Bire Bir Hikayeler kategorisi, hocamla ateş li dakikalar hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

hocamla ateş li dakikalar

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Sitede gerç ek olmayan ç ok hikaye var ama ben baş ı mdan 1.5 ay ö nce geç en bi hikayeyi paylaş acam.Ben 18 yaş ı ndayı m sene baş ı ndan beri matematik ö ğ retmenimle samimiydim,bö yle beraber okul bahç esinde oturduğ umuzda bacakları nı gö stermeye ç alı ş ı rdı .Hocam inanı lmaz gü zel kalç aları ve gö ğ ü sleri olan bi bayandı bü tü n erkeklerin dikkatini ç ekebilirdi.Mini etekleri sı k sı k giyiyordu ve kalç aları dar pantolonlarda mü thiş ti.Dersten ç ı ktı ğ ı mı zda hocaya ö zel biş ey sö licemi sö ledim bahç ede oturduk biraz derslerden konuş tuktan sonra her yerinin ç ok gü zel olduğ unu sö ledim.O da saol ve sen niye bana bakı yorsun dedi bende ç ok gü zel biri olduğ unu sö ledim,sonra derse girdik.Ö bü r ders ç ı kı ş ı nda benle gel dedi.Bahç enin etrafı nda uzun sü re konuş tuk sonra hoca ben bi tuvalete gidiyim dedi bahç ede olana.Sonra sikimi sı vazladı ğ ı mı gö rdü ,ve iç erde kimse yoktu benim sikime ç ok dikkatli baktı ve galiba milli olmadı n gibi gö rü nü yor dedi ben de utanarak evet dedm.Hoca hemen beni tutarak tuvalete attı ş imdi beraber olucaz dedi ben de hocanı n gö gü sü nü ve amı nı ellemeye baş ladı m.Hemen pantalonumu aç ı p sikimi ağ zı na gö tü rdü mü thiş yalı yordu zevkin dorukları na ç ı ktı k hocanı n sonra dolgun gö gü slerini mü thiş yaladı m ve amı nı sı kı yordum o da artı k sik beni diye bağ ı rdı hocanı n kalaç aları na sü rtü rdü kten sonra kiloduna biraz boş aldı m artı k dayanamı yordum ve direk sonuna kadar girdim hoca mü thiş ç ı ğ lı k attı bacakları nı elliyerek siktim sonra biraz da yalladı sikimi en sonunda dö n arkanı dedim olmaz dedi ben de olur diyerek kü lodunu indirip gı dı ğ ı nı yalayarak zevke getirdim uzun ç abaları n sonunda sikimi soktum bacakları na boş aldı m inanı lmaz zevkliydi artı k okul ç ı kı sı her gü n sikiş iyorz..
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kız kardeşler,grup yaptık

Anadolunun ücra yerlerinde görev yaptıktan sonra memleketimize geri döndük.Kocam genç emekli oldu,hala daha genciz ve kardeşlerim ve bacanaklar biribirlerine yardımla bir işyeri açtık!zaten diğer kardeşlerimin beyleride esnaflar.En küçüğümüz en akıll... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimin intikamı

ben izmirde yaşıyorum 1.57 boylarında yeşil gözlü minyon çok güzel ve tam bir dişiyim 7 yıllık ilişkim var çokta güzel sesk hayatımız ama erkek arkadaşım hamile kalırım korkusuyla çok fazla amıma fisho.netgiltere gezisi sırasında aldığı ince parfüm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşu kızı kübra

Selam arkadaşlar.adım batuhan 28 yaşındayım hikaye komşumuzun kızıyla geçiyor.kübra çok güzel bir kızdı1.70boyunda sarışın oldukca güzel vucudu vardı beni hep tahrik ediyordu bizim üst katımızda oturuyordu annesi ve babası çalıştığı için o evde yalnı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adi zampara

Selamlar bana dulum diyen bir afetle onun evinde sikişirken kocası çıkageldi yarı çıplak kaçarken herif tabancayı çekti ve... sırtımdan vurulmuştum hastaneye zor yetiştirdiler hemen ameliyat doktorlar belden aşağısının geçici olarak kısmi felç olduğu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

turbanlı karım ve misafirimiz

Turbanli karim ve misafirlerim Ben murat 33 ,esim necla 29 yasinda tesetturlu bakimli seksi bir kadindir.Esimle yatakta hep baska bir erkegi aramizda dusunmusuzdur ama normal zamanlarda bu konuyu actigimda hep ters tepki verip konuyu kapatmistir.Bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgın dul bayan

MERHABA ALDATANLAR COM OKUYUCULARI BENIM ADIM HAKAN 28 YASINDA ANKARADA YASAYAN UZUN BOYLU ATLETIK YAPILI 90 KILOLU BI GENCIM KAHVERENGI GOZLERIM SIYAH SACLARI OLAN OTOMOTIV SEKTORUNDE YONETICI OLARAK CALISAN BI BEYIMBEN BURDA BI KAÇ KEZ DAHA HIKAYE ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

daha 2 gün önce....

Selam sex hikaye okuyucuları ben berke. 19 yaşında 188 bıyunda 78 kg yakışıklı sayılabilen birisiyim. Size daha 2 gün önce başımdan geçen bir anımı anlatacağım. Oturduğumuz apartmanda 24 yaşlarında 170 boylarında merve isminde bir kadın var. 2 yetişkini... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşularım - 1

Merhaba dostlar. Ben yaş olarak 40 ını geçmiş birisiyim. Size bir öykü anlatmak istiyorum. Ve yorum size bırakıyorum. İster yaşanmış bir öykü olarak algılayın, isterseniz yaşanması muhtemel bir fantazi olarak görün. Ben biseksüel bir erkeğim. kadınla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ateşli gezi

Biz lisede okuyan 3 genciz. Ben ve cem aynı sınıfta çağrı ise yan sınıftaydı. Bizim sınıfta belkıs adında muhteşem götü olan harika bi kız vardı. Ben ve cem onu her gördüğümüzde domaltıp sikmeyi hayal ediyorduk. O taş gibi götüyle tahtada   ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

fatos ve ben

Once kendimi tanitayim. Adim serkan. Yasim otuzdort. Evliyim ve bir oglum var. Aklima yillar oncesinin Fatos’u gelince kendimden geciyorum desem abartmis olmam. Fatos o yillarda yasinin geregi tas gibiydi ve benim bildigim hic ellenmemisti. Can arkad... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.