Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

İ lk defa tadıma hırsız baktı

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
İ LK DEFA TADIMA HIRSIZ BAKTIMERHABA BEN ENGİ N.UZUNDUR KENDİ KENDİ Mİ Ç EŞ İ TLİ Ş EYLERLETATMİ N ETMEME RAĞ MEN Kİ MSEYLE Bİ RLİ KTE OLMAYA CESARETEDEMEDİ Ğ İ MDEN KENDİ Mİ ANCAK GAY Sİ TELERİ NDE SOHBET VERESİ MLERLE AVUTUYORDUM.TAKİ O GECEYE KADAR.SICAK NEDENİ YLEAİ LEM KÖ YE Gİ TTİ Ğ İ NDEN Yİ NE EVDE YALNIZ GEÇ İ RDİ Ğ İ M GECELERDE YAPTIĞ IM Gİ Bİ İ NTERNETTE TAKILIP AZMIŞ TIM.GECE Ü Ç Gİ Bİ KAPATIPYATAĞ A GEÇ Tİ M VE KENDİ Mİ OKŞ AMAYA BAŞ LADIM Gİ TTİ KÇ E AZIYORDUMEN SEVDİ Ğ İ M POZİ SYON OLAN POPOMU Dİ ZLERİ Mİ N Ü ZERİ NDE YUKARI Dİ Kİ PYÜ ZÜ MÜ YATAĞ A GÖ MÜ P VAZELİ NLE KAYGANLAŞ AN GÖ T DELİ Ğ İ ME PARMAKLARIMI SOKMAYA BAŞ LADIM ZEVKTEN GÖ ZLERİ Mİ KAPAMIŞ Bİ R ELİ MLEDE GÖ Ğ Ü SLERİ Mİ OKŞ UYORDUM.Bİ RDEN GÖ TÜ ME SERT Bİ RŞ EYİ NDAYANMASINI Hİ SSETMEMLE GÖ ZLERİ Mİ AÇ TIĞ IMDA 24 YAŞ LARINDAÇ IPLAK Bİ R DELİ KANLININ ELİ NDE BIÇ AKLA SUS İ Ş ARETİ Nİ GÖ RDÜ M.MEĞ ER BALKON KAPISINDAN HIRSIZLIK İ Ç İ N Gİ RMİ Ş VE Bİ R SÜ REDİ RDEBENİ İ ZLEYİ P AZMIŞ .Ü STÜ NDEKİ LERİ Ç IKARIP HAREKETE GEÇ Mİ Ş .KIPIRDARSAM ZARARLI Ç IKACAĞ IMI SÖ YLEDİ .BAŞ IMLA SESSİ ZCE ONAYLADIM.ASLINDA ONU ALTEDEBİ Lİ RDİ M AMA BENİ MDE ELİ ME GEÇ EN BU FIRSATI İ Yİ DEĞ ERLENDİ RMEM GEREKİ YORDU.Ö YLECE HAREKETSİ Z OLACAKLARI BEKLEMEYE BAŞ LADIM.HIRSIZ Bİ R ELİ YLE BIÇ AĞ I ENSEME BASTIRIP Dİ Ğ ER ELİ YLEDE ZATEN YASLADIĞ I Sİ Kİ Nİ DELİ Ğ İ ME BASTIRMAYA BAŞ LADI.YAVAŞ Ç A İ Ç İ ME Gİ RERKEN DELİ Ğ İ Mİ N İ Yİ CE AÇ ILMASINDAN ORGANININ BÜ YÜ KLÜ Ğ Ü NÜ ANLADIM.KAFASINI SOKUNCA Bİ RAZ BEKLEYİ PTEK Bİ R HAMLEDE KÖ KÜ NE KADAR SOKTUĞ UNDA BENDEN Bİ R OHH SESİ Ç IKTI.İ STEKLİ OLDUĞ UMU ODA ANLAMIŞ TI.BIÇ AĞ I BIRAKIP İ Kİ ELİ YLEDE KALÇ ALARIMI KAVRAYIP HIZLI Bİ R Ş EKİ LDE POMPALAMAYA BAŞ LADI.BENDE ARTIK TAM DÖ RT AYAK POZİ SYONUNU ALMIŞ TIM.SOKTUKÇ A HIRLIYORDUM.VE ANIN TADINI Ç IKARIYORDUM.İ Ç İ MDEKİ AKINTIDAN BOŞ ALDIĞ INI ANLADIM.HEMEN DÖ NÜ P AĞ ZIMA ALIP SOMURMAYA BAŞ LADIM.TÜ MÜ NÜ YUTTUM.ODA Bİ TMİ Ş Tİ BU ARADA.FIRSATI DEĞ ERLENDİ Rİ P NE OLDUĞ UNU ANLAMADAN KOLUNU BÜ KÜ P KONTROLÜ ME ALDIM.VE YATAĞ A YÜ ZÜ KOYUN YATIRDIM.KIPIRDAYAMIYORDU.ZATEN ISLANMIŞ OLAN Sİ Kİ Mİ GÖ T DELİ Ğ İ NE SÜ RTMEYE BAŞ LADIM.VE Bİ R DEFADA Gİ RDİ M.BENİ MKİ ONUNKİ KADAR OLMASA DA FENA DEĞ İ LDİ R.Gİ Dİ P GELDİ KÇ E ZEVK ALMAYA BAŞ LAMIŞ TI.KOLUNU SERBEST BIRAKIP BOYNUNUÖ PERKEN İ Ç İ NE BOŞ ALMAYA BAŞ LADIM.SON DAMLALARIDA BIRAKINCA SIRTÜ STÜ UZANDIM ODA GELİ P 69 POZİ SYONUNDA Ü STÜ ME UZANDI ARTIK SINIRLARI KALDIRMIŞ TIK Bİ RBİ Rİ Mİ ZE SAKSO Ç EKMEYE BAŞ LADIK VE AYNI ANDA SARSILARAK BOŞ ALDIK.İ LKTİ AMA MÜ THİ Ş Bİ R DENEYİ MDİ .Ş AFAK SÖ KMEK Ü ZEREYKEN HIRSIZ EN DEĞ ERLİ Ğ İ VARLİ Ğ IMI (BAKİ RLİ Ğ İ Mİ ) ALIP Gİ TTİ .
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

