Bakire Hikayeleri kategorisi, azmı sdul hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

azmı sdul

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
ben ı hlas armutlu tatı l koyunde calı sı yorum yası m 26 malum burası daha cok kapalı kesı m tarafı ndan tercı h edı len bı yerdı r ama ne yer neyse ole manı taları keseerken bı tanesı yle goz goze geldı k kesı stı k felan derken tanı stı k 28 yası ndaymı s aksam sahı le davet ettı mgeldı oturduk sohbet felanertesı gun aynı sekı lde az daha ı lerı ghı ttı k3.gun sahı lde gı delenler bı lı r bayanlar plajı tarafı sotedı rorda once opusme derken bı andacı mlerde anadan dogma kaldı k her tarafı mı ole bı yalı yodukı daha rahat bı yere gı delı m dedı m kabul ettı bı nalardsan bı rı nı n kalorı ufer daı eresı ne gı rdı k oncedelı ler gı bı sevı smeye basladı k yerı mı zde rahattı soyunduk yerdeydı k ve her tarafı nı yalamam ı cı n yalvarı yodu benı mde ı sı me gelmı stı hastayı m zaten ole seylereayak parmakları nı agzı ma aldı mokadar guzrlve bakı mlı aysak daha once yalamamı stı mharı kaydı ı nce uzun parmaklar duz bı yapı ve kı rmı zı ojeler muthı stı daha sonra ayak bı lerı nden yukarı bacakları na cı ktı m ve amı nı yalamaya basladı m altı mda resmen kı vranı yodu ve 69 olduk harı ka yalı yodu agzı na bosalmamı ı stedı zaten tutamı yodsumdaha sonra yalayarak devam ettı ve yaklası k bı rbı rı mı zı 25 dakı ka yaladı k ve artı k zamanı gerlmı stı gotunden hı c sı kı lmemı s bu benı daha cok tashrı uk etmı stı once gotunden gı rdı m harı kaydı altı mda resmen aglı yodu zevkten ama bende tutamı yodum kendı mı daha sonra one geldı uk ve olabı ldı g kadar hı zlı bı sekı lde sı kı yodum onu cı ldı rı yodu doymuyodu en sonunda 4. bosalmamı zda yorulmustum uyusturucu nun etkı sı yle yı gı ldı k kaldı k ı kı mı zde ama harı ka bı gundu ve unutamayqacagı m tek sey o guzel harı ka ayakları 36 numara ı nce yuvarlak topuk bı cı mlı tı ranaklar ve kı rmı zı oje
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

patlatı nca ağ amaya baş ladı

merhaba ben mert izmirde oturuyorum bu olay 1 hafta ö nce baş ı ma geldi karş ı da oturan ard-kadaş ı m bize gelmiş ti gü nlerden pazardı annemler gaziemirde oturan halamlaRA gitmiş lerdi ::: bende bu f... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nurcanla en zevkli pazarrr

SELAM BEN SERKAN HİKAYEMİ ŞANLIURFADAN YAZIYORUM VE AYRICA SIRLARIMIZI PAYLAŞABİLECEĞİMİZ BÖYLE BİR SİTE HAZIRLAYAN YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR SAYGI DUYARIM... BEN SERKAN 21 YAŞINDAYM 1.90 BOYUNDA 78 KİLOYUM FAZLA OLMASADA ATLETİKBİR VÜCUDA SA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çek demir yolları

Prag’da kahvede arkadaşlarla oturuyoruz. İki Çek kız geldi. Biri benim istediğim gibi kızdı. Konuşurken Slovakya’ya gideceğimden bahsettim. İstersen bende seninle geleyim şaka ile karışık dedi. Olur deyince arkadaşına sorup onay aldıktan sonra geleme... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

editörüm

sayın editörüm neden yenı hıkayeler eklenmıyor yenı hıkayelerı dort gozle beklıyoruz. bırde yenı bır sey yapsanız hıkaye yazanlarla tanısma yada yorum sansı yapsan&#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o gece

Slm benim ismim murat başımdan gecen olay daha 2 gün önce geçti ben bursada oturuyorum yaşım 18 her neyse konumuza girelim benim kız arkadaşlarım erkek arkadaşlarımdan fazla erkek arkadaşlarım kahveye gittikleri için ben oralarda sıkılırım genelde kı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

52 lik nihal teyze

ben kemal ankaralıyım bizim binada yan komşumuz nihal teyze wardı onu sikceğim hiç aklıma gelmezdi.bir gün asansörle çıkarken bana bir ampul war onu takarmısın dedi bende tamam dedim 1 saat sonra gelirim (Nihal teyze tek yaşıyor) akşam 7 gibi ziline ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

köyde seks

Geri kalmış bir ilde doğdum ve gençliğimi orada yaşadım. Orası herşeyin yasak olduğu ve herşeyin gizlice yapıldığı bir yerdi. Yasak olunca arzular daha şiddetli ve dizginlenemezdi.18 yaşlarındaydım. Okulda olgun bayan hocalara bakar bacaklarımı açıp ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sibelın annesi

selam ben kadır sarısın beyaz tenlı yeşil gözlu 60 kılo 26 yasında bır gencım. sitenız cok hos ve etkıleyıcı bır ortama sahıp bende gercek bır anımı sızlerle paylaşmak ıstedım. Yaklaşik 2aydır duzenlı bır kız arkadasım var kendısı 23 yasında kasıyer ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kaymak gibi

Merhaba..aile içinde geçen sex konularını netten okumaya başladığımda bir çok kimsenin bu olaya meraklı olduğunu anladım.ancak yazılanların çoğu yalan olduğu çok belli.gerçek adımı vermiyeceğim adıma pınar diyelim.20 yaşındayım.başımdan geçen ve hala... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Arkadaşımın sevgilisinin kızlığını bozdum

Merhaba sex okurlar Geçen hafta başımdan geleç olayı anlatacam sizlere yaşım 14 boyum 1.63 kaslı bir yapıya sahibim her kızın isteyeceği bir türdenim Neyse fazla uzatmadan Hikayeme gireyim. Dediğim gibi bundan 1 hafta önce idi arkadaşımın sevgilisind... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.