Bakire Hikayeleri kategorisi, amcamı n sexsi gelini hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

amcamı n sexsi gelini

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
mrb arkadaslar ben 1 78cm boyunda 75kg sı yah saclı mavi gö zlü yakı sı klı bı r gencı m samsun 19 mayı s ü nvstsı nde okuyorum. aslen istanbulluyum orda okul iç in kalı yorum kendı m ev tuttum. amcamlar bana geldı bı gü n ziyarete. yengemler fln evi temı zledı ler amcamlar gezmeye cı ktı lar samsunu ben okula gı ttı m amcamı n gelı nı evde kaldı amcamlarla gı tmedı ben okuldan dö ndum yengem evde tektı cekı cı alı mlı mü kemmel bi kadı ndı daha 23 yası nda neyse eve geldı m yemek hazı rladı yedı k oturma odası na gectı m yanı ma geldı nbr nası l gı dı o okul gı bı sı nden sohbete basladı k mı nı bi etek giyiyodu bacakları ortadaydı bnm yarrak sı rı k gı bı bacagı ma asa uzanmı stı yengem bunun farkı ndaydı kalktı camı actı cok sı cak var dedı bende evet ö le dedı m karsı koltuga oturdu bacakları acı k aman allahı m kilot gı ymı odu amı ortadaydı cı ldı racak hale geldı m bellı kı benı istı yodu kalktı m ben uzerı mı değ iş cem dedim ve odama gittim arkamdan geldı tam ü stü mü cı karttı m yengem iç eri girdi ben utandm utanma fln dedı ve bluzunu cı karttı sası rmı stı m sikin cok buyuk dedı artı k utanmayı bı rakmı s ve zevkı nı cı kartmaya kararlı ydı m yanı ma geldı ve yaragı mı agzı na aldı ucuyordum nerdeyse ayaga kalktı dudakları na yapı ş dı m delı gibi ö pü ş ü yodu elı mı amı na attı m gö ğ ü slerı nı yalı yordum yeter iç imde istiyorum senı dedı yataga oturdu bacakları nı kaldı rdı mü kemmel amı vardı yaladı m cı ldı rı yodu inliyordu iç ime gir die bagı rı yordu bacakları nı omzuma aldı m ve kö kledı m erkegı m dı e ı nlı odu zevkten 4 kö se olmustuk sonra domaldı ö le de sı ktı m yengemı ve sanı rı m bosalacaktı m sı kı mı cı karttı m dö ndü agzı na aldı ve spermlerı mı n hepsini yuttu yenge sı kmek cok zevklı bi iş sonra banyoya gectı k ordada defalarca hiç bı kmadan yengemı sı ktı m sonra beraber dus alı p cı ktı k bu olaydan sonra sı k sı k yengemı sı kı yorum o bunu cok istiyor mü kemmel kadı n
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

dayanamadi

BEN 30 yaşında bir bayım anlatacağım hikaye başımdan yeni geçti İyerinde sıtejer öğrenci alacaktım okula başvurdum muhasebeye bayan stjer lazımdı okuldan kızlar gelmeye başladı bunların birni işe aldım ilk günler çekingen davranıyodu sonra alıştı oku... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

one güzel kızdı ya

|selam ben alper bu olay 1 ay önce oldu bizim mekana sema diye süper sarışın bir kız geliyordu ve ben bu kıza her zaman kötü davranmışımdır neyse birgün mekanda otururken sema geldi ve bana aksama bir işimin olup olmadığını sordu bende yok sanane ded... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

şişmam ama çok tatlı

merhabalar fisho.net fanatikleri daha öncede hikayelerim yayınlandı ama yinede kendimi tanıtayım. ismim mert 1 70boy atletik yapılı dikkat çekici ve yakışıklı biriyim.hikayyem iki y&#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Azgın Buket

Merhaba Ben Buket.17 yaşındaydım..Sizlere eskiden sevgilimle yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.Ama yüzde yüz gerçek!Neyse başlıyorum…Bazen ben onlarda kalıyordum ama sadece öpüşmüştük.O 3-4 arkadaşıyla birlikte kalıyor.Oraya gidince onunla uyuyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mrb ben 18 yaşında ,uzun boylu ve küçük olanın boy

mrb ben 18 yaşında ,uzun boylu ve küçük olanın boyuda 18 cm idineyse ben hikayeyi anlatayım ben bundan 2 sene önce tatile antalyaya gitmiştim.antalyada akrabamız vardı onunla beraber bir bara gittik ben bara girdiğim de kızlar mini etekli görünce ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ohhhh ne am be

Slm ben 17 yaşında lise öğrencisiyim ben bir günbeden dersinden yırtmak için hoca yalan uydurup sınıfa gittim sınıfa girince sınıfın en sexsi kızı dilara vardı o da eşortmanları olmadığı için hoca onu sınıfa gönderdi ben kapıdan içeri girince dilarıy... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aylinin evinde

MRB BEN KÜRŞAT ERZİNCANDAN. 30 YAŞINDAYIM GECEN YIL Bİ SOHBET SİTESİNDE İSTANBULDAN AYLİNLE TANISTIM AYLİN 32 YASINDA COK TATLI Bİ BAYANDİ Bİ SÜRE MSN DE SOHBET ETTİK ARKADASLIGIMIZI İLERLETTİK SONRA TELEFONDA KONUSMAYA BASLADIK. SONRA BULUSMAYA KARA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

polatlıdayım beklerim

iyi günler, 33 yaşındayım sizlerle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istedim. yaklaşık 5 senedir polatlıda yaşıyorum. Apartmanın girişinde karşı komşumuzun telefon faturasını görünce evlerine vereyim dedim ve zile bastım. Normalde hiç erkek yanına ç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgin kucuk kiz 13luk

Bir gün evde otururken kapi caldi ve içeri kriz girdi ötürü yoz ve kriz annem ilde şehre gittiler ve kriz soyunma ya basladi ben olmaz dedim ama kriz az mis sik istiyor kriz olmaz sen bakir esin dedim ama kriz olsun dedii ben soyundum kriz yalamaya b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çiktiğimin arkadaşi

SLM BEN 18 YAŞINDAYIM ADIM UFUK NEYSE KONUYA GELELİM BİRGÜN ÇIKTIĞIM KIZ VE ÇOK HOŞLANDIĞIM ARKADAŞI KEZMAN VARDI.BERABER BİZİM EVDE OTURUYORDUK.OKULDAN KAÇMIŞTIK BENİM ÇIKTIĞIM KIZI ANNESİ ÇAĞIRINCA EVDE TEK İKİMİZ KALDIKKEZMAN VE BEN.BANA DEDİKİ BE... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.