Grup Hikayeler kategorisi, beni bozdular hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

beni bozdular

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben bü ş ra. 19 yaş ı nda 167boyunda 52 kiloda olan bakire bir kı zdı m. kuzenlerim artı k beni ç ı lgı na ç eviriyorlardı . bü yü yü nce her erkeğ in bana ilgisi arttı . bunu nedeni dolgun gö tü m ve memelerimdi. ben umduğ uu değ il bulduğ umu erim ondan big cock monster cock bana fark etmez. birgü n hepsiyle buluş up sinemaya gittik. sol tarafı mda kazı m sağ tarafı mda emre oturuyordu. diğ er kuzenlerim amine ve mehmet ise ö nde otoruyorlardı bizde en arkaddaydı k ondan bizi gö remediler. bu iş i ç ok ö nceden planlamı ş tı m ve bir yarrağ a sahip olmalı ydı m. film molası nda ben tuvalete gittim. 5 dk sonra diğ er kuzenim emre geldi. onu hemen kı zlar tuvaletine ç ektim.o ne olduğ unu bile anlamamı ş tı . emre napı yorsun birş ey mi sö yleyeceksin dedi. bende evet sö yleceğ im azdı m parç ala beni ye beni dedim. emre ç ok ş aş ı rmı ş tı . birden dudakları na yapı ş tı m elimle ş eyini okş adı m bir bazuka gibi olmuş tu ş eyi. sonra beni kaldı rı p soymaya baş ladı . kı rmı zı dantelli tangamı kenara fı rlattı . memeleriö in uç ları nı ağ zı yla sı kı yordu. boynumdan ö pü yordu beni. ç ok sü re geç miş olmalı ki kazı m pelin diye bağ ı rdı buraya geliyordu anlaş ı lan. hemen tuvaletin birlikte kabinine girdik. o sı rada kazı m girdi iç eri. pelin diye seslendi. bende burdayı m dedim. geldi baktı heralde alttan bakmı ş olamlı ki kim o yanı ndaki ş .r.fsiz dedi. kapı ya tekme attı . ç ok sinirlenmiş ti ağ zı na hakim olamı yordu. aç kapı yı ç abuk dedi. bende aç tı m karş ı sı ndaki manzarayı gö rü nce ş oke oldu.emreye bir yumruk attı ve beni iç eri koyup tuvaletin kapı sı nı kitledi. sen benimsin diye bağ ı rdı . bende acayip zevke geldim. fuck me diye bağ ı rmaya baş ladı m. kazı m ş eyini ç ı kardı . aman allahı m ç ok bü yü ktü en az 20 cm vardı . ben aaa diye bağ ı rdı m korkumdan hemen ağ zı ma verdi ve boş aldı . emrede o arada ç ı k ç ı k diye bağ ı rı yordu ve birden kapı aç ı ldı . temizlikç i aç mı ş tı kapı yı . o ve emrede beni sikmeye baş ladı . kazı m gö tü me emre amı ma temizlikç i de ağ zı ma verdi bü tü n gü n. ve ben o gü n kı zlı ğ ı mı bozdum ama hiç piş man değ ildim ne gü zel bir ş eymiş bu sex. ç ok gü zel ve ateş li bir gü n geç irmiş tim artı k herkese beleş veriyordum
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

gonca ve 12 posta

Biz 3 kanka ahmet ilhan tümer...mahallemizin en güzel kizlarindan biriydi gonca..hepimiz ona tavdik..hangimiz die düsünürken karar verdik ona 3müz kayacaktik.bunun icin planlar yapmaya basladik.tümerin yakin arkadasiydi.birgün tümerin arabayla gezerk... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esim ve arkadasimin karisi

slm ben yılmaz ist yazıyom esımın arkadası sıbel bıze gelmıstı ben evde erken geldıgım bırgun onları yatak odasında buldumve oynasıyolardı sessızce ızledımyaklasık 20dakka kadar sonrada yanlarına gırdım ve utandılarben de esımın goguslerını yalamaya ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yaşlı erkeklerin seks hikayeleri

Ben 24 yaşında 2 çocuk annesi bir bayanı,eşim işi dolayısıyla ayda 2 yada 3 kere görüşebiliyoruz , 2 Akşam kalıp tekrar dönüş yapıyor,Buda beni cinsel yönden tatmin etmiyor,Bense sekse çok düşkünü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muthis bir gurptuk

4 yıl önce bir haftalık tatil için Avşa adasına gittim.Gemiden inip hemen bir pansiyon buldum gece oluncada Avşanın ünlü discolarından birine eglenmeye gittim.Pistin karşında bara oturdum içkimi yudumlarken pistte bir bir kadın oldukça şuh bir şekild... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bır anlık olay(sucunun hıkayesı)

Ben 19 yaşında esmer tenli biriyim ben sucuda çalışırken bızım dukkana gelen siparişi goturmek ıcın yola cıktım.dairenin onune geldim ve zile bastım karşıma 19 yasında sarısın bır hatun cıktı. üstünde daracık bır tayt ve askılı badi vardı altına suty... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

merak yuzunden basimiza gelenler

karım ayşe ile birbirimizi severek evlendik.aradan geçen 5 sene zarfında 2 tane yetişkinimuz oldu sexs hayatımız her zaman dopdolu ve sınırsızdı. her şey yanımızda işe başlayan genç ile değişti.bu genç mehmet isminde köyden şehire okumak için gelen ama ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

baldizim vekizlari

ben 7yıllık evliyim dul baldızımvar onun kızıdavar baldızım ateşlibirisiydi birkacdefa bana arkadaşlıkteklifetmişti öncelerikabuletmemiştim yine bircumartesigünğü onlardakaldımbuseferbenteklifetmiştim odahicdüşünmeden kabuletti geceyattığımodayageldi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

exo serisi 2

Ben exo yine bir anım bir gün sabah isyerindeydim, sevilden sms geldi. Kocasinin sehir disina ciktigini ve bugün gelmeyecegini yazmisti. Aradim hemen gelecegimi söyledim. Isyerinden hastayim diye izin aldim. Evin yolunu tuttum. Kapiyi sevil acti beya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yurtta bir hafta

Yurtta Bir Hafta Size başımdan geçen bir olayı anlatacagım. aslında başımdan geçen bir çok olayı analatacagım. Okulun soğuk yatakaneside ısınmaya çalışıyor kaliriförlerin bozuk olmasından dolayı titremekten başka bişey yapamıyorduk. Okulun müdürü bun... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

3 birden siktiler

ben 19 yaşındayım adım alev antalylıyım size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum yaklaşık 1 ay önce antalyada barlar sokağında yürüyordum tektim ve saat geceinn 12 siydi yanıma 3 tane erkek geldi ve tanışmak istediklerini söledilerr bende tmm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.