Fetiş (Fetish) Hikayeleri kategorisi, harika gurub sx hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

harika gurub sx

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
hikayem gerç ek vede harikadı r.birgü n bir sitede dolaş ı rken bir genç le tanı ş tı m bana buluş alı m dedi.daha snra biryerde buluş tuk ü niversitede olduğ unu ve pasif olabileceğ ini ama arkadaş ları nı n bundan haberleri olmaması nı sö yledi.bende ok dedim birgü n evlerine uğ radı m laf olsun diye bende geliş en olaylera fak inanamı yordum bir erkekle sek yapacaktı m .konuş maya baş ladı k istersen sende sikebilirsn dedim olur dedi ama ö nce sen sik arkadaş larm gelirse sen beni sikerken gö rmasinler dedi peki ö dedim ç ı plak birbirimizi soyduk.snra o banyodan saç kı remi getirdi gü zelce sikime gö tü ne sü rdü ben oynarken birden iç ine girivrdi ç ok kolarmı ş saç kremiyle.snra ben boş aldı m iç ine onnki ayaktaydı tabi benim arkama geç ti kı remli olan sikini gö tü me dayadı lop diye girdi tabi kremle hiç acı mı yo deneyin.o beni sikerken sesler duyduk arkadaş ları gelmiş lerdi aaaaaahhh ooooooohhhhhhh sikiş enlerede bakı n diyebağ ı rı yorlardı biride bağ ı rmayı n apartı man duyacak diyordu.hemen onlarda soyundular biri ağ zı ma biri suratı mda biri gö tü me ikinci olarak sokmaya ç alı ş ı yordu.sonra sı raya girdiler biri ç ı karı yo diğ eri sokuyo tabi ben 55 yaş larnda onlar ü nü versiteli sikleri bir kalkı yo bir iniyo kaç defa siktiler bilmiyorum artı k alı ş mı ş tı m bi ara birinin ü stü ne oturdum tabi siki rahatç a girdi bir ağ zı ma soktu ensemden ç ekiş tiriyo kı pı rdayamı yorm tam o sı rada gö tü me ikinci bi sik daka giriyo giibi geldi ç ü nki acı yordu ben tepiniyorum korkma abi girecek korkma diyordu ken kaç maya ç alı ş ı yordm ama nafile ağ zı mdaki sik kö kü ne kadar girmiş ti ensemdende ç ekiyordu sahibi kaç amı yordm nefessiz kaldı m tepiniyorum onlarda daha istiyo diyorlardı neyse ikincide girdi ama ö leceğ im dedm artı m ç are yoktu iş leri bitti olum ö ldü recektiniz nefessiz kaldı m ö zü r abi dediler bizde ç ok istiyosn sandı k dediler,neyse ikimizde girdik teker teker sokun dedim ama alı ş tı dediler peki yavaş sun ozaman dedm epey bi sikiş tik ama apartı man duymuş tur tabi ç ok zevkliydi abi biz tatile gidiyoruz gelnce buluş uruz dediler ok dedim ayrı ldı k gö tm iyi aç ı ldı ve ben devamlı sik istiyorum.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ilk sevgilim

mrb ben ilyas 28 yaşındayım ben biraz utangaçımdır birgün telefonum çaldı açtım ve tanımadıgım bi bayan başladı bana iltifatlar etmeye beni çok beyendiyini ve beni çok arzuladıgını anlattı tanıştık benim çok samimi bi arkadaşımın baldızıymış sesi çok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hala kizi harikaydi

HALA kızı HARİKAYDI San 26 yasında Eskişehirli ve aynı zamanda yaksıklı sexi bi insanm. Bu olay benim yasım 17 iken olmustu. Baslığımda dediğim gibi dayı kızı ile yani burcinle skişimizi anlatıcam. Ben 17 yasındayken bir persembe aksamı telefon caldı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

köpeği yapmıştı

Aybükenin ayaklarını yalamak için herşeyi yapabilirdim,muhteşem güzel ve seksi ayaklara sahipti hergün onları seyredip denizde masturbasyon yapıyordum bir gün ayaklarına bakarken beni gördü ve gülümsedi bende yanına gidip ayakları için herşeyi yapabi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenim burak`ın evi

Sahra`yı ele geçirdikten sonra onu yatağa atmak için fırsat kollamaya başladım. Her gün, her dakika onu düşünüyordum. Tozlu, daracık bodrum odasında ona istediklerimi yapamamıştım (doğal olarak). Sürekli aklıma yeni yeni fanteziler geliyordu. Okulda,... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tatilde komşu kızını siktim

20 yaşında 192(cm) boyunda siyah saçlı siyah kaşlı kahverengi gözlü biriyim.penismn boyu. 28 cm abartısız söylüyorum ve cok kalın.nyse hikayeye geçiyorum.yan komşu tülayla ailelerden izin alarak erikli ye tatile gittik 12 yıllık komsuluğumuz ve samim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muhteşem ebruyla bir gece...

I..ü. de okuyorum, sınıfımızda ebru adında çok yakın bir ark.ım var. Çok hoş bi kız, çok bakımlı, bakımlı insan bakımlı insanları sever her zaman. Tıpkı benim gibi giyimine de çok özen gösterir. Bazen o’na şöyle bakar dururdum “ne güzel kız” diye. Ya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kalin kemer

Kalın Kemer Ben orta okul ve lisede iken, dönem 80 ’lerin sonu idi. O dönemde, elbette 80‘lerin modası hakimdi. Yani modada abartının olduğu dönem. Büyük yakalı gömleklerin, Degaje yakalı kazaklar ve devasa kalınlıktaki kemerler pek moda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çobanın kızını siktim ( köylü kız hikayeleri )

slm o zamanlar henüz 17 yaşındaydım. liseyi yeni bitirmiş ve üniversiteye hazırlanıyordum. Ders çalışmaktan sıkıldığım zamanlarda, kırlara tarlalara gezmeye çıkardım. Ailemle beraber köyde yasar ve çiftçilikle uğraşırdık. Yine bir gün tarlalarımızı g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

işte o an.

Merhabalar arkadaslar ben bı kac tane hıkayemı gonderdım sızlerdende beklıyorum ayrıca.neyse Bır gun Mırc kanalında dolasıyorum.Nick`m yıne Ayak_Kole_Ankara olaraktan sex    kanalında kızlara slm fln yazıyorum o sırada beklemedığım anda bır... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kivirmali sexs

 selam sevgili okuyucular sizlere anlatacagım bu hikayem başımdan geçeli 2 yıl oldu,ben tarık 178 by 74kğ agırlığında esmer ve 32 yaşında bir erkeğim.başımdan geçen olay Muğlada kapı komşumuz ile geçti,komşumun adı pınar kendisi 26 yaşında evli 1 çoc... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.