Bakire Hikayeleri kategorisi, azgın manİ ta hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

azgın manİ ta

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
mrh adı m poyraz anlatacğ ı m anı ma ister inanı n ister inanmayı n msn de tanı ş tı ğ ı m bir kı z aylardı r bu kı zla chat yapı yodum en sonun da kı za ç ı kma teklifi ettim kabul etti bir pastanede buluş tuk kı zı ilk gö rdü ğ ü mde bö yle bir gü zellik olamaz dedim hem fizik hemde gü zellik bakı mı ndan on numara kı zdı sarı ş ı n mavi gö zlü 1.65 boyları nda sexsi bir kı zdı ç ok beğ endim onu neyse masaya oturduk bana hiç sevgilin olduğ unu sö yledimi ben hale kendime gelememiş tim nutkum tutulmuş tu sevgilim olmadı ğ ı nı sö ylemiş tim hava dan sudan konuş urken kı z bana bu akş am evimiz boş gel bize lafları z dedi kı z gayet namuslö u tavı r sergiliyordu taki evine gidinceye kadar akş amleyin evine gittim kı z kapı da beni karş ı ladı ü zerinde sı fı r kollu bir elbise altı nda cappri ile beni salona geç irdi ve konuş maya baş ladı k konu nası l olduysa sexse geldi bana hiç milli olduğ unu sö yledi ewet olduğ umu sö yledim ben de ona sordum hiç olmadı ğ ı nı sö yledi ve birden yanı ma oturdu dudakları ç ok gü zeldi beni ö pmeye baş ladı ve penisime ellemeye baş ladı ben o ş aş kı nlı kla gö ğ ü slerine ve vajinası na ellemeye baş ladı m okadar iri gö ğ ü sleri vardı ki elimle tutamı yordum ü stü mdeki tş itü ç ı karttı ardı ndan pantolonumu ben de boş durumuyum capprisini ç ı karttı m ve kilodunu sı yı rarak amı na parmak sokmaya baş ladı m ve onu kanepeye yatı rdı m amı nı yalamaya baş ladı m bir mü ddetten sonra zevk ten ç ı ldı rtı vesikime yapı ş tı hayvan gibi yalamaya baş ladı ardı ndan kanepeye oturtup bacakları nı omuzuma atı p yavaş yavaş sü rtmeye baş ladı m bu sefer ç ok kö tü azdı keş ke bu anı bir vidyoya ç ekseydim hiç yarrak gö rmediiğ i iç in tadı na varamı yodu en sonda bir sokuş ta amı nı dipledim ozaman kı zlı k zarı patladı ve gö zlerinden yaş akmaya baş ladı ve ben soktukç a sokuyodum ensonunda orada amı na boş aldı m kı z o mutluluğ u yaş ı yı ncaarkası nı dö nerek gö tü mden yap beni dedi azgı nlı ğ ı hala devam ediyordu bende dururmuyum dayadı m sikimi gö tdeliğ ine deliğ i okadar kü ç ü ktü ki bir fı ndı k bü yü klü ğ ü ndeydi ilk sokuş umda zorlanarakta olsa sokmayı baş ardı m ve bir ç ı ğ lı k attı ki ev titredi mü kemmelsin diye bağ ı rdı ben sokup ç ı karmaya devam ediyordum ve sonunda boş aldı m ondan sonra kı zla son bikere ö pü ş ü p ordan ayrı ldı m kı zı o gü n bu gü ndü r sikiyorum ganı m her sı kı ldı ğ ı nda bana gelince her halde okadar gü zel bir kı zı nası l mest ettiğ imi merak ettiniz ben 178 boyum 65 kilo karizmatik bir gencim 18 yaş ı mdayı m ve ç ok yakı ş ı klı yı m bana hayı r diyebilecek bir kı z ç ı kmadı henü z benle buluş mak isteyen kı zlar msn sadece kı zlar msn eklesin..........
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

dayı kı zı

slm ben istanbuldan berk bundan 6 ay ö nce bası mdan gecen olayı anlatmak istiyom benı m askere gelmeme tam 2 hafta kalmı ş tı o haftalarda hep iç iodum sü rekli benı mde dayı kı zla erkek yigenı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimle deli gibi seviştim

Meraba ben aysu 17 yasında kumral iri gögüslü bi kızım okulda gögüsleriyle ilgi çeken kzılardan biriyim ve okulda çok kıskanılırım neyse hikayeme geçiyim sevgilimle her okula gitmeden önce buluşup onlara gidip sevişiriz önce oturup kahve içip konuşur... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk maceram

Adım kerem 19 yaşındayım size yaşadığım ilk hikayemi anlatacam.bi gün annemle birlikte kuzenimi ziyarete gittik.bende ders çalışçam bahanesiyle odaya girdim ve kilodunun tamamını gördüm ve göğsünün bir kısmını gördüm.işte o anda aletim dev gibi oldu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

onu parçaladım

Esasında hiç düşüncem yoktu böyle birşey yazmaya ama burdaki hikayeleri okuyunca çıldırdım ve bir çılgınlık yapıp bende hikayemi yollamak istedim belki inanmayacaksınız ama bu yazdığım hikaye gerçektir ama bende sizin gibi burdaki hikayelerin gerçek ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kız arkadaşımın sonu

sevgili okurlar sityi takip ederk başım dan geçen bir olayıda ben yazmak istedim ve hemn üye oldum geçtiğimiz yaz aylarıydı temmuzun verdiği o sıcaklık ve serinleme duygsu kız arkadaşım la birlikte sabahtan beri beraber olduğumuz bi gündü akşam üstü ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ablamın erkeği beni genişletti

Ben anlatacağım olay geçtiğinde 12 yaşındaydım.Ablam ise 18 yaşındaydı.Murat adında erkek arkadaşıyla sürekli gezerlerdi.Bir gün ablam benimle konuşmaya başladı.Bana cinsellikten bahsediyordu.Bana erkek arkadaşıma zevk veremezsem benden ayrılır diyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli bir kadınla

slm arkadaşlar,ben caner 28 yaşındayım d.bakırda yaşıyorum daha önce bir hikayemi burda yazmıştım.geçen gün herkesin yaşamak isteyeceği bir olay yaşadım ben evli biriyim, geçen gün semt pazarında dolaşırken bir bayan çok dikatimi çekmişti 35 yaşların... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuyumcu dükkanında siktirdim

Ben 20 yaşlarında sarışın uzun boylu dolgun gögüslü çook sexsi bir kızım.Bir şirkette sekreterlik yapıyorum işyerimin yanında bir kuyumcu dükkanı var.Dükkanın sahibi oldukça karizmatik vee yakışıklı,her sabah dükkanın önünden geçerken selamlaşırız am... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sınıf arkadaşı

merhaba ben hakan 18 yaslarında 1,70 boyların kural biriyim bu olay konyada meram 1yıl önce oldu sınıfta kız arkadasım cansu ile ders calısırdık ve ben ona benim le cıkarmısın dedim o da hazırmış gibi hemen kabul etti. baya 2 hafta kadar konustuk ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dudakta dans

|BEN SEMİH istanbul dan daha önce buraya bir kez daha yazmıştım bu sefer başka bir hikaye anlatıcamm yine bundan 2 hafta önce okulda bir kıza hasata oluyordumm ve bunu nasıl sikeri diye hep düşünüyordum sınıf şileye pinknige gitmeye karar verdş ve be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.