Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

en yakı n arkadaş ı m

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Selam benim adı m cihan su an 30 yası ndayı m fakat 18 yası ndan beri erkeklere ilgi duyan ve iliş ki yaş ayan biriyim. Size en yakı n arkadaş ı mla yaş adı ğ ı m iliş kimi anlatacağ ı m. Arkadaş ı mı n adı can dı 20 yası ndaydı k ve askere gı decektı k son gunlerı mı z oldugundan yazlı ga gı dı p eglenelı m dı ye dusunduk ve 2 gunlugune yazlı ga gı ttı k. Gı derkende evden hı c cı kmayalı m tatı l yapalı m dı ye dusunduk. Benı m aklı mdan baska seyler gecı yordu tabı . Yanı mı zda gı derken bı r sı se de vı skı goturduk.Ilk gun yemek yapı p yemek yedı k bı lgı sayar oyunu oynadı k ve yatmadan oncede 3 er duble vı skı ı ctı k . ayrı yataklar olması na ragmen aynı yatakta yatalı m mı dı ye sorudum cana oda olabı lı r ama neden dedı . Ben de askere gı dı cez olum bı rbı rı mı zı ozluycez hem belkı sı kerı z de dedı m bı rbı rı mı zı sakayla karı sı k. oda guldu ve vı skı lerden bı zı m kafa hafı f kı yak ta olmustu gecenı n ı lerleyen saatlerı nde yattı k. Hava sı cak oldugundan uzerı mı zde sadece sort vardı . ben yattı ktan kı sa bı r sure sonra arkadası ma sı rtı mı dondum ve kalcaları mı sı kı ne surtmeye basladı m ondan tepkı gelmı yordu ben dahada ı lerı gı derek sortunun ı cı ne elı mı soktum ve oksamaya basladı m her gecen sanı ye sı kı dahada serlesı yordu canı n ben bu durumu fı rsat bı lerek sortumu dı zlerı me kadar ı ndı rdı m ve onunda sı kı nı sortundan cı kardı m ve kalcaları ma surtmeye basladı m bı raz sonra o da dayanamadı ve elı yle benı m sı kı mı oksamaya basladı . bı yandan sı kı mı oksuyor bı yandan da sı kı nı delı gı me bastı rı yordu . ben hı c denememeı stı m acaba ı cı me alabı lecekmı ydı m ama cok ta ı stı yorsum . elı mle sı kı nı delı gı me ayarladı m ve bı razda tukurukledı m yavas yavas ı tı yorudu ı cı me dogru sı kı nı ve cok zevklı ydı saatlerce benı sı ktı can ve buyuk zevk aldı gı her halı nden bellı ydı bende her seferı nde sok bebegı m dı ye ı nlı yordum.Bı raz sonra can ı cı me bosalmı stı mutı s bı r duyuydu ve sı ra bana gelmı stı oda arkası nı dondu ve sı kı mı elı yle tutarak delı gı nı n ustune yerlestı rdı ben de yavas yavas ı cı ne gı rmı ye calı sı yordum delı gı daracı k ve kı lsı zdı tukurukledı m delı gı nı ve once parmagı mla bı raz yumusatı m sonrada sı kı mı yavas yavas delı gı neden ı cerı ye soktum bı yandan kalca yanakları nı oksuyor bı yandan da ı cı ne gı rı p cı kı yodum ı nanı lmaz bı zevk tı bu can da hadı devam et dı ye ı nllı yodu ben bı raz sonra muthı s bı r sekı lde bosaldı m bu bı zı m ı cı n bı r ı lk tı 2 gun boyunca yazlı kta her kosede sı kı stı k . bı rbı rı mı zı n agzı na bosalı yor bı rbı rı mı zı delı ler gı bı sı kı yorduk ve sorada bı rbı rı mı ze ı ltı fatlar edı yordukç sı mdı lı k herkese selamlar...
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

bira içerken

Merhaba ben Emre, Ankara’dan yazıyorum. Üniversiteden çok iyi bir arkadaşım var. Adı Ayhan. Arada sırada dışarıda buluşup biraz içeriz. Yine bir gün buluştuk Sakarya caddesinde içiyoruz. Sonra Ayhan “bir arkadaşımın evi var boş duruyor. İstersen oray... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gizli bir gayım

Ben . Bu anlatacağım olay 18 yaşımda başımsan geçti. Ve o zamanlar sadece bir kaç deneyimim olmuştu. Neyse lafı uzatmadan konuya gireyim. Ben o yıllarda fotoğrafçılık yapardım. Günün büyük bir bölümü karanlık odada geçerdi. O günlerde yeni bir çırak ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sikmeye gittim sikildim

slm.bu hikaye tamammiyle gerçektir.25 yaşında aktif olduğumu güşündüyüm zamanlardı.bundan 1 yıl kadar öfisho.nette adresimle biriyle tanıştım.pasif olduğunu çok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ankaralı tombul

selamlar.... Uzun süredir bu siteyi takip edip güzel hikayeleri okuyorum.Benim de başımdan süper olaylar geçti.Beğenilirse bi kaç tanesini ilerleyen zamanlarda yazarım...Sondan başa gidelim...en son iki akşam önce yaşadıklarımı yazayım....Evet ik akş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşumuz talat bey

Merhabalar ilk hikayemden sonra açıkça birçok e-mail aldım çoğu hikayemi beğenen ama inanamayanlardı. Yazdıklarımın hepsi yaşanmış gerçek olaylardır.1-2 tanesi msnde beni görünce gerçeği anladılar. Bende bu cesaretle hikayelerimi yazmaya devam ediyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsum

Benim evin karsısında tek katlı bir ev var evde komşumuz ve kızı müjganla birliktli kalıyor ve bir genç annesiydi eşi rahatsızdı ve yaklaşık 6 senedir ilişki yaşamıyordu benim ev 2. kat olduğu için onu görüyordum çünkü tülünden içerisi görünüyordu k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

2 liseli

Selam arkadaslar bu anlatacagım olay 2 ay falan önce basıma gelmiş bir olay. Başrolde yine ben varım.. Bu defa giriş bölümünü cok uzatmıcam olyın cereyan etmesine gecicem direkt. Bizim okulda bi genç var ama nasıl anlatsam inanılmaz yakısıklı. Uzun ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk gece

Merhaba ben otuz yaşlarında güzel bacaklı,dolgun dudaklı,hemcinslerineoranla iri sayılabilecek belirgin göğüsleri olan,bakış açısına göre güzelsayılabilecek evli bir erkeğim.Erkeğim dedim ama hikayemin sonunda erkekliğimisiz değerlendirirsiniz artık.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

götten ilk sikilişim

Henüz 16 yaşında liseye gidiyordum. Uzun boylu, atletik, tüysüz, çok yakışıklı bir gençtim. Erkek arkadaşlarım vucudumun seksi olduğunu söylerdi. Beni gören erkekler bir daha dönüp bakmadan edemez, adeta götleri geçerdi.. o zamanlar haftada biri hend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

4 kişiye kız oldum

slm adım ceren yani takma adım ceren pasif bir gayım kadın kıyafetleri giymeyi çook seviyorum. Bir gün evde chat yaparken biriyle konuşmaya başladım. Adının Murta olduğunu söyleyen bu kişi benimle ilişkiye girmek istiyordu camda onu gördüm hoşuma git... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.