Bakire Hikayeleri kategorisi, amcamı n kzı hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

amcamı n kzı

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
slm ben 23yaş ı nda bir gencim. Size amcamı n kı zı ile aramı zda geç enleri yazmak istiyorum. Haziran ayı bir vumartesi gü nü nydü amcamlar il dı ş ı na ç ı kmı ş lardı bana da kuzenimle beraber kalmamı sö ylediler. ne zamandan beri bunu bekliyordum bende. saat gece 1 olmuş tu filme bakı yorduk ama benim gö zü m kuzenimin dolgun kalç aları ndaydı ç ok gü zeldiler gö zü mü ü alamı yordum penisim taş gibi olmuş tu sanki patlayacaktı .kuzenimim altı n bir etek vardı bacakları ç ok hoş uma gidiyordu yatarak film izlediğ i iç in eteğ i biraz sı yrı lmı ş tı . altı ndaki kilodu gö rü kü yordu daha fazla dayanamadı m yanı na yaklaş arak penisim gö tü ne dayadı m ne yapı yorsun dedi ç ok seksisin seni istiyorum dedim ve bana olmaz dedi bende zorlayarak dudakları na yapı ş tı m zorla dudakları ndan ö pü yordum. elimlede vajinası nı oynuyordum 5 dakika sonra gevş edi ve hiç zorluk ç ı karmadı . yatak odası na giderek karyolaya yattı k ikimizde ç ı rı lç ı plak olduk biraz seviş tikten sonra penisimi ağ zı na aldı ve yalamaya baş ladı 5 dakika sonra ağ zı na boş aldı m ve yalamaya devam etti penisim yine kalktı .sı ra bende olduğ unu sö yleyerek vajinası nı yalamaya baş ladı m onu dilimle boş alttı m ve sikmek istediğ i sö ylediğ imde kı zı m dedi bende gö tten yaparı m dedim ve domalttı m .gö t deliğ i daracı ktı baş ı nı girdirdiğ ide avazı ç ı ktı ğ ı kadar bağ ı rdı ve olmaz dedi bende bidaha deneyelim dedim ve bu sefer kö kü ne kadar soktum gö t deliğ inde biraz gidip geldikten sonra iç ine boş aldı m ve devam ettik seviş meye biraz daha seviş tikten sonra vajinası na girmekistediğ imi ve benim karı m olması nı syledim ilk baş ta kabul etmedi ama sonra kabul ettim vajinası na sokara kı zlı ğ ı nı aldı m o gece sabaha kadar ş eviş tik ç ok seksiydi
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

otobüsdekı türbanlı ve dewamı

slm ben kocaelınden 1.78 boyunda 85 kılo 19 yasında yakısıklı gencım bu olay daha dun gercklestı dun aksam otobuse bındım cok kalabalıktı arka taraf oldugu ıcın bayagı sıkısıktı bır turbanlı bayan onumdeydı oda 1.70 boyunda hafıf kıloydu neyse yola d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ohh beee

slm sapıklar bn bursadan melih nese konuya gelelim bize gelen bi tane annemin arkadaşı vardır 23yaşında evli 1 genç sahibi melek die melek ablayı düşünerek hep 31 çekerim ama artık 31 çekmek zevk vermiyordu bigün gene bize gelmişti üzerinde ince uzu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Zorla grup...

Merhaba ben Ildem,size bu hikayede bakireliğimin nasıl bozulduğunu anlatacağım.İlk önce kendimi tanıtayım.Antalya'da yaşıyorum 17 yaşındayım.Lise 3 deyim.Uzun boylu sayılabilirim.55 kiloyum.Göğüslerim orta.Kumral tenliyim.Neyse sizi çok oyalamadan hi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Bakire Sevgilimle ilk defa

Bunda 1 yil onceydi. Bir hafta sonu ayvaliga kiz arkadasimin yanina gitmistim. Tum cumartesi denize girdik aksamda diskoya gidip eglendik. Kiz arkadasimla iyi bir sex yasantimiz vardi. Yanliz bakire oldugu icin tam bir iliski kuramiyorduk. Herneyse g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

serpil ö ğ retmen

merhba arkadaş lar ben orta okulda baş ka bi okula geç tim. Ve ilk dersimiz mü zikdi. hocanı n sü per vü cut hatları beni delirtmiş ti.3 yı l ç oş tum ama kendimi zar zor tuttum. neyse sene sonunda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

:re sex isteyenler

çok azginim ve partner arıyorum bursa içi 0537 türkcel42 2 0 0 56... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

güzel komşumuz cemile

slm arkadaşlar 3 gun oldu eve gidiyordum işten cıkmıştım cok yorgundum bıran önce eve gidip yatmak istiyordum tam eve geldım derken bide baktım bırı bana seslendı güzel komşumuz buyur dedım az gelsene dedı olur dedım eve giitik kocası evde değıldı se... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

güven ve samimiyet

slm herkese burda sallıyacak değiliz fisho.net u bayadır takip ediyorum ve iki hikayemde yayınlandı adresimi vermiştim hikayemin al bölümünde ben ferhat ist dan 34 yaşında . geçenlerd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

45 lik bakire

Merhaba ben ferdi yaşım 36 istanbulluyum..Bir kaç hafta önce, soğuk bir Çarşamba sabahı kahvaltıda canım öyle bir sucuklu yumurta istedi ki buzdolabına baktım sucuk var yumurta yok bende hemen üstümü giyinip soluğu birkaç sokak aşağıdaki markette ald... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Kuzenimin O Şişmiş Amı

Kuzenim benden 2 yaş büyük dolgun poposu ve iri göğüsleri var.Bizde yatmaya gelmişti tam karşiki yatatkta uyuyacaktı ailemiz uyumuştu. ve arada bacaklarını bacaklarımın üstüne koyar bazende götünü sikime deydirirdi.Yatmadan önce biraz konuşabilirmiyi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.