Bire Bir Hikayeler kategorisi, beklenmedik geliş me hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

beklenmedik geliş me

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm 25 yaş ı nda bekar bir erkeğ im sevim abla adı nda 35 yaş ları nda bir komş umuz fisho.nete ç ok sı k gelı p gı derler evlidir ve birde cocuğ u var onla ı lgı lı ı lk baslarda kotu bı r duuncem yoktu fakat bı ze geldı gı nde verdı ğ ı frı kı kler benı bastan cı karttı artı k onu arzuluyyordum onla ı lgı lı hayaller kurmaya baş lamı stı m kendı sı sabah programları nı cok sever bı rgun bı ze gelı p uydu ı le ı lgı lı bı r sorun oldugunu soyleyı p yardı m etmemı ı stedı bende hemen atladı m ve evine gittik kocası iş te genç okulda idi evede yalnı zdı k bu bile beni heycanlandı rı yordu uyduyla bı raz ugrastı m ayarlar degı ş mş iş tı hemen hallettı m o ara kendı sı bı cay getı rdı onla muhabbet ederken sureklı goguslerı ne ve kalcaları na bakı yordum benı mkı kalkmı stı cayı tazelemeye mutfaga gı ttı gı nde bende peş ı nden gı ttı m kalç aları nı oksamaya baslayı p sert bı ş ekı lde tezgaha dayadı m arkadan dayayı p gö ğ ü slerini oksuyordum o bsası rmı s bı sekı lde bunu yapmamalı sı n diyordu ama ben boynunu optukç e nefes alı ş veriş i degiş iyordu bir anda yuzunu bana donup benı operek karesı lı k verdı hemen oracı kta badı sı nı ve sutyenı nı cı karı p o muhteş em goguslerı nı okş ayı p yalamaya basladı m balı ketlı ydı ve harı ka bı vucudu vardı gunlerdı r hayalı nı kurdugum sey oluyordu sevı m ablayla sevı sı yordumhemen etegı nı n altı ndan kulotunu sı yı rdı m o kabarı k kalı n dudaklı amcı gı onumdeydı tekrar tezgaha dayayı p sı kmeye basladı m daha sonra oturma odası na gı dı p kanepede degı ş ı k pozı syonlarda sı ktı m sakso cekmsenı ı stedı mde bunu sevmedı gı nı soyldı bende ı srar etmedı m arkadan hiç sikilmedı gı nı ve korktuğ unu soyledı sı mdı kı hedefı m onu arkadan becermek bu olaydan sonra her salı gunu sevı smemı ze ragmen henuz arkadan vermedı sabı rsı zlı lka o gunu beklı yorum.
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

vur kac taktıgı olmadı vurulup yakalandım

Merhaba ben 1.85 boylarinda esmer kivircik sacli atlatik vucutlu bir gencim yasim 25 ama bende neler var ister inanin ister    inanmayin Lafi fazla uzatmadan baslayayim bir kızla dıskoda tanıştım ve para karsılıgı anlasmıstık ama para bıle ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

volkan gibiydi rukiye

Rukiye mahallemizin en bilgin kadını oarak bilinir.cünkü kendisi üroloji bölümünden bir doktordur.4 0 yasında,orta boylu balık etli yeşil gözlü bir kadın.ben ondan nefret ederdim çünkü bu tip kadınlar görüldükleri bu konum yüzünden havaya girerler.be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk zaferimi kazandım:)

Slm ben 17 yasında hayatı normal insanlar gıbı bı takım hayeller le yasayan bir insanım en büyük hayalim komsumuz olan aylin ablayı sikmekti, bu hayalımın bir gün gercek olucagına inannın ben    bıle inana mazdımfazla konusmadan konuya gıre... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kumsalda başladı

merhaba fisho.net okuyucuları ben antalyada yasıyorum ismim murat 22 yasındayım hikayem geçen basımdan geçti paylasmak istedim her hafta sonu gbi sabah erkenden 7 de kalkıp arabama atlayıp antalya konya altına gittim sabah deniz cok temiz oluyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sadece pelin vardı...

Ankara`nın sıcak gecelerinden biriydi yine; ve zaten yeterince sıcak olan hava yetmezmiş gibi bir de yalnızlık geliyordu üzerime. Geceyi sabaha bağlayıp işe gittim; amacım izin alıp bir yerlere gitmekti. Aynen öylede yaptım, arabamın direksiyonunda ç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evde kımse yokken

Selam akaradaşlar ben ilk deva sızlere yazıyorum adım volkan tabıkı bu takma adım kızın adı ise serpil diyelim bu tamamen gercek olan birşeydir. lise son sınıfa gıderken bi kız arkadaşim vardı serpil diye ve ben serpili severken o benıim le para icin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nasıl sikmiştim

Ismim free istanbulda otuyorum tanıstığım benden buyuk bir bayan dı mesliği bayan kuaförü idi. Bunun dükkanına gidip muhabet ederken arkaya    bana çay getirmeye gitmişti bende hemen arkasından gidip ona bakıyordum yavaş yavaş yanına gidip ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

üniversite hocamı hunharca becerdim

Merhaba arkadaslar.Bundan yaklaşık 10 gün önce başımdan geçen gerçek bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum.Ben 1.80 boyunda oldukca çekici birisiyim.Ankarada okuduğum üniversitede eser adında bir hocamız vardı.Eser 30 yaşlarında yüzü çok güzel olmasa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mehmet`in annesi

Ben niğdeden murat yasım 26 esmer 1,78 boyunda bir gencim. size başımdan geçen bir ilişkimi anlatmak istiyorum bundan dört ay önce ağustos ayında iken ben yıllık izinimi mersinde kullanmıştım. Orda benim yakın arkadaşım mehmet oturuyordu bende onun e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

oguzla beraber deryadan

Böyle güzel bir sitede fantezimi anlatmak bana gurur verdi. Ben yirmi beş yaşında, esmer, 1.70 boyunda, ideal kilolarda bir kızım.oguzla uzun süreli bir arkadaşlığımız var.Ona güvenimde var tabii.Oguzla nasıl tanıştığımı sizlere anlatmayacağım sadece... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.