Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ben ve arkadaş ı m kı zı mı .2

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
marhaba yı ne ben 45yaş ı ndayı m kı zı m13yine akş am evde oturuyorduk .televizyon seyrediyorduk ben ç ekyatta oturuyordum yanı ma geldı ve sikimi okş amaya baş ladı canı m istiyor baba dedi tamam kı zı m dedim.nedeolsa alı ş mı ş tı artı k yeterkı sen iste kı zı m al bakayı m ağ zı na dedim baş ladi yalamaya ne kadar zevk aldı ğ ı mı anlataman ö ğ le gü zel yalı yorkı sonra kapı ç aldı baktı m arkadaş ı m gelmiş girdi iç eri ö nce bir tuvalete gideyimdedi ve gitti ben kı zı mı n yanı na gittim hemen ağ zı na benim20cmliğ i verdimyalamaya baş ladı .sonra arkadaş ı m geldi o baş lamı ş sı nı z dedibende canı ç ekmiş abisi gel ş u oruspuyu doyuralı m arkadaş ı m hayhay ne demek bende kaç gü ndü r gelemedim.ilk verdiğ i gü nden beri hiç aklı mdan ç ı kmı yor arkadaş ı m hemen domalmı ş olan kı zı mı n kilodunu indirdi baş ladı amı nı yalamaya ben ağ zı na veriyordum arkadaş ı mda o ufacı k amı yalı yordu.kı zı m arkadaş ı n sende harı kası n diyordu kı zı m2erkeğ in arası n inliyordu ben arkadaş ı ma yeter artı k sikini yelleş tir aklı baş ı na gelsin arkadaş ı mı n sikide20cmlikama onunkı beninkinden daha kalı n arkadaş ı m baş ladı yavaş yavaş sokmaya arkadaş ı m ne kadar gü zel bir ş ey bu daracı k diyordu ve kı zı mı n amı na sikini dibine kadar soktu arkadaş ı m git gel git gel dayanamayacağ ı m artı k diyordu bende ne duruyorsun hepsini boş alt iç inededim arkadaş ı m birden kı zı mı kendine doğ ru ç ekti ne varsa kı zı mı n amı na boş alttı ve sikini ç ı kardı oturdu ç ekyata sira bana gelmiş ti arkadaş ı ma dedimki madem sen amı nı siktin bende gö tten sikeyim olur neden olması n dedi bende dayanamı yordum kı zı ma gel otur baş ı na baş ladı oturmaya kı zı m baba girmiyor ç ok acı yor girer kı zı m ogö tü sikmeden bı rakmam tamam baba yavaş yavaş sok ne olur tamam kı zı m kalk domal hemen domaldı karş ı mda ufacı k birgö t baş ladı nn benim20cmliğ i sokmaya kı zı mı n aç ı ç ektı gı nı biliyordum ama harika gö rü nü yordu sikmeden bı rakamazdı m yinede yavaş sokuyordum arkadaş ı mda dayanamayı p kı zı mı n ağ zı na sikini verdi ver arkadaş ı n ver nede olsa bu oruspu sabaha kadar bizim dedim bende bu aradakı zı mı n gö tü ne ö ğ le dardı kı boş almamak elde değ il bende arkadaş ı m gibi hepsini iç ine boş alttı m ve arkadaş ı mla saat 5ş e kadar siktik sonra arkadaş im gitti kı zı mla birlikte yı ğ ı lı p kalmı ş ı k uyandı ğ ı mda kı zı m yanı mdaydı ç ok harı ka bir geceydı baba sik ne kadar gü zelş eymiş dedi artı k sen benimsin kı zı m yeterki sen iste baban herzaman hazı r kı zı m artı k sik delisi olmuş tu kı zı m nerdeyse hergü n sikiyorum oda istiyor ben ne yapayı m birtaki macaramda gö rü ş mek ü zere haş ç akalı m iyi sikiş meler
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

canım aynur

Merhaba ben mehmet 19 yasımdyım. sizlerle iki sene yaşamış olduğum hikayemi anlatacam.bir gün ben evde yalnız ders çalışıyorken kapınınzili caldı kapıdakiaynur du benimle ders çalışmaya geldiğini söyledi ben de içeri aldı ama o anı yaşayacağımı bilem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

teyzemin kızlarının büyük göğüsleri

Gunlerden salı aksamı teyzemın kızı bızde kalmaya geldı.ertesı gun ıse daha kolay gıtemesı ıcın bızde kalması gerekıyormus..!!!Ertesı sabah oldugunda ben    okula gıtmemıstım ve evde teyzemın kızıyla yanlız kalmııstık.......O benım yatagımd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tuğ bayla takı ldı k biraz

Tubayla kafede otururken bize gidelim dedim Tubada kabul etti Benimde canı m sikilmek istiyor dedi.Tubayı eve gö tü rdü m.tubayla beraber salona geç tik.Tubayla koltukta otururken tubanı n eli benim sikimdeydi sikimi ok&... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

büyük istiyordum..

Mrb adım Kerem.cok ilginç olmasada basşımdan istediğim gibi bir olay geçti.Herzaman genc kızlarla beraber olmaktan bıkmıstım ve olgun 27+ istiyorum.Ve bir gün İstanbulun gözde meqanlarından birinde yürürken,bir bmw korna çaldı.bende kaldırıma yanastı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşu kızı reyhan

Hepinize selamlar arkadaşlar ben 1.83 cm boyunda ela gözlü yakışıklı sayılabilecek bir kişiyim.Bir de profosyonel olarak basketbol oynadığım için fiziğim de sağlamdır.Size anlatacağım hikaye yazın oldu.Benim annem özel bir tiyatro da oyunteknisyeni o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nihayet oldu

18 yasina kadar kücük bir köyde yasadim. maddi durumumuz iyi olmadigi icin okula gidememistim. köyde cobanlik yapiyordum. daha sonralari bir akrabamin yardimiyla ilkokulu disaridan bitirdim. bu arada askerlik zamanim yaklasmisti.ama benim henüz bir k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tam bir sex isteriği kadındı

Evli ve istanbulda yaşayan 29 yaşında ama sex hayatından mutsuz bir erkeğim. Halimden anlar diye internetten sohbet odalarından benim gibi evli ve mutsuz kadınları aramaya başlamıştım. Ben evli olduğum için evli bir bayanla birlikte olmak güven ve an... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

annemin patronu süper arzu

Herkeze merhaba fazla uzatmadan konuma geçiyim benim annemin eski patronu ama şimdi kankiler kocasıyla sorunlar yaşıodu adı arzu süper bişi bi görseniz oldugunuz yerde boşalırsınız bu kadın beni çok azdırıyodu bigün anneme demişki bende 1 ay lıgına k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

taksi yolculuğu

Bir gün canım çok sıkılıyordu arkadaşımın taksisini aldım yola koyuldum nişantaşı civarında bir çift aldım taksiye bayan mükammel bir şeydi    üzerinde bir badi ve süper midi eteği vardı gözlerim faltaşı gibi açılmıştı büyükçekmeceye doğru ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgı n kiracı

merhaba ben ankarada oturuyorum baş imdan gecen olayı anlatacagı m ben 18 yası daydı m kı racı mı z yasemı le her gece rü yaları mı sü sleyen kadı ndı bı r gü n kocası is ı c... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.