Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

Ben İçerdeyken Kocam Kapıda Bekledi

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317

Daha önce böyle bir hikaye okumadığınızdan eminim. Hatta bu hikayeyi okurken inanamayacağınızı da biliyorum ama benim hikayem tamamen yaşanmış ve gerçek bir hikayedir. Ben çok fazla böyle seks hikayeleri okuyan bir kadın değildim ama son günlerde yaşadıklarımın da etkisiyle seks hikayelerine olan ilgim arttı diyebilirim. Neyse hemen lafı uzatmadan hikayeme geçmek istiyorum. Öncelikle başlıktan da anlayacağınız gibi ben evli bir kadınım. Evlendiğmizden bu yana genç sahibi olmak istiyoruz ama kocamla bir türlü bunu başaramadık. 2015 yılına kadar daha önce alternatif tıp yöntemlerini denemiştik, gerçi bana bu yöntemler saçma gelsede ve işe yaramayacağını düşünsemde hem kocam hemde kocamın ailesi zorladıkları için mecburen katlandık. Bu yılın başlarında, 2015’in şubat ayı içerisinde iş yerinde beraber bölümde çalıştığım arkadaşımla bu konu üzerinde sohbet ederken bir akrabasınında bizim gibi genç yapma konusunda sıkıntılarının olduğunu ama adını vermek istemediğim bir doktor sayesinde bir kaç ay içerisinde gebe kaldığını söyledi.

Çaresiz durumda olduğunuzda, denenebilecek bir çok yöntemi denediğinizde hala sonuç alamıyorsanız insanın artık isteği kırılıyor ve karşınızda kesin cümlelerle konuşan, “muhakkak gidin sorununuzu çözer” şeklinde şeyler söyleyen bir arkadaşınız varsa o umutlarınız tekrar yeşeriyor :). Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bizim semtten bir iki saat uzaklıkta, sözünü ettiği doktorun muayenehanesine gitmeye karar verdik. Arkadaşım bana konuyu açar açmaz kocama ilk önce mesaj attım ve yarın için iş yerinden izin almasını, doktora gideceğimizi söyledim. Hem ben hemde o yarın için izin aldıktan sonra sabah saat sekiz gibi evden çıkıp yola koyulduk. Yol boyunca işe yararmı yaramazmı diye düşünsemde içimde hep bir umut vardı. Muayenehaneye vardığımızda hiç randevu falan almadığımız için bir kaç saat beklemek zorunda kaldık.

Öğleden sonra bir-iki arası doktor bizi kabul etti ve şu ana kadar denediğimiz tüm yöntemleri söyleyerek birde o doktor tarafından muayene edildik. Gittiğimiz yerde iki doktor vardı, biri kadın hastalarla ilgilenen diğeride erkek hastalara bakan iki doktor. Önce ben girdim ve muayene oldum, benimle ilgilenen doktor kırklı yaşlarında bir beyfendiydi. Yaşına rağmen o kadar genç duruyordu ki aslında ben otuzlu yaşlarında zannetmiştim ve şaşırarak bu yaşta nasıl uzman olduğunu sormuştum, o sebeple yaşını öğrendim. Ama dedimya yaşına rağmen çok dinç ve genç görünüyordu. Bu bizim alternatif tıb haricinde, bilimsel olarak ilk muayenemiz olduğu için daha doktorun odasından içeri girer girmez muayeneden umutluydum ama pek onu düşünecek durumdada değildim açıkcası.

Öncelikle doktor yakışıklı, kibar ve çok canayakın bir insandı. Yani muayene başlayıp bitene kadar oldukça samimi olmuştuk. Kendimi ona karşı çok yakın hissediyordum. Zaten muayene için görmediği yerim kalmamıştı. Bir kaç dakikalık konuşmadan sonra bana verdiği kıyafet yüzünden sadece memelerin görünmüyordu. Hem amım hemde götüm o elbisenin yüzünden savunmasız bir şekilde ortada kalakalmıştı. Belki elbiseninde kattığı ruh halindendir bilemiyorum ama içimde bir sevişme isteği yok değildi yani. Muayene bitene kadar doktora fazla yakınlaşmamak için kenimi zor tutuyordum. Yani içten içe doktora oramı buramı göstermek istiyordum. Bilemiyorum belki o an aramızda birşeyler yaşanmış olsa, benimle sevişmek istese hayır diyemezdim sanırım.

