Diğer Hikayeler kategorisi, kaymak gibi am hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

kaymak gibi am

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm mrb arkadaş lar bende sü rekli hikayeleri okuyan biri olarak benimde bu yemekte bir tuzum olsun istedim.Adı m ertan 27 yaş ı ndayı m bundan bir yı l ö nce marmariste otelde tekniker olarak ç alı ş maktaydı m.Birgü n receptiyondan gelen bir anonsla 107 nolu odanı n kliması nı n soğ utmadı ğ ı haberini aldı m.İ vedi bir ş ekilde gö revime gittim.Odanı n kapı sı nı aç tı ğ ı mda dü nyalar gü zeli bir rus gö rdü m.Hemen bana klimanı n kumandası nı verdi bana soğ utmadı ğ ı nı anlatı yor.Baktı ğ ı mda klimanı n hiç bir sorunu yoktu kapı pencere aç ı k bahane ile bana kendini dü zdü rmek istiyor anladı m hemen bende saf ayağ ı ile klima ile uğ raş ı yorum birde kadı nı gö zü mle sü zü yorum.Hemen durumu anlattı m.Kapı pencere aç ı k onun iç in dediğ imde hemen benim elimde tutup banyoya doğ ru ç ekti.Birden kendi kendime noluyo dedim suyu aç ması nmı birden allahı m yarabbim diyorum napcam ş imdi diye elbiselerim ı slandı yapı ş tı hemen dudakları ma bir yandan ö pü ş ü yoruz, bir yandan beni hı zla soyuyor bende artı k tamam dedim yeter artı k senin amı na koyacağ ı m dedim.O kadar tatlı beyaz sü t kokulu teni varki yalamakla bitmez hemen elini benim yarağ ı mı attı avuç lamaya baş ladı ve sonunda ç ı rı lç ı plak kaldı k hemen baş ladı hemen ağ zı na almaya o kadar gü zel sakso ç ekiyorki mü kemmel yaklaş ı k 5 dk boyunca emdi daha sonra ben onu yere yatı rı p bacakları nı ayı rı p amı nı n bı cı rı nı yalayarak tam 2 defa boş alttı m.Artı k bana yalvarı yor.Sok artı k ş ikini sik beni diye bana yalvarı yor.hemen bacak omza pozisyonu alarak hı zlı bir ş ekilde girdim ama nası l zevk ç ı ğ lı kları atı yordu ç ok hı zlı bir ş ekilde gidip geliyordum tam boş alacağ ı m an ç ı kayı m dedim malesef bacakları ile belime kelepç e yaparak beni sı msı kı kendine ç ekti o kadar dar ve gü zel ama boş almanı n zevkini yaş ı yordum.Sonra hemen baş ladı tekrar yalamaya ama benim vaktim yoktu elbiselerimde ı slanmı ş tı bu defada arkadan istiyordu ebiseleri hemen dı ş arı koydum balkona bir saate kurur dedim kendi kendime hava ç ü nkü 40 dereceni ü stü nde idi hemen baş ladı m gö t deliğ ine yalamaya ilk ö nce dilimle ı slattı m dilimi sokup ç ı karı yordı m ve parmağ ı mı ağ zı na verip gö tü ne alı ş ası ya kadar bu ş ekil uyguladı m ve artı k benim 16 lı k yarağ ı sokma zamanı gelmiş ti.Yavaş yavaş girmeye baş ladı m ilk baş ta iki defa ç ı ğ lı k attı ben hı zlandı m hemen zevkle acı biaraya gelmiş ti.Tam 25 dk boyunca gö tten iki defa boş aldı m.Ama varya hiç halim kalmamı ş tı .Kadı n bekar ve tek gelmiş rusyadan toplam 22 gü n kaldı ben hemen hemen her akş am sikiyordum onu gidesiye kadar onu amı kaymak gibiydi tam tadı nı alamadı m.Bana bu zevki tattı racak bayanlarla tanı ş mak istiyorum yaş ekleyin.gö rü ş elim.Dü rü stlü k ve gizlilik prensibimdir.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

cika_cika_ne_cikti

Çıka Çıka Ne Çıktıİşte yine ben. Size daha önce sölemiştim ben chat manyağıyım diye. Neyse bigün yine böle internette gezyorum. Bi kız çıktı. Bana kendiini tarif etti 21 yaşındaydı bense ona 19yaşımda olduğumu söleyince bunun onun için bi önemi olmad... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bunun_adi_sans

BUNUN ADI ŞANŞMrb, ismin kenan ist bostancıda yaşamaktayım evliyim 36 yaşında 170 65 esmer kır şaçlı size anlatacagım olay tamamen gercektir. O gün eşimle kavga etmiştim biraz hava almak için bostancı sahile inmiştim. Normalde içki içmem ama elime bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

her tü rlü seks

slm adı m taş kı n baş ı mdan geç en bir olayı anlatacağ ı m bundan 1 ay ö nce internette bir dul bayanlan tanı ş tı m kendisi trabzonluydu yaş ı 45 idi sohbetimiz iyice koyulaş tı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hastayimmmm

. Kendimi bildiğimden bu yana gizliden erkek aletini .Tuvaletlerdeki yan pisuvarda işerken , büyük abdest yerinden pisuvarı görebilen delik varsa oradan bakarken.Hamamda peştemalın sıyrılarak frikik verişini oradan görünecek yarrağı görmekten tarif e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

metinimi_cooook_seviyoruuum

METİNİMİ ÇOOOOK SEVİYORUUUM!!!!!Çok uzun süredir size anılarımı anlatamadım... Dolayısıyla anlatmak istediğim çok şey var size anlatmak istediğim... Metinle uzun süredir süren bir ilişkimiz var... Ve en sonunda biz bunu aramızdaki bir evliliğe çevird... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

alev alev yanan amcigim :)

Selammm cok degerlii lezbiyen ve orospu arkadaslarimm. Bu anlatacagim olay kesinlikle gercektir Adim asude 24 yasinda citir sarisin 95-65-90 olculerine sahip bir bombayim. Size orospuuuuuu olusumun hikayesini anlatacagim. Cok zevkli bence elini amina... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

fantazilerim gerçekk oldu..

mrb ben izmirden cihan..size basımdan gecen bi olayı anlatmak istiyorum..üniversiteyi bursada okurken evinde kiracıs ıolduğuımuz aynur hanım eşinden yeni boşanmıs 34 yasında sarısı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yolda annesinden aldık

Benimde paylaşacak bir anım var sizlerle... Adım Ali adaşım olan arkadaşımın gıda şirketinde çalışıyorum.tabi gençluk arkadaşı olduğumuzdan torpilli sayılırım.yaklaşık 8-9 ay öce arkadaşımla birlikte yaşadık bu macerayı.bir cumartesi günü hem pazar ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakkala borcumuzu odedim sex hikayeleri

bakkala borcumuzu ödedim iyi günler sekerkıfisho.net üyeleri bundan 4 sene öncesine kadar durumuz gayet iyiydi taki kocam bizi bırakıp almanyaya gidene kadar ilk başlarda para gönderiyodu sonra göndermemeye başladı ve boşandık benimde 2 oglum var 5 yaşla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adamı kapıda görünce!!!

Ben 29 yasında ,evli, uzun boylu, esmer bir gencim. Sizlere basımdan gecen gercek bir hikayeden söz edecegim. Ama isimleri saklayarak. İlk interneti kullandıgım günler cok acemiydim bu konuda. Okey oynanan bir site kesfetmistim. Okeye girdigim zaman ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.