gay hamamında fantazi

Çok sevdiğim bir arkadaşımla ilk kez gay hamamına gidecektik, ben hiç gitmediğim için çok heycanlıydım. Sultanahmet`te ki hamama gittik ve soyunarak içeri girdik. Ben gençlerden hoşlandığım için gözüm hep gençleri arıyordu fakat çoğunluk orta yaş ve ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

3 aktife sırayla sakso çektim

Mrb ben izmirde yasayan 25 yasında 180 80 kumral bakımlı erkeksi gizli ap bi gayım bu yazdıklarım tamamen yasanmıs bı olaydır bi gün nette sex yapmak için birilerini ararken birinden msj geldi sakso çekritip agzına boşaltıcak bi gay aradıgını söyledı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doyamadım-3

Doyamadım-Doyamadım-2 hikayelerimi okumuşsunuzdur buda üçüncüsü.Bu arada hikayesi yayımlanan gayingay rumuzlu arkadaşla birlikte olmayı çok isterim.Hikayemize geçelim.Aylar sonra Murat`la yolda karşılaştık,neden gelmediğini Adana`da değildim diye açı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erkek sikenler okusun

|ben marmara bölgesinden kazım.31 1.78 69 esmer,gözlüklü,kılsız,iri dudaklı,yuvarlak çıkık götlü,eğitimli,evli,kimsenin eşcinsel olacağına ihtimal vermeyeceği bir erkeğim.geçenlerde bu sitede pasif arkadaşıyla yaşadıklarını anlatan bir aktifin hikaye... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ateşli baldızımla harika anlar yaşadım

Selamlar fisho.net’un sevgili seks okurları. İsmim Adnan, 31 yaşındayım, 5 yıllık evliyim ve eşimle gayet güzel bir cinsel yaşantımız var. Eşimle evlendiğimizde baldızım Pelin 18 yaşında, minyon, çıtı pıtı, göğüsleri ve kalçası varla yokarası, 45 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

takma adı sevgi

Bir gece yarısı uykum kaçınca soluğu dışarıda aldım... Arabayla biraz dolaşmaya çıktım... Yol kenarınada müşteri bekleyen fahişeler ve travestiler vardı... Aklımdan bunlardan birini alıp eğlenmek geçiyordu... Bir fahişe almak.. Ama bu sıradan bir şey... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bir gay ile hamamda

birgün çok hastalandım çaresinide hamama gidip iyicene terletmek oldunu düşündüm neysa hamama gitim üsütümü çıkardım buhar odasına gitim buhar odasından çıktım savunaya girdim ordada baya terledim gittim birde havuza girdim havuzda kendimi toparladık... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o kadar çok mail

Okadar çok mail alıyorum ki, herkesle yazışmak ve buluşmak imkansız hale geliyor. Ne olur mesaj yollayıp cevap alamayanlar ve buluşamadıklarım bana kızmasınlar. Ben ne yapabilirim ki. İçlerinden bazılarını seçip onlarla buluşup birlikte oluyorum. Ve ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ınşaatçi -

Selamlar ben yine emre, uzun zamandan beri sizlere hikayelerimi yazamıyordum. Bu sefer bir inşaatçı ile olan ilişkimden bahsedeceğim. Havaların ısınması ile ben yine düşük bel caprimi giymiş içimde götümü tam saran beyaz bir bayan boxer i ile yollard... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

alper ve ablası

iyi günler ben size başımdan geçen birolayı anlatacam alper benimliseden arkadaşım ve komşumuzoldıgundan alperlere fazlaca gidip geliyordum.birkeresindealperlerde kimse yokken bilgisayarda sex hikayeleri okuyorduk. alperhikayeleri okurken tuvalete gi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.