Bire Bir Hikayeler kategorisi, aslı İ le hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

aslı İ le

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
Slm ben Kayhan. Sizlere internette tanı ş tı ğ ı m ve ismi Aslı olan 21 yaş ı ndaki sarı ş ı n bir gü zelle yaş adı kları mı anlatı yorum.Yaş adı ğ ı m her ş ey gerç ektir,bazı ları gibi hayal kurup yazmı yorum.Standart ü ye olduğ u iç in mesaj gö nderememiş ve bana ö pü cü k yollamı ş tı .Ben de kendisine mesaj attı m ve msn ye davet ettim.Msn de ve telefonda konuş tuk.Bu bayan muhasebe bü rosunda ç alı ş ı yor. Birgü n Kadı kö y’de yemek yedik ve sonrası nda evime davet ettim.Oda kabul etti.Evde ş arap ikram ettim,slow bir mü zikle dansettik.Ç ok romantik bir ortamdı .Belli etmiyordu ama alev alev yanı yordu.Ben ise eş imden 5 ay ö nce ayrı lmı ş tı m ve ç ok doluydum.İ ş ve sosyal ç evremde bayan arkadaş ları m olması na rağ men değ iş iklik cazip gelmiş ti ve buraya ü ye olmuş tum.Dans sı rası nda ö pü ş meye baş ladı k.Dudakları ndan ince boynuna,gö ğ ü slerine indim,ö ptü m okş adı m ve uç ları nı emdim.Nefesi sı klaş tı sonra aş ağ ı ya karı n kasları na indim.Oradan da kü loduna,bal kutusuna ( amı na). Amı sı cak ve ı slaktı ,kü lodun ü zerinden ö ptü m ve ç ı kardı m.Dilimi amı na değ dirince ohhh dedi.Ç ok azmı ş tı m. Ve amı nı n heryerini yaladı m,dilimi iç ine soktum ve klitorisini emdim. Ç ı ldı rdı boş alacağ ı m dedi. Bekle dedim ve 20 cm’lik muzumu (yarağ ı mı ) ona sundum. Yaladı kç a irileş ti.Biraz acemiydi ama sı cak dudakları beni deli etmiş ti.sonra ben amı na indim tekrar ve yarağ ı mı dayadı m. Bakireyim dedi. Dedim o zaman oral devam edelim yada arkadan yapayı m.Hayı r dedi senin olmak istiyorum. Bende ö nce baş ı nı sonra tü mü nü soktum. Yü zü buruş tu ve kan geldi.Gerç ekten bakireydi.Dedim ara verelim.Devam et dedi ve bende pompaladı m derinlere kadar. Sonunda ç ı ğ lı k ç ı ğ lı ğ a boş aldı k. 4 saat birlikte olduk ve denemeğ imiz ş ey kalmadı .İ ki ay kadar gö rü ş tü k ve o ailesiyle İ zmire taş ı ndı . Ç ağ ı rı yor ve ilk fı rsatta gideceğ im. Eğ er benimle ç ı lgı n sex yapmak isteyen bayanlar varsa msn :
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

evliler.....1

Selam millet. Tüm hikkayeciler. Sizlerle bir anımı paylaşmak istiyorum. 170 boy 70 kg 27 yaşındayım. Atletik yapıda değilim. Hafif göbekliyim. Organımda bahsedilenler gibi 20-30 cm. Değil. 16 cm sadece kalındır. Ama tecrübe bayağı fazla. Türk, kürt, ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doktorum meral

Ankara dan merhabalar, ben muhsin, ben de başimdan geçen bir animi anlatarak sizlere katilmak istedim. Askerlik günleri insanin caninin çok şey çektiği ama ulaşamadiği günlerdir. özellikle de güzel bir bayanla seks. Benim de askerliğimin bitmesine 4 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dullar başka olur

Merhaba seks hikaye okuyucuları benim adım mehmet 25 yaşındayım etrafımca cok sempatik bulunurum birazda sporcuyum neyse konuya gireyim bir akşam evde canım sıkıldı oturduğumuz semtte bir park var gittim oraya bir sigara yaktım kafamı toplamaya calış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşımın validesi

Slmlar size 3 sene önce yaşadıklarımı anlatayım.3 yıl evvel nisan ayıydı ünvte kantininde ilkokul arkadaşımın annaesiyle karşılaştık,ben onu tanımasamda o tanıdı beraber çay içip lafladık.Çok hoşlandım hele sütyensiz şaheser memeleri hep rüyalarımı s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karsı komsumun sobası sonmustu

slm,ben bursa dan yazıyorum.kısa yazıcam karsıda oturan bır bayan vardı 1 yıl önce kıraya gelmısler,neyse bırgun bıze geldı cay fılan ısmısler ben denk geldım.sonra muhabbet fılan sohbetımız koyulastı.bırgun ben evden cıktım arabama bındım camdan bak... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

biber gibi yanıyor

Yeni 1 ay önce yaşadığım yine gerçek olan bir anımı anlatacağım. (diğeri gibi tamamıyla doğru bu emekli öğretmen diğeri çalışan öğretmendi. ) yine internette başlayan bir arkadaşlık; onunla fazla mesajlaşmıyorduk, nickinde izmir yazılı olmasına rağme... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kantinci kadın

Ünüversitede okurken bizim kantinde çalışan 38 yaşlarında tahmini çekici bayan çalışıyordu.İsmi Nalan dı birgün derse girmemiştim ve kantinde tek başıma    oturuyordum.Nalan baktım masam daki boş bardak ları almaya geldi bana ne okudugumu s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

müthiş gecemiz

Ben 19 yaşında sarışın birisiyim amcam işleri dolasıyla sık sık yurt dışına çıkıyordu ve yengem 18 yaşındaki kızıyla evde yalnız kalıyordu yengem ise 42 yaşında ama vücudu genç kız vücutları gibi amcam bana para bırakmıştı aradabir eve uğrağıp yengen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çikolata sibel

Meraba ben hakansizlere arkaşımın karısını nasıl siktiğimi anlatacam;daha doğrusu onun beni nasıl siktiğini...yakın arkadaşım cemin karısı sibel 1 74 boy esmer ten siyah saç 60 64 kilo arası fiziği 90 lık memeleri ve sutun gibi bacakları ile  &n... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bade tatlisi

ben 18 yasindayim bizim karsida oturan nevin abla cok cekicive guzel ayni zamanda cooook sexi bir bayan di benim yaslarim da da iki kizi vardi kizlarindan cok kendini arzuluyordum bir yilbasi gecesi onlarda kizlari ile beraber oturuyodum kizlarin ann... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.