Tüm bu düşüncelerime rağmen ilk muayenemiz gayet olağan geçmişti, muayeneden sonra dışarı çıkarak bir süre bekleyip kocamla beraber tekrar yanına gelmemizi söyledi. Dışarı çıktığımda kocamında muayenede olduğunu öğrendim, onbeş dakika kadar bekledikten sonra içerideki hastanın çıkması ile beraber beni muayene eden yakışıklı olgun doktorun yanına tekrar girdik. Kocamda her hangi bir sorun yoktu ama şimdi tıbbi terimler aklımda değil ama sorun bendeydi diyebilirim kısaca. Doktor beni ve kocamı karşısına alarak tam sorunumuzun ne olduğunu anlattı, çözüm için neler yapılması gerektiğinden falan söz etti. Sonunda elimizde kesin bir sonuç olduğu için, bir tedavi yöntemi olduğu için hem kocam hemde ben çok mutluyduk ama benim mutluluğum birazda daha sonra tekrar bu doktoru görmem gerektiği içindi.

Tedavi için benim bir kaç defa daha doktora muayeneye gelmem gerekiyordu, bir kaç ilaç tedavisi yapılacaktı ve ilaç tedavisinden sonra ufak bir operasyon. Tüm bunların olacağı zaman içerisinde toplam dört defa daha doktoruma gelecektim. İlk gün bu görüşmenin akabinde bir kaç ilaç alıp eve geçtik. Her hangi sormak istediğim birşey olursa diyerekten doktordanda telefon numarasını almıştım. Daha doktordan geleli bir gün olmuşken kendime dur diyemedim ve telefonla alarak ilaçların kaç günde bir kullanılacağını tekrar sordum. Aslında kutunun üzerinde yazıyor olmasına rağmen amacım kısada olsa bir sohbetti. Aradan bir hafta kadar geçtikten sonra tekrar görüşmek üzere doktorun muayenehanesine gittik. Aslında kocama o kadarda gelmene gerek yok dedim ama inat etti, oda benimle beraber geldi.

İkinci muayenede kocam dışarıda beklerken biz doktorla baş başa içerideydik. Muayeneye gitmeden önce pek sık giymediğim kırmızı elbisemi giydim. Zaman zaman o elbiseyi kocamla sikişirken fantazi olsun diye giyerdim. Aslında elbiseyi hem arada sırada yeri geldiğinde giyerim diye hemde kocamın ısrarı üzerine almıştım. O günde kırmızı diz üstü elbisemi giydiğimde üzerimede yine kırmızı renkte olan montumu aldım. Daha evden çıkarken kocam o elbiseyi görünce bir şeylerin yolunda gitmediğini anladığındanmıdır nedir “neden giydin o elbiseyi, soğuk değil mi dışarı” diye sormuştu. Bu soru beni heyecanlandırsada heyecanımı belli etmeden “aman ne bileyim işte, giydim öylesine” diyerek konuyu geçiştirdim. Her neyse muayenehaneye gittiğimizde kocam dışarıda beklerken, bende içeride doktorla baş başaydım.

İkinci muayene günü olmasına rağmen ben daha fazla beklemek istemiyordum ve doktorla aramızda birşeylerin yaşanmasını arzuluyordum. Doktorun yanına girmeden önce montumu çıkartmış kocama vermiştim, üzerimde sadece kırmızı elbisem vardı ve dizüstü olduğu için oturduğumda bacaklarımın görünmesi için elimden geleni yapıyordum. Doktorun karşısına oturduktan sonra bacak bacak üzerine atıp eteğimide biraz yukarı doğru sıyırdım, o sırada doktorun kaçamak bakışlarla bacağıma baktığını fark ettiğimde elimi bacağımın üzerine koyup bir aşağı bir yukarı çok yavaş bir şekilde hareket ettirmeye başladım. Amacım ilk hamleyi doktordan görmekti çünkü onu arzuladığımı elimden geldiği kadar belli edecektim ve buna karşın ilk hamleyide ben yaparsam ama karşılık bulamazsam çok kötü bir durumda kalabilirdim.

