Diğer Hikayeler kategorisi, halamı becerdim hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

halamı becerdim

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben istanbuldan yasin 1-80 boyunda ve esmerim.anlatacagm hı kaye tamamen dogrudur ve ben bu olay ı cn 1 senemı verdm..halam 35 yasları nda ve 3 sene once bosandı ve bı rde kı zı var kzı su an sehr dı sı nda oldugu ı cn tek kalı or ve genellkle abı m onda kalı or kmblr abı mde becermı str nse ben 2 yı ldr halamı arzuluodm ve onu dusunerek 31 cekı odm heb.bazn sort gydı gı m zmn onun da bnm sikime baktnı anlı ormdum aslnda ama bı turlu cesaret edemedm nse bı gun abı m arkdsları nda kalı cagnı sö ledı ve gitti annemede halam tek kalmasn dı e ona gdı cegmı sö ledm ve gttm eve grdgmde halam oturuordu ve sutyenı n askı ları nı ı ndrmstı ve karsmda oturuodu skı m kalkmaya baslamı stı ama tvye dalmı stı ve bakmı odu ah bı baksa dı rek verı cektm agzı na nse halama hala askı ları n dusmus dedı m oda bole daha rahadm dedı tmm dedm ve ben yatı orm dı yı p odaya gttı m ama ne yapı p edı p halamı sklemydı m bu gece bktm ı cerde ı sı k kapandı yattı nı dusundm ve sortumu boxermı ckrtp evde dolasmaya baslamstm tam vcye grı ordm kı halam vcden ckı ordu ve benı o halde gö rdu ne bul hal dedı bnde guldm ve tek yatmk ı stemı orm hala o yatak cok rahadsz dedm tmm benle yat dedı sortumla boxerı mı kı rlı ye atı cam dedm aslnda bu bahaneydı cplak yatmk ı cı n nse odaya gectk ve bnm makı na dı mdı k dı ama cesaret edemı ormdum ı ste.. yavastan gö tü nü n arası na ı ttı rmeye basladmm ve ı rkı ldı sesı nı ckrtmadı hc ama sex yapalm demeye cesaretm ykdu en iisi bsy demedn sikmekdı bnde ı ndrdm sortyla kı lodunu aynı anda ı ndı hemde ve ben drek soktm bnm makı nayı ahhh dedı ve kalktı yuzume bktı nldu dedm nabı osn sen dedı hala kmse ykkn hadı yabalm bsyler dedm guldu ve yattı yerı ne bnde hemen ustune tbı delı gbı opuodm heryerı nı ve sutyenı nı ckrtmstm memelerı ortaydı ucları nı emı odm ve zevke gelmstı sacları mı oksuodu snra ben uzandm ve yarragı mı yalattm bı sure snra jucama otrdu en baslarda delı gı bulamadk ama snra kendı tuttu ve soktu 3 senedr yarrak yemedı bellydı delı gbı skı sı odu ve delı k kuculmustu ben actm ama genı slettm snra eskı kocamn bı le aletı bu kdr ii degldı dedı bnde ö ledr karı cm dedm gü lumsedı ve sakn ı cı me bosalma askm dedı bzmkı sı sex askı ydı ..ve ben bunu yan yatrdm bacakları nı actrdm once gö te snra ama pompaladm gö tune bosaldm snra amı nı yaladm ve soktm cok bagrı odu ama..heb ı stı orm halacm bunu dedm ve kesnlkle bnde dedı ı bu geceden 3 kere daha yasadk her bos buldumz anda yataktayz ben bu hytı cok sevdmm herkeze selamlar ::)
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

tubba

ben hikayemi şöyle açıklayayım...ben 3 sene önce orta son sınıfageçmiştim...okulların açılmasını beklemiştim...okulların da açılmasınaaz bir zaman kalmış iken bende bisikletle basket sahasındageziniyordum.. ne oldu ise ayağım arasında kalınca kırıldı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kalcalari çok güzeldi

ben bizim mahallede oturan bir kızdan çok hoşlanıyordum onun o muhteşem kalçaları beni deli ediyordu o bizim orada bakkal işletiyordu yirmi sekiz yaşında hiç evlenmemişti onun o kalçalarını görmek için hergün bakkala gider ve onunla muhappet ederdik ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

profesyonel_jigolo

Profesyonel JigoloGeçen yaz e-mail adresimde maillerimi kontrol ederken tanımadığım bir kadının bana mail yolladığını fark ettim. Biraz da virüs çekincesiyle açıp açmamakta karar veremedim ama sonunda açtım ve okuduğum mesaj hayatımı değiştirecekti. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otobüs fantezimiz

Ben Sibel 32 yaşında 168 boyunda 58 kilo ağırlığında bir kadınım. Eşim ve çevremdekiler çok güzel olduğumu söylerler. Eşimde bende seksi ve fantazileri çok severiz.kendimi ve kadınlığımı ön plana çıkarmayı severim. .Bu eşiminde hoşuna gider. Vücudumu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

teyzemin kizi cennet

teyzem kızı cennettt adı gıbı cennet tır. cennet eolan ılgım ta kucuk yaslarda vardı benden yaklasık 3 yas buyuk. ama evlı ve de ıkı cocugu var. benı cok sever. ne zamn onlara gıtsem benı oyle ıcten kucaklarkı bend eonun benı ıstedıgını dusunurdum am... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çorap fetishti

Selam Millet Site tam anlamıyla mükemmel başka söylenecek bişey yok. Size bir anımı anlatmak istiyorum.Biriyle beraberliğim vardı ama seks üzerin,canı istediği zaman bize gelir sabaha kadar sevişirdik sonrada giderdi.Tabi bir çorap fetishti olarak no... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsumuz ayseyle sex hikayeleri

ben 19 yasında esmer yakısıklı bırrım karsı komsumuz dul ayse teyzesuper bi kadındır bigun bana mehmet yaz bitio artık ewime halılıarımıserecem bana yardım edermisin dedi bende peki ayse teyze dedim evlerinegittigimizde ban cok calısıcaz ben rahat bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

20 kisilik grupla seks

herkese selamlar sitedeki hikayeleri uzun zamandır takip ediyorum kimisahici kimi ise abartılı geliyor ama genede insanların hayatındakirenkli anılarını burda paylaşmları güzel bir duygu paylaşan herkese veyayınlayan site üyelerine teşekkür ediyorum.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

45 yasindaki kerim amcayla

 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

wc de acele

yerine göre aktif gerekirse pasif bir gayim..tabiki pasif olmak çok daha hoşuma gidiyor..şehirler arası yolculuk yapıyordum..yolumun üstünde ankara..migrosun oraya geldim ve ieri girip oturdum bişler içiyor vekablosuz bağlantıyla internete giriyordum... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.