Aldatma Hikayeleri kategorisi, ah ö zlem yaktı m seni hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

ah ö zlem yaktı m seni

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
merhaba sayı n site sakinleri ben bir hikayemi paylaş makistiyom size ben baran doğ uluyum yeterincede yakı ş ı klı yı m hikayeem gercek ten saplantı olmadan anlatacam size doğ uda yaş adı ğ ı m iç in bizim buraya bir hemş ire arkadaş ı m vardı ben hemş ireler dayanmadı ğ ı m iç in hemş ire ayarlakam istemiş tim kendime ve hastanaye gitim satece heş ireler iç in neyse gitim birtaneyei kö zume kestirdim ve kestirmeye baş ladı m onu neyse sohbet etmeye baş ladı k ve dulmuş 3.yada 4 yaş ı nda kı zı varmı ş 1 yı ldı r eş inden ayrı lmı ş ama hemş irede bir afetmiş ismi ö zlem di neyse ve arkadaş lı ğ ı mı z ilerlemiş ti artı k kafamdan bin bir ibnelik tonmeye baş lı yordun konu bir ara sex geldi bana dediki sen sex hayatı n nası l diye sordu bana valah yok bu aralar biş ey dedim olurmu senin gibi yakı ş ı klı biri kı z arkadaş ı olmazmı sex yapmazmı bende oan sen ne yapı yon dedim senin hayatı n nası l dedim benimde yok dedi bana neyse ve onun dudağ ı na ayapı ş trı m emeye baş ladı m dudakları nı bana burda olmaz eve gel dedi akş am bence akş amı iple cekiyom akş am oldu ona gitim kapı ya girer girmez bebni iç eri cekti baran yanı yom dedi ateş imi sondur dedi ve baş ladı m onu soymaya kucakladı ğ ı m gibi yatak odası na gitim ve yatağ a serdim onu okadar guzel gö ğ usleri ve kalcaları vardı ki dayanamı yordum hemen baç akları nu omuzuma aldı m ve kabak gibi amı ortadaydı ve yalamaya baş ladı m yaladı kca o bağ ı ı rı yordu artı k onun dayanacak gucu nlalmamı ş tı artı k sok yalvarı yordu bana bende yavaş ayavaş ydayadı m sikimin kapası nı bal kutusuna cm cm sokup cı kartı yordum yavaş ayavaş ritimle ı zlanmaya baş ladı m ve 10 sonra beraber boş aldı k bana sarı larak dinlenmdik biraz ama ben otururmuyum o beni sikimi emeye baş ladı sanki bir saxsefoncu bibi ç alı yordu ona beni boş aldı dum manı mı yutu ve ona sordum gö t ten yedinmi hiç yok dedi bana vermeni istiyom bakeretini baş kası olmı ş orayı da bana ver dedim ve arkası na gectim kı remledim ve yavaş yavaş sikmeye baş ladı m giremiyordu zorelaya zorlaya girdim baş ı nı yatağ a gö muş tu baran yalvarı yom sana cı k diyordu ben bı rakı rmı yı m onu bulmuş ken neyse git gelden sonra zevk almaya baş ladı ve inlemeye baş ladı gote burdukca taş akları m amı na carpı yordu ve azı yordu neyse beraber boş aldı k yere duş tuk sigara iç mek istedik kalktı kuluk almaya yurudu yere duş du yuruyemiyordu gene onu kucakladı m yatağ a uzandı hale be 1yı l ö yle devam etik ş imdi taynı konyaya cı ktı artı k gö ruş emiyoruz ama gö zum onu cok arı yor neyse yeni arkadaş lı ğ a acı kı m isteyen kı z yada bayan varsa eklesin beni konuş alı m doyurayı m onu
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

komşum elif

Merhaba, 2 ay önce yaşadığım bir birlikteliğimi anlatmak istiyorum. Yalnız yaşadığım için komşum elif bir gün beni yemeğe davet etti eşi ve elifle beraber yemeği yedikten sonra ben teşekkür ederek ve gitmiştim. Ertesi gün ev telefonum çaldı arayan el... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah ö zlem yaktı m seni

merhaba sayı n site sakinleri ben bir hikayemi paylaş makistiyom size ben baran doğ uluyum yeterincede yakı ş ı klı yı m hikayeem gercek ten saplantı olmadan anlatacam size doğ uda yaş adı ğ ı m... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yeni zewklere bayılıyorum

öncelikle herkese slm bn alew 19 yasindayim uzun süren bi iliskinin ardidan erkek arkadasimla nisanlandik we yakinda dügünümüz olacak onu cok sewmeme ragmen kendim onu aldatmaktan alikoyamuyorum yeni heycanlar we yeni asklari yasamak istiyorum nese u... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Sevinç abla ile ilk milli oluşum

19 yaşındaydım okul kapanınca babamlar beni köye anneannemin yanına yolladılar köy benim içinde iyiydi kimse bana karışmazdı bende kafama göre takılırdım o sene bağ işleri çok fazlaydı herkes bağda bahçedeydi köye geleli üç gün olmuştu sabahtan kapı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

duşta sevgilimi aldattım

ben 22 yaşında bakire bir genç kızım benim uzun süreli uzun sevişmelere dayakı bir ilişkim oldu.ayrıldık beni aldatmıştı çünkü o dönemde fabrikadan biriyle tanıştım çok masumdu bende kendimi ağırdan satıyordum temiziz ya işini biliyormuş ama.onunla b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

netteki aşkım

merhb bu hikayeleri okurken hep yalan atıyorlar diye düşünmüştüm ama bir olay da benim başımdan geçyti nese anlatacağım hikaye bursada geçti.ben bursada işyerinde çalışırken nette bir steden bayanlara tanışma mesajı atıyordum bayanlarda bana cevab ve... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocasımı tam bir sap

BEN ANADOLUDA BÜYÜKÇE İÇ ÇAMAŞIRI MAĞAZASI OLAN BİRİYİM YAŞIM 38 EVLİYİM ÇEKİCİ SEKSİ BİR EŞİM VAR AMA BİZİM İŞTE NE ÇEKİCİLERİ GELİYOR BİLSENİZ MAGAZAMIN İKİ TANE ODA BÜYÜKLÜĞÜNDE SOYUNMA KABİNİ VAR İKİNCİ KABİNİN YANINDA GAYET GENİŞ KANEPELİ KOLTUK... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esmer kadinim

Selam Arkadaslar ben murat 41 yasindayin...Bende size basimdan gecen ve bana cok zevk veren animi paylasmak istiyorum..karim bir arkdasi vardi kadin dul ama ne kadin esmer guzeli bize geldigi zaman ben aziyordum azmamak elde degilki cok guzel bakimli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çoksevdimamaevliydi

ben allrıza ist hikayeme gelince yaklaşık 10 yıl önce başladık görüşmeyeve ilk anda tutuldum ben ona çünkü enbüyük arzum sevdiğin sanatçı sibel canı andırıtyordu ilk bi kaç görüşmelerimiz mesafeli ve seviyeli muhabetlerle geçerken bir gün oturken ban... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocamı seviyordum ama dayanamadım

ben ebru 37 yaşındayım anlatacağım olay 21 yaşında henüz bir kaç aylık evliyken gerçekleşti oturduğumuz apartman da hemen hemen herkasler 45 yaş üstü kişilerdi tek bir çift vardı onların yaşları30 du tabiki hemen kaynaştık ayşe tatlı ve evinde otorit... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.