Bakire Hikayeleri kategorisi, ateş li komş um hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ateş li komş um

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Adı m azad bursada yaş ı yorum yeni taş ı nmı ş tı kbursaya.ama komş uları m ç ok gü zeldibende bekar oldugum iç inboş vaktimi koş u yapmaya giderdimsabah sabah bir gü n sabah yine koş madan gelirken komş um fatmakapı da dikilmiş ev sahibine gidecek amadı ş kapı kapalı ydı giremiyrduiç erikapı yı aç tı mö nden ben girdimoda arkamdan geliyorduben hemen bizim kapı yı aç tı mfatma bizim kapı nı n ö nü ne geilir gelmezhemen kolundan tuttugum gibi bizim eve attı mne aypı yorsun demedenhemen yere yatı rı p dudakları na yapı ş tı mayagı mla kapı yı kapadı mfatma dur yapma diyordu sessizcebende artı k durmuyordumsoyundukikimizdeç ı rı lç ı plak kalmı ş fatmanı n bembeyaz bir teni vardı ufacı k gö gü sleriharikaydı ç ocugu olmadı iç in amcı gı daracı ktı neyse yatak odası na geç tikbaş ladı k fatmayala ddak dauga ö pü ş meyeben aş ş agı dogru inmeye baş ladı mufacı k gö gü sleri yalamaya baş ladı mhepsi agzı ma giriyordufatma iyice tahrik olmuş saç ları mı ç ekiyorduben gö beginin deliginden aş ş agı ya dogru inmeye baş ladı m ammı nı n etrafı alev gibi yanı yordudilimi gezdiriyor am dudakları nı diş liyordumdilimi ammı nı n iç ine soktugumda sanki dilim yanacaktı sandı mfatma ahahlar oflarlaagzı ma boş aldı ben durmuyorum hala ammı nı diş liyoriyice tahrik ediyorumdum fatmayı fatma rahatladı ktan sonra ben ayaga kalktı mfatmayı da kaldı rdı mbu kez yarragı mı fatmanı n agzı na verdimagzı ufacı k oldugu iç in yarragı m zorla agzı na giriyordubogazı na kadar sokup ç ı kartı yordumyarragı mı fatma ç ı ldı rmı ş tı bukadar tatlı olurmu diyordubanabende hemen 69 pozisizyonuna geç timben onun ammı nı gö tü nü yalarken oda yarragı mı yalı yordu(geç boş alı rı m)fatmayı dü zeltimyarragı mı n ü stü ne oturtumfatma ammı okadar ufaktı inanı n soktugumda kan geldiyanları ndafatma zorla yarragı mı iç ine aldı amanası lbagı rı yorduç ı kardiyeben ince belinden kavramı ş ç ekiyordum kendimekö kü ne kadar soktuktan sonra bir mü det bekledikama iç erden rahmine degiyorduyarragı mfatma boş alı yordubaş ladı yarragı m ü stü nde ç ı lgı nca sallanmayabende yavaş yavaş gidip geliyordumfatmı n spermleriyle am iyice yumuş amı ş tı ben hı zlanmaya baş ladı mfatma bagı rı yorduç ı ldı rı yorduhemen ç evirdimdomalttı mbaş ladı m arkadan ö ne girmeyefatma baş ı n yataga bastı rmı ş yorganı nerdeyse parç alayacaktı ben de elimle gö t deligini ı slatı yordumarada tü kü ü kü rü k sü rtü yordumgö tü nebenim muhalefet o kadar bü yü ktü kifatma bir kez daha geldiyarragı m heop fatmanı n spermleriy bem beyaz olmuş tuben gö tdeligine sokacam ama nası lsokacam onu merak ediyordumgö tü iyice yumuş atı ncaammmı na gidiip gelmeye baş ladı mbirden ç ı kardı markaya bi dayadı mlap diye girdifatmabagı rı yorgö zlerinden yaş geliyordu
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

halamın kızını siktim

Birgün halamlara gittihimde halam çok hastaydı bende 18 yşımdaydım halamın kızı 16 yaşındaydı halam hastaneye gıtmesı gerekiyordu eniştem hastaneye götürüyordu bizde yanlız kaldık. sonra leyla gazetede bulmaca çözüyordu dömelmiş birbicimde altında bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o zorladı

Işe yeni giren bi kızla yemekte tanıştım aynı akşam çıkışta ben yarın işe gelmicem dedi bende ben ne yapabilirim dedim bana başka bi iş bulabilirmisin dedi olur dedim ve eve davet ettim o da kabul etti eve girer girmez niyetini anladım kızın kızın az... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hastaydım

Slm ben 34 yaşında bekar biradamım hayatkadınıylasikişyaptım sonra bende bir kaşıntı olmuştu dr gittim bana önemliolmadıgını söleyip ilaç verdi bende evedöndum ilacı oralyoldan aldım tam yatmak üzereydimki evsahibinin kız geçmiş olsun can abidedi hem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Yengemın Muhtesem Kalcası

Merhaba ensest hıkeyelerı okuyucuları ben emre ysaım 23 yengem ıse 37 yaslarında ırı goguslu dolgun kalcalı mukemmel bır hatun.yengem bızlere ılk gelın geldıgı gunden berı onu arzuluyor onsuz 31cekmıyordum zaman ılerledıkce onun ıcın planlar yapıyor ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

benİ eve aldı ve 2 hatun

evet beni eve aldı gece 2 civarı evine geldik.ve duşa girdi.ben dayanamayıp kapıyı hafif aralayıp dikizlemeye başladım.gerçekten harikaydı.aletim kocaman oldu anında yine.ve soyunup yan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ada ve sonrası

Merhabalar Ben basımdan gecen bır anımı anlatmak istiyorum;Ben saygın bir firmada calısan 24 yasında bır gencım. Şirketimiz her sırket gıbı bayan agırlıklı calısan b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

körpecik amımı mahvetti

Sevgilim askerden izne gelmişti. Ikimizde 7 ay boyunca biribirimizi arzulamaktan kudurmuştuk. Ama aklimizda hiç sikişmek yoktu ben de bakireydim zaten. önce her zamanki gibi öpüşüp sevişmeye başladik. Bana sürekli seni çok özledim herşeyini arzuladim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsunun kaynindan hamile kaldim

selam ben hakkariden esma 17 yasindayim 160 boylarunda kumral tenli guzel bi kizim bundan yaklasik bir sene once komsunun kayni omerle cikmaya basladim omer benden dort yas buyuktu ama cok yakisikli bi gençtu neyse ben omere baglanmaya baslamistim a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aldatmanın bedelİ ö detİ rdİ m

SLM ARKADAŞ LAR BENİ İ ST DEN SENE 2007 DEYDİ Fİ Lİ Z Dİ E Bİ R KIZLAN MSN DE TANIŞ TIM 1 SÜ RE SONRA MSN DE Ç IKTIK Hİ Ç REELDE BULUŞ MADIK Ç Ü NKÜ BENİ HEP Ç OK SEV... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ebru nasil siktim asansorde

slm ben batuhan 29 yasindayim ebruyla univ. tanismistik yakisikliyim ebru bana her zmana asiliyordur ben ise fazla ilgilenmiyordum bir gun yardimci olurmusun arabam bozul diyeben de istemiyerek gitimm ebrunnu memeleri cok dehset sanki disari firliyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.