Bire Bir Hikayeler kategorisi, ahhh o deli dolu akş am hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ahhh o deli dolu akş am

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba ben 21 yş ları nda 1.81 boyunda yakı ş ı klı bir gencim.sevgilim ise 17 yaş ı nda liseli bir kı zdı .sevgilimle ilk beraberliğ imizi 4 gü n ö nce yaş adı fisho.netanı lmaz zevk ve heyecan vardı .ş imdi bu anı mı sizlerle paylaş acam.kı z arkadaş ı ı mla sinamaya gitmiş tik.film biraz erotikti .kı z arkadaş ı m 17 sinde olması na rağ men 20 liklere meydan okur bir fiziğ i vardı .beni tahrik etmeyi ç ok severdi.bu filmi fı rsat bilip,elini ş eyime gö tü rdü .filmden etkilendiğ im iç in taş gibi olan penisimi elledi ve gü ldü .bende burda olmaz dedim ama dinlemedi.en arkada olmamı zdan yararlanarak kaprimi inddirdi ve yalamaya baş ladı . yalarkende bir yandan ı sı rı yor ben bağ ı rı yordum.ses yü ksek olmasa salon benim bağ ı rmamla inleyecekti daha fazla dayanamadı m bende onu soydum.arkada sadece biz vardı k.orta kı sı mlar dolu fakat seyrekti.bundan cesaret alarak kı z ark kucağ ı ma aldı m.adeta kanguru gibi zı plı yor penisimin tahriş olması na sebeb fisho.netanı lmaz anlardı gö ğ ü slerini sı karak bende onu tahrik ediyordum.kı z arkadaş ı mı sinemada sikeceğ im aklı ma hiç gelmemiş ti.hazı rsı z olduğ umdan kondom yoktu.o yü zden boş alacakken kendimi ç ekemezsem diye korkmuş tum.bir ara anal denedik olmadı otuduğ umuz koltuk buna hiç uygun değ ildi.ama vaginası na girip ç ı kmam onu delirtmeye yetiyordu.bi ara boş almaya yakı n bi anda kendimi geri ç ektim.ama o hala devam et diyordu.kondomsuz devam etmek tehlikeli hamile kalı rsı n uyarı ları ma aldı rı ş etmeden gir dedi ç ok azdı m nolur sok diye yalvardı .bende mecburen devam ettim.boş almaya ramak kalmı ş tı gir ç ı k derken kası ldı m o anda kendimi geri ç ektim .siyah eteğ i adeta beyaz beneklerle kaplandı .inanı lmaz dakikalardı 10 dk sonra ara verildi ve klimalı koca salonda bir tek biz terliydik.gö renler adeta ş aş gı nlı kları nı fisho.netde ş ü phe ç ekmemek iç in arada ç ı kı p gittik.kı z arkadaş ı mla hala fisho.netanı lmaz tutkulu bir gü ndü .msnde gö rü ş mek isteyen bayan arkadaş ları bekliyorum.ç ü nkü grup yapmak fisho.netrsin tercihimdir.msn adresim
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

olgun bayanlara bayılıyorum

Slm ben berke 18 yasındayım istanbulda oturuyorum.Daha öncede buraya olgun bayanlarla yasadıgım hikayelerimi yazmıstım.Bu yazacagım ücüncü hikayem aynı zamandada olgun bayan tecrübem...Neyse fazla uzatmadan hikayeme baslamak istiyorum.Dikkatli okuyun... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

buz gibi havada sıcacık amcık

Istanbul da kışın ortasındaydık acaip kar yağmıştı ve ogün okullara gitmiştik okular biz okuldayken tatil oldu ve servislerin birçoğu gelemedi    vapurlar kapalıydı deniz otobüsü çalışmıyordu herkes kendine birini buluyor evine dönüyordu be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yazlıkta arkadaşımı azdırdım

Selam benim adım aslı. Tatil yapmak adına marmaris yakınlarındaki bir arkadaşımın evine gittim. Adı pelin di. Benimle aynı yaşta yani 30 ama onun birde 19 yaşında kızı var. Adıda yeliz. Neyse ben biraz kendimi anlatayım 92-63-94 üm kumral küt saçları... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yokmu beni siken...

Selam.ismim Elif.21 yasımdayım.Size erkekarkadasım mithat la yasadıgım doyumsuz sexi anlatıcam.okul çıkısı mithatın evine gittim.tüm gün okulda baya koca yarragını dayadı.eteğimin üstünden amımı kaşıdı okşadı .kendi de azdı beni de azdırdı.Dayanamayı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşımın d.gününde esra yı sabaha kadar siktim

Arkadaşımın doğum günüydü O Gün Hiç tanımadığım Esra da gelmişti benden kaçar mı? Hemen teklifi bastım herkesin olduğu ortamda kulağına eğilerek çok güzelsin ve herkes gitmeden sakın gitme ben seni arabamla bırakırım dedim ve o ilah kadar güzel olan ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kardeşim gibi gördüğüm kız...

bu olay tamamen gerçektir. ben ve kardeşim gibi gördüğüm kız(pınar) lise2 den beri tanısırız pınarda bende 18 yasındayız. pınar cok güsel olmasada güsel bir kızdır.170 boylarında nrmal tenli bir kızdır.her zamn pınarı hayal ederek masturbasyon yapmış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

forum yö neticilerine

sayı n forum yö neticileri siteniz ç ok gü zeldi neden yeni hikayeler yayı nlamı yor. aç ı klarsanı z seviniriz.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eskişehir ı unutamıyorum

Size müthiş bir gerçek yalansız.ben istanbulda oturuyordum eskişehirden netten bir hanımla tanıştım kendisi kimya müh.bende doktorum.ben eskişehire gittim görüştük müthiş    göğüsleri ve fiziki vardı. yanımda gezerken bayanların bile dikkat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muhteşem per vin

Pervinin muhteşem güzel bacakları, onlarla uyuşan harika butları ve kalp şeklinde bir komposizyonu olan kalçaları vardı, bazı geceler onun bacaklarını    düşünerek dikleşirdim. O sıralar mahallede birlikte olduğum kıza durumu anlattım, önce... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o ne şeftaliydi öyle

Geçen yaz sıcak havanında etkisiyle tembel tembel oturmuş müzik dinliyor serinlemek için soğuk birşeyler içiyordum. Siktiğim bütün kadınlar sanki sözleşmiş aynı anda tatile gitmişlerdi. Sikişsiz kalan sikim zonklamaya başlamış masturbasyon yapmaktand... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.