Bakire Hikayeleri kategorisi, ilk defa onun evinde hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ilk defa onun evinde

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhabalar benim hikayem tamamiyle gerç ektir...ben 17.5 yaş ı nda kı z arkadası m ise 18 yası nda ı dı beraber almanca kursunda tanı ş tı k neredeyse 1 yı ldı r ç ı kı yoruz3 ay ö nce beraber antalyaya bizim yazlı ğ a gittik ve kumsala indiğ imizde sevgilim ç ok azmı ş tı ve benim mala dokunmaya baş ladı ve yapalı mmı dedi ben ise "saç malama" dedim... tatilden dö ndü ğ ü mü zde ilk ö pü ş memizi yolda yaptı k ve eve dö ndü kten 2 gü n sonra kı z bize gel almanca ç alı ş alı m dedi bende kabul ettim ve evine gittim kapı da daha anne babası evden yeni ç ı kı yorlardı ve bana sordular nereye gidiyorsun diye bende bakkala dedim ve yuttular 2 gü n ş ehir dı ş ı na ç ı kacaklarmı ş bende bakkala yü rü yormuş gibi yaptı m ve daha sonra evine gittim eve geldiğ imde ü stü nde kı sacı k bir mini etek ve latex giymiş ti ü stü nde ise kı sacı k bir buluz vardı sonra kitapları mı masaya koyup salona geç tim ve bi ş eyler iç ermisin dedi ve bende kabul ettim 2 ş iş e Miller getirdi :D biraz hafif olsun diye ve iç meye baş ladı k ve benim mala dokunmaya baş ladı bende yeter be diyerek ü stü ne atladı m ve ö pü ş meye baş ladı k dili sanki boğ azı ma kaç ı cak gibi ö pü yordu ve sonunda soyunduk ve o yeni tı raş lı tazecı k amı nı gö rdü m ve hemen daldı m amı kü ç ü cü ktü benim malda 17 cm :D girmiyordu iyice zorladı m olmadı ve sonunda sikime krem sü rdü m ve sonunda girdi ö yle bir bağ ardı ki bü tü n mahalle duymuş tur :D ve sonra 20 dkka boyunca o sı cacı k amı na sokmaya baş lamdı m ve bu his beni yakı yordu sonra boş almam geldi ve memelerine boş aldı m sonra memelerini yalamaya baş ladı m ve banyoyoa gidik banyada yere yatı rdı m ve amı na ö yle hı zlı soktumki artı k sikim patlı ycaktı ve sonraki gü n almanca kursundan ç ı kı ş ta bulduğ umuz yerde yiğ iş iyoruz... onu ç ok seviorm o benim bi tanem
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ne

sayın sıte sahıplerı neden guncellemıyorsunuz ya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çıtır komşu kızı bakire

slm ben adnan, eşimi ve gençlarımı trafik kazasında kaybettikten sonra yaklaşık 3 ay kadar evde yalnız kalmıştım zaman geçmiyordu evi satıp memlekete gitmeye karar verdim evi satılığa çıkarınca içinde oturan olunca zor satılır dediler bende hemen ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bı ktı m

meraba ben gokhan 19 yaş ı ndayı m 1.80 boyunda 70 kg agı rlı gı nda eli ayı duzgun genç bir delikanlı ı ym.. sı ze bası mdan gecen bı olayı anlatacagm..bir gü n masturvasyondan acayı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tahriğin böylesi

MERHABALAR BEN İZMİRDEN EMİRHAN YAŞADIĞIM BİR MACERAYI SİZİNLE PAYLAŞIYORUM.BEN ÖZEL SEKTÖRDE DEPARTMENLİK YAPIYORUM BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ YEŞİM İSİMLİ ÇOK DEHŞET BACAKLARA SAHİP VE BALIK GİBİ SU GİBİYDİ AMA ÇOK DA HAVALIYDI RENGARENK ÇORAPLAR ÖZELLİ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

her genç kızın başına gelir

sevgilimin bigün evine gittim.onu alıp yemeğe gidicektik.ben biraz erken gitmiştim o hala giyinmemişti.neyse ben salona geçtim otururken buda bana kahve yapıp getirmişti.sonra ben giyinip geliyorum dedi.odasına çıkıp giyinirken wcye gittim.oda beni b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sexsi sevgilim

ben 18 yaşında 1,75 boyunda esmer biriyim adım aliş 2 tane sevgilim vardı biri ayça diğeri pınar idi ayçayı sevmiyordum ama sikiyordum hemde hergün çok sexi bir götü vardı göğüsleri falan çok hoştu ama onu sikmekten bıkmıştım ve bir gün yine azmışım ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dudakta dans

|BEN SEMİH istanbul dan daha önce buraya bir kez daha yazmıştım bu sefer başka bir hikaye anlatıcamm yine bundan 2 hafta önce okulda bir kıza hasata oluyordumm ve bunu nasıl sikeri diye hep düşünüyordum sınıf şileye pinknige gitmeye karar verdş ve be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

18 yaşındaki sevgilim beni evimde sikti

Merhaba ben 18 yaşında bir bakire kızım her zaman için kısa giyinirim ve sexiyimdir kalçalarım büyüktür 1 ay kadar önce interneten sex izlemeye başladım ilk izledigimde biraz miydem bulandı ama sonra canım istedi sürekli sex izlemeye başladım sonra o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

teyze kızına çaktım

merhaba size 3sene önce yaşadığım bir olayı anlatacağım.teyzemlerbursada yaşıyor.bir gün onlara ziyarete gittik.ben,erkek kardeşim annem vebabamla gittik.bursa terminalinde teyzem ve kızı karşıladı .aman tanrım bu ne güzelik.benim aşkım çok güzel olm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Kuzenimin O Şişmiş Amı

Kuzenim benden 2 yaş büyük dolgun poposu ve iri göğüsleri var.Bizde yatmaya gelmişti tam karşiki yatatkta uyuyacaktı ailemiz uyumuştu. ve arada bacaklarını bacaklarımın üstüne koyar bazende götünü sikime deydirirdi.Yatmadan önce biraz konuşabilirmiyi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.