Grup Hikayeler kategorisi, ç ı lgı n grup hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ç ı lgı n grup

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Biz 6 arkadaş 3ü kı z 3ü erkek olmak ü zere bi arkadası mı zı n evinde parti veriyorduk tabi iç ki sı nı rsı zdı biz bu kı zları n iç kilerini bayan azdı rı cı ilaç koyduk ve aradan yarm saat geç ti geç medi kı zlarda bi hiperaktiflik oluş tu ve basladı lar sulanmaya bizde erkekler olarak kı zlarla bi odada grup yapmaya karar verdik ve bir odaaya geç tik ve kı zlar baya azdı ğ ı iç in kı zlar bizi koltuğ a otutturdu ve karş ı mı zda soyunmaya baslamı slardı ve bu arada bizim osmanlar ( penis ) ç oktan dikilmiş ti kı zlar ilk ö nce penislerimisi yaladı lar sonradan kı sa bi seviş me faslı ndan sonra iş in en can alı cı noktası na geldik vuruş maya ve basladı k ilk ö nce duygu arkadaş ı mı sı yatı rdı k onun altı na bi erkek arkadası mı z geç ti ve amı na soktu arkadanda bos dururumu ceyhun arkadaş ı mı sda gö tten ç aktı bi arkadaş ı mı ssda azı na verdi ş imdi bu nu okuon 3 kı z varken ndn bi kı za 3 kiş i daldı diyebilir bizim amaç kı zları daha ç ok azdı rmak tabi bu arada diğ er kı zlar kendini kaybetmiş bir ş ekilde bise atladı lar sonra herkes tuutğ ı u kiş iyle delice sikiş ö eye basladı ı k 1.30 saaat sikiş me vuruş ma sonunda herkes bitkin dü ş mü ş tü bizim arklardan teki kı zı namı na bosalmı stı yani korunmamı s ve sonra kı z hamile kaldı mecburen evlenmek zorunda kaldı lar babası mafya ç ı ktı ğ ı iç in onun gö t yusuf yusuf olomustu ş uan yü zü mü ze bakamı oruz ç ü nkü duyguyu 3 kiş i birden sikmiş ti ve ş uan evliler ve bi ç ocukları var tü rkiyede yasamı yorlar bu olayı siziznde paylaş mak istetik
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

köydeki kısmet

Bundan 2 sene önce annemlerle köye gittik.köye ındıgımız gun gözüme bir güzellik çarptı anneme bu bizim akraba falanmı? diye sorduğumda hayır cevabını aldım adı nas hanımmış dedemlerin komşusuymuş o gun hep gözlerimle onu soydum buda nas hanımın hoşu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

her taraftan

Her Taraftan Ben 22 yaşında genç bir kızım. O zaman 20 yaşında iri göğüslü büyük popolu ve uzun boylu esmer sarı saçlı bir kızdım. Gelelim hikayeye ben her hafta sonu bir yerlere gitmeyi çok severim ve o hafta sonuda piknik yapmak için ormana gittim.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilim arzu ve ucuncu

Sevgilim Arzu ve Üçüncü İstanbullu 32 yaşında bir işadamıyım, size Ankaralı sevgilim arzu ile yaşadığım gerçekden yaşanmış, bir grup sex olayını anlatacağım. arzu 26 yaşında, kızıl saçlı, harika kalçalı, sexi çok seven, sınırsız, muhteşem bir genç ka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gizli rüyam

Ben 27 yaşında iki yıl önce boşanmış üniversite mezunu ve bankada çalışan bir gencim.çok seksi değilim ama çok iyi sikerim.hikayem bundan üniversite yıllarında çalıştığım işyerinde gerçekleşti işte anlatıyorum 6 kişinin çalıştığı küçük bir işyerinde ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zengin hatunu üç arkadaş siktik

Takriben 30 yıl önceydi?biz üç arkadaş bir ... serviste çalışıyorduk!birimiz 19 elektronkçi,birimiz 18mekanikçi,birimiz 18 elektrikçiydik.bazı bozuk ev ve el aletlerini,beyaz eşyaları tamir ediyorduk.bir kumral evli zengin hatun sayesinde tüm bunlar.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemi zorla siktim

ben 15 yaşındayım çok azgınım birini sikmeyi çok istiodum ve yengemle gerçekleştirdim benim 43 yaşında yengem vardır bu yengemin götüde felan görünüşde çok iyidir hep yengemi arzularım onu düşünerek 31 çekerim yengemi sikmeye kafama koymuştumneyse bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tam bir manyak

Merhaba arkadaşlar ben AKREP-m40 sizlerle bir kaç anımı paylaştım hatırlarsınız sadece gay arkadaşlardan gelen email lerden rahatsız oluyorum butun insanlara saygı duyarım ama ben gaylardan hatta bayanlarla bile anal sex sevmem lutfen sizde  &nb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadasim karisini sikmemi istedi

Merhaba bu siteye ilk defa girdim hikayeler çok hoşuma gitti bende başımdan geçen bir olayı anlatayım istedim.beraber çalışdıgım arkadaşım aklına estini yapan birisidir.sexse çok düşkün ve siki gerçekdende normalın üzerinde birisidir çünkü beraber ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ohhh yees

Slm bunu yazıyı iki kişi yazıyoruz benim ismim c ve arkadaşımın adı da s güneşli bir gündü ve biz komuşularla    pikniğe gittik baya kalabalıktık komsumuzun çok güzel ikiz kızları vardı..Kızların ikiside 90 60 90 dı patlatmalıktı yani :) s ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ece ve kuzeniyle birlikte

Istanbulda yasıyorum 22 yasında 1,86 boyunda ela gozlu kızlar arasında yakısıklı olarak degerlendirilen biriyim : )) Lafı fazla uzatmadan hikayeye geciyorum..bu olay gecen sene yazın basıma gelmişti, gene internetten tanıştığım ece adlı bi hatunla bu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.