Muayenehane içerisinde yarım saat kadar baş başa kaldıktan sonra artık birşeyler yaşanmayacağını düşündüğüm anda “sedyeye geçer misiniz, ufak bir kontrol yapalım” diyerek beni sedyeye oturttu. Üzerimde elbisemle çıkmış oturuyordum ama bacaklarımı her iki yana ayıracağı için sedyeden tekrar kaldırttı ve üzerimdeki elbisemi çıkarmamı söyledi. Daha önce bu işlem sırasında bana bir elbise vermişti, hastalarına verdiği elbiselerden birini ama bu defa elbise vermeden sadece üzerimdeki çıkarmamı ve öylece sedyeye çıkmamı söyledi. Hayır yani bu durumdan şikayetçi değildim tabiki, benim işime bile gelirdi. Nihayetinde elbisemi çıkarttım, altındaki siyah jariyerim, siyah külotum ve siyah sütyenimle beraber karşısında dikilekaldım. Bana şöyle bir baktı ve “kusura bakmayın giymeniz için elbise vereceğim ama dün temizlikten geldiği için şuan kuru değiller, külotunuzuda çıkartıp oturun lütfen” dedi. Ben yüzümde bir gülümseme ile “hiç önemli değil, zaten sevmemiştim o elbiseleri, böyle rahat rahat daha güzel” diyerek karşısında külotumu çıkartıp sedyenin üzerine çıktım. Bacaklarımdan tutarak sedyenin bölmelerine yerleştirdi. Her iki bacağımıda ayırıp amıma doğru yaklaşarak elinde ki aletin tam ismini biliyorum ama aleti amımdan içeri yavaşça sokmaya başladı. Sokarken bir taraftanda gözleri gözlerimdeydi. Alet içime daha öncede girmişti ama bu defa girerken resmen zevk alıyordum, bu yüzdende aletin yarısı içime girmişken amım elimde olmadan ıslanmaya başladı. Islaklığı fark eden doktor tebessüm edip amımın kenarına doğru sızan zevk suyumu eliyle amımın diğer yerlerinede bulaştırdı. Bir süre amımın etrafında parmağını gezdirip ıslanmış, kayganlaşmış parmağını göt deliğime doğru indirmeye başladı.

O da bende biliyorduk ki artık bizim muayenemiz normal bir muayene değil fantazi amaçlı bir görüşmeydi. Buna ses çıkarmamamdan dolayıda doktor her saniye dahada ileri gidiyordu. Tabi ileri gitmesinin neticesinde benden gördüğü tek tepki amımın ıslanması olmadı. Bir süre sonra amımı ve götümü parmağı ile okşamaya başladığında artık kendimi ona tamamen teslim ettiğimi göstermek adına başımı geriye doğru atarak derinden bir iç geçirip daha fazlasını istediğimi hissetmesini sağladım. Beni o durumda görünce zaten teslim olduğumun farkına varmıştı, onunla beraber parmağını götüme doğru iteklemeside bir oldu. Ben her inlediğimde biraz daha parmağını içime sokuyordu. Biraz daha birazdaha derken sonunda işaret parmağını köküne kadar götümün için yerleştirmişti. Diğer eliylede amımın üzerini okşamaya devam ediyordu.

