Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ebrunun daracı k ve sulu amini siktim..

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Selam ben cahit(takma isim) ben o zamanlar kö yde yaş ı yordum bizim kö yü n muhtarı nı n ebru adı nda bir kı zı vardı o kadar seksi ki bakanı n bi daha bakası geliyor. Neyse ebru abla benden 3 yaş bü yü k ve ü niversiteye gidiyordu o benim sevgilimden ayrilmama sebep oluyordu bu yü zden ona ç ok kı zgı ndı m ve intikam almalı ydı m bir gü n bizim kö yü n okulunun bahç esinde dü ğ ü n vardı tabi oda gelmiş ti dü ğ ü n esnası nda lavaboya gitmek istemiş ti lavabo okulun iç inde olduğ u iç in kimse giremiyordu tabi haliyle her eve gitmek zorunda kalı yordu benim okulun gö revlisiyle aram ii olduğ u iç in beni kı rmadı ve anahtarı verdi.tabi biz beraber okula girdik bu hemen lavaboya koş tu biraz sonra ç ı ktı ben bunu ş ö yle bi sü zdü m altı nda diz hizası nin biraz altı nda bir etek (malum kö y yeri normalde daha seksi giyinir) ü zerinde ise badi tarzı o dolgun gö ğ ü slerini belli edecek bir tshirt ayrı ca ebru ablanin memeleri ç ok bü yü k tü r ben fı rsat bu fı rat deyip arkadan yapı tı m o ne yapı yorsun yapma filan diye ç ı rpı nı rken ben bi yandan onu soymaya ç alı ş ı yordum zaten dı ş arı da dü ğ ü n olduğ u iç in mü zik ç alı yordu onun bağ ı rı ş ları nı kimse duymuyordu bunu zorla sü rü kleyerek yan taraftaki anası nı fina soktum orada minderler filan vardı ben onu oraya atı p hemen ü zerine atladı m en sonunda direnmeyi bı rakı p inlemeye baş ladı ve ayak parmakları ndan baş layı p her yerini yalamaya baş ladı m oda arada yapma filan derede zevk aldı ğ ı iç in direnmekten vaz geç iyordu en Sonunda yarragimi o daracı k amı na geç irdim baya bi git gelden sonra ü zerinden kalktı ğ ı mda amı ndan kanlar akmaya baş ladı ben onu bakire değ il sanı yordum ama onun kı zlı gı ni bozmak bana nasipmir ve o madem bu kadar siktin ş imdi beni bı rakamazsin deyip dudakları ma yapı ş tı onu 1 saat boyunca evire ç evire siktim sonra dü ğ ü n bitmeden okuldan ç ı ktı k ve artı k her bos vaktimizde seks yapı yoruz bana orda ona tecavü z ettiğ im ve ona bu zevki yaş attı ğ ı m icin bana ç ok teş ekkü r etti. bu hikaye gerç ektir ister inanı ister inanmayı n. sizde benimle seks yapmak istiyorsanı z a mesaj atı n fotolarinizi da yollarsanı z sevinirim ş imdiden her kese teş ekkü rler herkese bol sekslı gü nler...
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

sinif arkadaşim sibelin kirmizi ami

Mrh bunu birileriyle paylaşmalıyım aylardan mart idi.en samimi arkadaşım sibeldi sınıfta herzeman birlikte oturur birlikte yapardık işlerimizi çok çekici alımlı ve seksi bir bayandı . istanbullu idi. neyse konuya geleyim bir akşam ders çalışmak için ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hesapsız ama güzelll

merhaba hikaye severler.umarım beğenerek okursunuz.isimleri tabiki değişiyorum. ben burak 37 eşim yeşim 35 yaşlarında 7 yıllık evliyiz.eşim 160 boyunda kumral balıketli göğüsleri 90 oldukça sexi bir bayandır.evliliğimizin ilk 2 yılı gayet sex dolu ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adını sen koy

Adim sinan ank 28 yaş...bu olay gecen sene arabam ile tunalı hilmide dolasırken karısıdan karsıya gecen lise bir kızla yasadım adı berna arbaya davet ettim kabul etti onunla aksam saatleri idi arbada oturup konusmaya basladık megerse bizim liseli man... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

26 lık manken yengem

Birgün fenerbahçe maçına gitmiştim ve oradanda yengemlere gidip kaldım..yengem ewde benibekliyordu ve ewde kimse yoktu daha doğrusu ewde kimse olmadığı için gel yanımda kal demişti..yengemle birlikte tv izliyorduk ve çilek yiyorduk..yengem çok kısa b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk kez sex yaptım

|Öncelikle mrb herkese.Bu siteyi daha yeni buldum ama gerçekten mükemmel.Ben başımdan geçen olayı anlatayım... 18 yaşında 185 boylarında 60 kg sarışın mavi gözlü biriyim.Bundan 6-7 ay evvel bi çıktığım vardı.Çıktığım esmer kısa boylu biriydi yni birb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

baldızımın kızıyla yattım

Eylül ayının ikinci haftasıydı, geçici görev için Tekirdağ’a gönderilmiştim. Bunu biraz da ben istemiştim, çünkü orada üniversite okuyan (baldızımın kızı) Çilem vardı. Hem bir büyüğü olarak onu kontrol edecektim, hemde işimi yapacaktım. Arabamla Paza... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yanlislikla oldu askim

Ben 19 yasında uzun boyLu bir deLikanliyim bırgun yasadıgım sehırden baska bi sehirde yasayan bi kiz arkadas edindim bir gun bulusmaya karar verdik O ebı hıc gormemıstı sadece teLefonda Konusurduk o bana bı kac kez resımlerını gormustum O yuzden bırb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

soslu makarna yedikten sonra

benlise son sınıf öğrencisiyim benim hikayem %100 gerçektik bazı hikayeler hiçte inandırıcı değil...neyse hikayeye geçelim:bir akşam manitamla telefonda konuşurken laf arasında şakayla birlikte eğer ev bulup benimle o evde mum ışığında yemek yermisin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni fena bozdular

Merhaba ben 18 yaşın da bir bayanım bu olay başımdan 1hafta önce geçti:komşumuzun oğlu mehmet vardı.bizim evde onunla beraber muhabbet ediyorduk evde kimse yoktu zaten: sex muhabbeti başladı birden ilerleyen saatlerde onun beni istediği kadar bende o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

resturanttaki kız

benim hikayem önce bir restufanta başladı filandiyeli bir kızla uzunca bakıştık ve konuştuk daha sonra kız kaldı otellere gitti derkengeri geldi ve merhaba dedi neyse akşama dogru restufanta geldi ve uzunca konuştuk onu asya kata cagırdım oda geldiih... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.