Bire Bir Hikayeler kategorisi, izine gelince hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

izine gelince

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
iş ten izin alı p memleketime gitmiş tim mahallede gezip ewe doğ ru giderken konuş umuz mineyi gö rdü m mine 1,76boyları nda sarı ş ı n balı k etli bi sikimlik bi hatundur derken konuş tuk onlara bi ara uğ rayacağ ı mı sö yledim ewe gidip duş alı p yattı ktan sonra ertesi gü n apartmandan inerken mineyi fark ettim bana iç eri gelip perde takmama yardı m edebilirmisin diye sordu iç eri girdik sen merdiveni tut ben takarı m diyodu ü zerinde bol bir ş ort ve askı lı bi ü st wardı ç ı ktı ğ ı nda kı rmı zı dantelli kü lodunu gö meye baş ladı m ve benim 16lı k fü ze havalanmaya baş ladı istemeyerek ayakları na dokunmaya baş ladı m bilek ç orabı vardı ve ç ok sexydi bana dö nü p gü lü msedi ve aş ş a indi ç ok yoruldum bi su iç eyim dedim ama sikimin kalktı ğ ı nı n farkı na varmı ş tı arkadası ndan mutfağ a bende yö neldim ve sarı ldı m dur napı yosun dedi ama ben azmı ş tı m dudakları na yapı ş ı p gö ğ ü slerini sı kmaya baş layı nca oda kendini bı raktı artı k duavara dayamı ş iş leme baş lamı ş tı m ş ortunu indirdim ve kı llı amı nı gö rdü m bacakları nı belime dolayarak yavaş yavaş sokmaya baş ladı m amı na oda oh hiç bö yle sikilmemiş tim daha sert diyodu bende boynunu emiyor somuruyodum sonra beni yatağ a attı ve ağ zı na almaya baş ladı adeta vakumluyordu tamamı nı alı yor bitiriyordu beni 69a geç tik ve amı nı n dudakları yla ö pü ş ü yordum resmen amı nı ayı rı p dilimi gezdiyodum derken boş aldı m ve spermlerin hepsini yuttu oda defalarca boş almı ş tı sonra onu domatlmak istedim ama o ilk defa bö yle biş ey yapcağ ı nı ve acı tmamamı sö yledi ben domalttı m gö tü nü n deliğ ini tü kü rü kledikten sonra baş ı nı zorla soktum ama resmen yastı ğ ı acı dan yiyordu tamamı nı soktuğ umda bö yle bi inlemeyi ilk defa duymuş tum ç ı kar yı rtı ldı nolur ç ok acı yo falan diyodu ama ben hı zlı ve sertç e gidip gelmeye baş ladı m ve artartda iki posta siktim 2.de tam boş alı rken sikimi ağ zı na sotum ve saatlerce emdirdim ona ş imdi sü rekli onu gö tten sikmem iç in arı yor minemmmm..........
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

cafe tuvaletinde..

Sıradan bir seksten hoşlanmıyorum. seksi Alışılmışın Dışında yaşamayı seviyorum. Özellikle umuma açık yerlerde sevişmeye bayılıyorum.Yaklaşık 2 haftadır iş çıkışımda otobüste    bir bayana rastlıyordum. Aynı durakta biniyor ve aynı durakta ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ısyerimin karsisindaki cicekci kiz harikaydi

Selam fisho.net Hikaye Okurları Ben Boludan Katılıyorum. Fazla Uzatmadan Hikayeme Geçmek İStiyorum..Ben bi reklam ajansında calışıyorum bizim karşı tarafımızda bi çiçekçi var orda calışan bi kız var adı yelda bende 4 yaş büyük ama çok küçük gözükü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgın hizmetçi

Mrb şimdi anlatıcağım olay tamamen gerçektir ve yaşanmıştır.ben lise 2 ye gidiorm ve çevremdekilerin dediğine göre gayet yakışıklı ve fisho.netim evde calışan NADİA adında bir hizmetci vardı 40 yaşındaydıkocasıda bizde calısıodu neyse ben bu k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun müsterim aysunla yasadıklarımız müthiş

merhaba arkadaslar adım murat.22 yasında yakısıklı bir delikanlıyım.size iş yerine gelen müsterimle gecen müthiş sevişmemizi anlatacağım.benim istanbulun zengin mühititnde beyazesya dükkanında calısıyorum ve o mühitte oturan vede her zaman iş dönüsü ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kiracımın memeleri ve ben

Hali vakti yerinde çevresinde sayılan ve sevilen,itibar gören bir esnafım.İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde kendime ait iki katlı bir evim ve küçük bir bakkalım var.İşlerim çok iyi olmasa da hani derler ya çorbayı kaynatıyorum işte o t... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amca kıızm

Amca kızm 19 yaşında bende 17 onunla önceleri samimiyetimiz yoktu ama sonradan onun nemal oldugunu anladım Onunla sevgiliisnizn arasını yapıyurdum    o da bana karşılık olrak para veriyurdu sonra ben onu evdeyken mini etekle gördüm ve her ş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşu kızı ayça-2

İlk ilişkimizden bir ay sonra ayça bana telefon açıp işin yoksa yukarı çıksana, sana bi sürprizim var dedi. Meraklanmıştım saat    daha sabah 10`du. Hemen yukarı çıktım. Sürprizi arkadaşı aylin`di. Onunla merabalaşıp karşına oturdum. Üzerin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatimin en güzel günü

Hayatimin baslangic noktasi,sokakta ben ve arkadasim yürüyoruz,arkadasim bi kizi gördü ve arkasindan esra diye bagriyordu ama kiz cok güzeldi,siyah kivircik saclar , siyah gözler ,elma gibi memeler ve manken gibi fisigi vardi.arkadasim sordu naber es... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bir teselli ver bana

Merhaba, adım Ceyda, bir özel okulda öğretmenim. Sizlere geçen yıl başımdan geçen bir “teselli” maceramı anlatacağım.Tolga’yla arkadaşlığımız çok da farklı değildi. Bu 120 kiloluk tombiş adam aslında hala daha bir erkekten çok bir gençtu. Hiçbir kız... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amcamın karısı(yengem)

slm ben saqaryadan metehan 23 yaşında ve çekiciyimdir kızlar ole söyler bu olay yengemle aramda geçti yengemde çok sexi bir bayandır neyse uzatmıyayım birgün yengemler bize gelmişler oturmayabende çarşıdan geldim yengem beni çok severve kucağıma otur... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.