Artık resmen kocam kapının önündeyken biz doktorla sikişmeye başlamıştık. Önce parmağını götümden çıkarmadan amıma ağzını dayayarak deliler gibi emmeye başladı beni. Amımı o kadar güzel emiyor, parmağını götüme o kadar hassas bir şekilde sokup çıkarıyordu ki fazla bağırmamak için ellerimle ağzımı kapatsamda iniltilerim derinden derinden odada hissediliyordu. Kocam bu iniltileri duymuş olsa kilitli olan kapıyı kırmak için elinden geleni yapardı eminim ama bunu bildiğim için mümkün olduğunca sesimi alçaltıyordum. Bir kaç dakika, belki beş dakika boyunca göt deliğimin içerisinde doktorun parmağını hissederek derin derin inledim. O sıradada amımın yalanması tabi aldığım zevki ikiye katlıyordu. Aradan geçen dakikalar sonrasında doktora artık “daha fazlasını ver bana” diye yalvarmaya başladım.

Ağzını amımdan çekti, göt deliğimden parmağını çıkarttı ve ayağa kalkarak bacaklarımın arasında yerini alıp yarrağını amıma yasladı. İçime girmesini sabırsızlıkla bekliyordum ama sanki benimle oynar gibi bir hali vardı. Sabırsızlıktan kendimi ona doğru iteklemeye ve yarrağını içime almak için çabalamaya başladım. O sırada oda kendini bana doğru yaklaştırınca yarrağını amımdan içeri sokuverdi.Bıraksa bende kendimi siktirebilirdim ama yarrağı içime girdiğinde artık benim birşey yapmama gerek kalmamıştı. Önce yavaş yavaş amıma girip çıkarken ansızın hızlanması beni öylesine ıslatmıştı ki doktorun yarrağının içime girmesini izlemek için başımı hafif kaldırdığımda amımın etrafının bembeyaz zevk suyu olduğun fark ettim. Kocamlada zaman zaman ilişkilerimizde bu şekilde ıslandığım olmuştu ama inanın belki iki yıldır böyle görmemiştim kendimi.

O kadar fazla ıslanmam beni dahada içinden çıkılamaz bir zevk dünyasına ittiği için artık ne elimle ağzımı kapatıyor nede bağırmamak için kendime hakim olmaya çalışıyordum. Bir ara sesim öylesine yükselmiştiki doktor bu duruma umursamadığımı görünce ellerini kullanarak ağzımı sıkı sıkı kapatıp sikmeye başlamıştı. İşte beni kopartan dakikalar onlar oldu, artık kendimi tamamen rahat bırakmış doktoruma kelimenin tam anlamı ile teslim etmiştim. Ayakta içime girip çıkarken bir taraftanda elini ağzıma kapatması onunda hoşuna gitmiş olacak ki içime daha önce hiç olmadığı kadar sert sert giriyor, bir yandanda küfürler ederek “demek genç istiyorsun, ben sana vereyim mi şimdi bir tane” diye söyleniyordu. O sözünü duyduğumda korkup “sakın içime boşalma” demeye çalışsamda ağzım kapalı olduğu için bir şey söyleyemiyordum. Konuşamadığım içinde daha fazla korkmuştum o yüzden içimde bir korku oluşuvermişti. doktor seks hikayeleri

Her girip çıktığında sürekli “içine boşalacağım, amından içeri akacağım, yarrağımı çıkartmadan patlayacağım” gibi şeyler söyleyerek sert sert sikmeye ve ağzımı kapatmaya devam ediyordu. Sonunda direnmemin ve ağzımı açmaya çalışmamın bir sonucu olmadığından tekrar arkama yaslanarak “ne olursa olsun” şeklinde düşünmeye başladım. Kendimi bırakınca tekrar deliler gibi zevk almaya başladım, neticesindede belki bir iki dakika sonra koltuğun kenarlarından sıkı sıkı tutarak orgazm oldum. Benim kaskatı kesilmemden, titrememden dolayı orgazm olduğumu anlayan doktorda bir kaç kez daha içime sert sert girerek yarrağını amımdan çıkartıp suratıma doğru büyük bir güçle fışkırtmaya başladı. İnanın kocam bile daha önce yüzüme boşalmamıştı ama doktor bey o anda bacaklarımın arasına olmasına rağmen suratıma kadar spermlerini fışkırtmıştı.

