Bire Bir Hikayeler kategorisi, İ sveç li hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

İ sveç li

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Merhaba ben Mert . Anlatacağ ı m hikaye bundan yaklaş ı k 1 ay ö nce oldu . Internette tanı ş tı ğ ı m bi isveç li Tü rkiyeye tatile geleceğ ini ve birkaç gü nü nü hep benim ona bahsettiğ im izmirdeki dağ lı k evde bulunmak istediğ ini sö yledi . İ lk antalyaya gittiğ i iç in onu karş ı lamak zorunda kalmadı m adresi verdim ve taxiyle dağ lı k evime geldi. Onun buraya geliş inin sebebini herkez bilebilir ve zaten bi kaç iç kiden sonra yakı nlaş maya baş ladı k o isveç teki ailesinden bahsetti bense geceliğ in olcakları dü ş ü ndü m. İ ngilizcesinden anladı ğ ı m kadarı yla babası na dayanamamı ş ve evden kaç mı ş bunuda bi tatile ç evirmiş . Biraz dokunuş tan sonra birbirimizi ö pmeye baş ladı k ü stü ndeki eteğ i cilveli cilveli ç ı kardı kı z zaten uzundu ama bacağ ı nı n uzunluğ unu eteğ ini ç ı karı nca gö rdü m manken gibiydi aynen ne kadar ş anslı olduğ umla ilgili hala kendimi ö vü yorum odama gö tü rdü m sı rt ü stü uzandı haydi vahş i ç ocuk ne bekliyosun gelsene dedi hayatı mda hiç o kadar heycanlanmamı ş tı m bu tü r ş eylerde ne kadar deneyimli olsamda o kı z beni deli ediyordu kahverengi gö zler bembeyaz ten uzun bacaklar kahverengi uzun saç lar ... gidip gelmeye baş ladı ğ ı mda biz tü rklerin gü zel seviş tiğ imizden ve ö zellikle tü rkiyeyi seç tiğ ini sö yledi. Git gel ç ok geç memiş tiki boş aldı m bü tü n menilerimi azı na istiyordu ve bü tü n gece hayvanlar gibi seviş tik gö ğ ü slerinden ve ağ zı ndan heryeri siktim ç ok heyecan verici gü zel bir deneyim olmuş tu isveç kı zları nı ö neririm ç ok istekli oluyorlar ... Kı zlar beni ekleyebilir
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

beklerim:)

Merhaba seks hikaye okuyucuları ben istdan yazıyorum sizlere adım boran 28 yaşında kumral yeşil gözlüyüm buraya yazdığım bir hikaye sayesinde bir bayanla tanıştım adı mine 27 yaşında süper bir hatun mineyle sabah saat 5e kadar muhabbet ettik kocasın ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eski kız arkadaşım ve onun kızarkadaşı ile...

Canım çok sıkılıyordu.Eğlenmek için diskoya gittim.Diskoda daha önceden ayrıldığım kız arkadaşım olan Dilekle karşılaştım.Yanında da erkek arkadaşı ve bir kız    vardı.Beni arkadaşları ile tanıştırdı.Tabiki beni kız arkadaşı ilgilendiriyord... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arzuyla arzulu dakikalar

Arzuyla 3 yıldır birikteydik. Aylardan temmuz`du ve ailesi yaz tatilinde olduğu için onlarda kalıyordum. Gene bir gece işten sonra direk arzunun evine gittim. Beraber yemeğimizi yedik. Sonra da uyumak maksadıyla yattık. Uyumak maksadıyla çünkü o gece... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yenİ baŞladım

Merhabalar adım Burak yaşım 28 boyum1.81 esmer yeşil gözlü ve sexi bir erkeğimdir.Anlatacaklarım inanın tamamen gerçektir.Bursa da yaşıyorum ve iş yerimde bursada.İş yerimde... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

meger neler yapmıs 1

Ben 23 yasında bir gencim 1 yıldır cıktıgım bir kiz var ki ben onu bakire sanıyordum aslında en bastan alırsak o bana unıversıteye gelene kadar kimseyle cıkmadım demisti ve burada toplam 4 kisiyle cıkmıs sözde hic biriyle birsey yasamamıstı taki ben ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

fethiye macerası

Sanirim harflerin bazilarini klavye yazmiyor, umarim idare edersiniz. Chat otami herkesin malumudur. Ben 40 yasinda evli bir erkegim. Internetle tanistiktan sonra hayatim renklendi. Bu maceralardan birini sizinle paylasmak istiyorum. Onca hikaye okuy... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eski sevgilim ve ben

Slm arkadaşlar ben Ankara dan Emrah. Size bir olay anlatcam eski sevgilim ebruyla arada sırada nette konuşuyorduk, bu sohbetler gayet    sınırlı bir şekilde ilerliyordu onunla çıkarken onu defalarca sikmiş olmama rağmen ikimizde seksten kon... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çerkezköy çerkezköy olali böyle sarsilmadi

Bundan yaklasik 5 ay önceydi. O zaman en azgin çaglarimdi. Günde en az üç kere masturbasyon yapardim. Çok güzel bir    komsumuz vardi. Ismi Selma`ydi. Selma abla kocasindan bosanali bir yil olmustu. Bosanmanin ardindan kürtaj yaptirmisti. A... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yaşlı annemi siktim

sizlere gerçek bir hikaye anlatacağım.annem 80 yaşında biri ben 28 yaşındayım evimiz dağ başında bir yerdedir.eşimde ayrılmış biriyim 31çekmekten gina gelmişti artık.dağ başında sikecek karıyı nerden bulayım sonra annem geldi aklıma artık sikmeliğdim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sexi yapan bilir okuyun

Merhaba arkadaş lar ben mithat yani 38 yaş ı nda tipik bir aklrep burcuyum daha oncekı anı malrı mı okuyanlar bilir iş yerı mde sü reklı msn nem acı k ve chat yaparı m iş lerı mı n elverdı gı kadar ve acı ksö zlü samı mı biri oldugumdan kemkumude sev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.