartman esim ve ailesine ait .apartmanin altindada buyukce bir dukkan var icindede... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli çiflere dayanamıyorum

Ben aNKARADA yaşayan serbest meslek sahibi 45 yaşında biriyim.iş yerinde boş kaldığım zamanlarda nete giriyorum nikimde evliBen bursada yaşayan serbest meslek sahibi 45 yaşında biriyim.iş yerinde boş kaldığım zamanlarda nete giriyorum nikimde evli çi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sekreterin böylesi

Merhaba, bu hikayemi 1999 yılında yaşamıştım daha yeni bitti. Bende Artık bir sakınca görmediğim için yazmayı ve hikayemi paylaşmayı uygun gördüm.1999 yılında daha yeni kurulan bir partinin Muğlanın bir ilçesinde kurucu yönetim kurulu üyesi olarak, p... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

romantik bir evli bayanla yaşadıklarımm

Merhabalar adım Murat 29 yaşında 1,72 boyunda yeşil gözlü kendisiyle barışık içi kıpır kıpır olan bir bekar gencim. Son üç senedir bu chate sık girmeye başladım ve çok değişik insanlar tanıdım çok farklı insanlar tandım. Görüşmediğim insan tipi kalma... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patronun 60lık tombul karısı

merhaba arkadaşlar ismim aliahmet 39 yaşında sakryalıyım ve sakaryada inşaat mühendisiyim bizim meslek özen ve itina isteyen hatayı kabul etmeyen bir meslektir bu hikaye 15.01.2006 da başımda geçti çok iyi ve beni seven ve bana güvenen bir patronum v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amcık değil sanki bal offfffff

selam fisho.net okuyanları 3 ay once basımdan gecen bır olayı anlatmak ıstıyorum ulusal bır markette calısıyorum ısmını vermek ıstemıyorum.bırgun magazada calsıırken ıcerı bır bayan gırdı ama fızık harıka ıdı basına eşarp atmıs ama yurumesınden ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

en yakın arkadaşımın türbanlı karısını siktim

merhabalar benibo bundan 3 ay önce arkadaşımın karısını doya doya siktim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

piknikten sonra gecemiz...

Selam site sakinleri.Piknikte birbirimizi yedik adlı anımı çok okuyan olmuş.Şimdi devamını yazıyorum.Evden arkadaşlarla buluşup geç gelme bahanesiyle çıktım.Sevgilim gökbeni aradım ve ona geldiğimi söyledim.Seksi ses tonuyla Hadi sabırsızlıkla bekli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.