Ben, İçerdeyken, Kocam, Kapıda, Bekledi,

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kayanatamı bağırta bağırta delice siktim

Slmlar fisho.net seks düşkünleri,benim adım murat izmirden yazıyorum kaynanam selma hikayem bundan 8 sene önceydi yeni evlenmişiz karımın aklına giriyor bizi boşamıya çalışıyordu kaynanam olacak orusbu bir gün yine işten eve geldim benim hanım otu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

menekşenin dolgun vücudunun seks ile ahengi

Merhaba fisho.net seks okurları. Menekşe Mahallemizde üniversiteye giden bir kızdı Menekşe. Onu hep uzaktan görür ve şirin görüntüsü ve umursamaz tavırlarına karşı birsempati beslerdim. Erkek kardeşi Tayfun daha liseye gidiyordu ve neredeyse her g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Başka kadına gitmesine kızdım hırsımı aldım

Erkeğimle güzel giden ilişkimize gölge düştükten sonra onu aldatmaya sürekli devam etti ilk olarak onun bana yaptığını kabullenmek istedim ama kadın olarak hırs yaptım baştan anlatacak olursam erkeğim ilk telefonuna gelen mesajlardan şüphelendim mesa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli kadın perde takma bahanesi ile beni eve attı

Merhaba fisho.net seks okurları.Bu anlatacağım gerçek bir olaydır.Evlenmiştim. Düğünden hemen sonra yeni eşimle balayına çıktık. Ege sahilinde güzel bir otelde bir hafta geçirecek ve İstanbula dönecektik. Evlenmeden önce benim ilişkilerim olmuştu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Yazın sıcağında giydiği bikini beni kudurttu

Kadının taş gibi vücuduna zaten hasta oluyordum birde beni tatile fisho.net götürmek istemesin mi hemen hazırlandım gittim yanlarına ama adamın işi çıkınca kadınla kaldık baş başa yolda giderken zaten hareretli sorular başladı kız arkadaşın varmı fe... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzey kuzenim kardeşi ve ben güzel anlar

Ben 16yasında Amasyalı bir yetişkinim ayrıca biraz kızlara düşkunum dur .kuzenlerim bize tatile g geldiler. Kuzenimin ailesi ve de benim aile çarşıya gittiler evde yalnız ben kuzenim ve de kardeşi kaldı . kuzenim 17yasında kardesıde 14 yasında . kuzenim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

grupça beraberce

Merhaba fisho.net seks okurları.Ben 25 yaşında esmer 1.80 cm boyunda 75 Kg ve yapılı sayılabilecek bir mühendisim. Çalıştığım firmada sarışın 1.65 cm boyunda 55 kg civarında Aysel isminde bir sekreterim var. Ona karşı inanılmaz bir şehvet duyu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karısını sikerken o 31 çekti

Merhaba fisho.net seks okurları.Bu anlatacagim olay, basimdan geçen güzel ama bir o kadarda iç giciklayici yasanmis bir animdir. Ismim ferdi, 36 yasinda, yakisikli sayilabilecek, dürüst güvenilir ve sir küpü denilen türden bir insanim. Sirdas bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sinema tuvaletinde kankamla sikiştim

Merhaba fisho.net seks okurları.Yaşım 34 çok uzun zamandan beri Aksaray civarında sinemalara takılırdım. Bundan 2 yıl önce bu olay başıma geldi.Çok istememe rağmen hiç bir ilişkim olmamıştı sadece birkaç kez sinemada bir iki inşaatçı kılıklı adaml... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

uyurgezer kuzenimi siktim

Merhaba sexhikayesi1 okuyucuları benim adım Berkay size geçen hafta başımdan geçen bi olayı anlatacak.Ben 16 yaşındayım ve bursada yaşıyorum kuzenim cemre yaz tatili için bize tek başına gelmişti cemre çok sexi ve güzel bir kızdı onunla sex yapmak iç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.