Bakire Hikayeleri kategorisi, azgı n kanqalar hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

azgı n kanqalar

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm bn serkan ... size hikayemı anlatacaqı m .... bir qun yası n dı e akadasmla bakkala qı dı oduq sokaktan qecerken busrayı qorduq piş ş tt nereye qı dı onuz dedı bı zde bakkala qı dı yoruz qel katı l istersen dedı k olur dedı ... kı z coq quseldi dekoltelı elbı se qı ymı stı qoquslerı ortadaydı baka baka azmı stı m ... bı tane bı nanı n kapı sı acı ktı eskı qunlerı hatı rlı omusun dedı m ewt dedı bı daha deneyelı m mı dedı m olur dedı yası n arkadasmda kapı yı qozetlı odu bı z kı zla ç atı ya cı ktı q yawas yawas opusmeye basladı q bnm ellerı m onun dı rek qotune qı ttı busrada bnm 17 cmlı q yarraqı mı ellı odu ...delı qı bı opusmeye basladı q daha faazla dayanamayı p soymaya basladı m qoquslerı nı yalı odum kı z resmen kendı nden qecmı stı qoquslerı nı yalarken bı taraftan amı nı ellı yordum ... amı nda bı ı slaklı q hı ssettı m bosalmı stı ..kafası nı eğ dim bnm yarramı yalatmaya basladı m cı lqı n qb yalı yordu sonra kı zı n kilotunu cı kartı m amı na yawas yawas sokarken sessizce inliyordu bı rden bı kokledı m bı cı qlı k attı susması ı cı n ağ zı nı tuttum bana bı ras yawas ol acı tı osun dedı tmm dedı m snra yawas yawas tekrar sokmaya basladı m dayanamayı p bı daha kokledı m bu sefer qı ne cı qlı k attı hadı bı daha dı e seslenı yodu tekrar tekrar kokledı m sonra qotune sokmaya basladı m daracı q qotune kocaman tunel actı m soktukca ı nlı yordu bu sefer qotune bosalmı stı m sonra qoquslerı n arası ndan 31 cekmeye basladı m hadı bnı bosalt dedı m kı z tmm dedı we bosaltmaya basladı .. kı zı n tekrar amı na sokmaya basladı m .. snra yası n arkadası ma sı ra qelmı stı sonra o sı kmeye basladı coq zewklı ydı we bos olduqca sı kı sı oduq busrayla we hala dewam edı orrr .........
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

esmerin kuzeni

slm geçenlerde 18 lik esmer diye bir hikaye yazmıştım bu hikayemde o kızın kuzeni ile yaşadığım bir anımı anlatayım o siktiğim esmerin kuzeni benim numaramı kuzeninden almış bir kaç defa konuştuktan sonra birgün benimle özel bir konu hakkında konuşac... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o benim ilkim

ben 20 yaşında üniversite öğrencisi bir bayanım ve başımdan geçen beniğm için çok önemli bir olayı anlatmak istiyorum. bu olay üzreinde yaklaşık 5-6 ay geçti hala aklımdan çıkarabilmiş değilim. yaşadığım sınıf arkadaşımla. aslında ona arkadaş diyemem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karım mervenin tatlı amı

|adım şahin karımın adı merve.karım 1.65 boyunda ela gözlü sarı saçlı ve 65 kiloda dünyalar güzeli bir kadın.sizlere karımı nasıl siktiğimi anlatıcam.bir pazar günü karımla alış verişten döndük eve geldik karım hemen boynuma sarıldı.ben dur çokmu azd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Leptopumdaki Baldız Hikayelerive Baldızım!

İsmim Adnan, 31 yaşındayım, 5 yıllıkevliyim ve eşimle gayet güzel bir cinselyaşantımız var.Eşimle evlendiğimizde baldızım Pelin 18yaşında,minyon, çıtı pıtı, göğüsleri ve kalçası varla yokarası, 45 kilo, 1.50 boylarında, tam benimistediğim gibikızdı. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben yasemin 17 yaşındayım

Merhaba arkadaşlar. Ben İstanbul’dan Yasemin. 17 yaşındayım .Bakireyim. Aynı sitede oturduğumuz bir amca bize misafirliğe gelip gidiyordu.Birgün bizimkiler evde yok misafirliğe geldi ben de bizimkiler tanıyor diye kuşkusuz şüphesiz aldım eve.so... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cok sıcacıktı

mrb ben bursadan mehmet bu site cok kısa zaman once keşfettim ve sıkı bir sekilde de takıp edıyorum bazılarını inandırıcı bulmasamda bırcoguna inanıyom ve cok zevk alıoyam keyfle okuyorum ama sunu belrtmek isterım ozellikle annesıyle yatanları hıc am... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben doyumsuzum ya sen..

adım tolga 1.80 78 kiloda fiziği düzgün biriyim.sexse aşırı düşkünüm.birgün adanadan trenle mersine giderken nazlıyla tanıştım.koyu sohbet çok hoşuma gitmi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun karı koca

MERABALAR be atakan tombul kızla olan hıkayemi yazmıştım sıze bazılarına yalan gelebılır ama inanınkı hepsı gercek yaşanmıştır ben iç anadolunun kucuk bır ılçesinde yaşıyorum.yaşım 33 esmer tenli 90 kg olan bırıyım.Abartmaya gerek yok penıs boyum nor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

okul da sı cak saatler

merhaba sitenzi uzun zamandı r takip ediyorum ben hikayeme geç eyim. ben henü z lise 3 teydim okul araları evev gitmez okulda kalı rdı m. bizim okulun bahç e sin de bir kı z yurdu vardı kı z yurdunda kalan ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evlı askı m

mrhb ben mert hikayeme baslamadan ö ncelı kle takma ı sı m kullanacam neyse ben hikayeme baslayayı m Bundan 2 sene ö nce meralla telefonda tanı stı m hergun konusurduk ben 27 yası ndayı m meral 34 yası nda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.