Grup Hikayeler kategorisi, 7 kiş i ve ben hikayesini oku.
Sizin İçin Seçtiğimiz En İyi Resimli Porno Hikayelerimiz

7 kiş i ve ben

Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 317
bir gü n ailem beni yaz kampı na gö bdermiş ti. orada ç ok eğ leniyordum geceleri otelin discosuna gidiyorduk otelden dı ş arı ç ı kamı yorduk ama otelde herş ey serbestti. yine discodaki bir gü n bir ç ocuk benden hoş andı ğ ı nı sö yledi. bende yaz macerası aradı ğ ı m iç in kabul ettim. arkadaş ları nı n yanı na gittik. oturduk konuş tuk. benden hoş lanan kiş i beni mü ziğ in ç ok sesli olduğ unu sö yleyerek odası na davet etti gittim. arkadaş ları dizcoda kalmı ş tı . neyse biz odada oturduk biraz daha sonra ö pü ş meye baş ladı k ç ok ateş li ö pü yordu. bir sü re sonra sikinin havada olduğ unu gö rü p gü ldü m. bana bakire olup olmadı ğ ı mı sordu. 18ime yeni basmı ş tı m fakat bakire eğ ildim olmadı ğ ı mı sö yledim. mutlu oldu sikiş meye baş ladı k ö nce her yerimi ö zellikle gö gü s uç ları mı ı sı rarak mü thş yalı yordu. bende onun sikini okş uyordum. bana yeter dedi ü stü me iyice geldi ve amı ma soktu. azcı k acı mı ş tı fakat ç ok gü zeldi. gidip gelmeye baş ladı ben sert sevdiğ imi sö yleyerek hı zlanması nı istedim. saç ı mı tutup deli gibi gidip geliyordu. boş alacağ ı m dedi hemen ağ zı ma aldı m ve boş aldı . ve bana madem sert seviyorsun arkadaş ları mı da ç ağ ı rmamı ister misin dedi. ö nce tereddü t ettim nası l yeteceğ imi dü ş ü ndü m fakat onlar hep bö yle yaparlarmı ş . macerenı n fena olmadı ğ ı nı dü ş ü nü p tamam dedim hemen telefon etti ve arkadaş ları nı ç ağ ı rdı . mutlu bir ş ekilde geldiler. bir tanesi sikini ağ zı ma verdi, diğ eri arkadan grdi, diğ eri altı ma yatı p gö ğ ü slerimle ilgileniyordu, bir diğ eri video cekiyordu ö tekilerde sı ra bekliyordu. toplam 8 kiş iydik 7 erkek ve ben!!! ağ zı ma aldı ğ ı m kiş iyle gö tü me giren kiş i yer değ iş ti ve ö nce gö tü mdeki boş alrı onun yerine baş ka arkadaş ı geç ecekti, pozisyon değ iş tik. ben yattı m biri amı ma, iğ eri gö tü mebir diğ eri ağ zı ma ve diğ eri de gö ğ ü slerimeydi var olan tü m deliklerim doluydu ancak bir sü re sonra inlemeye baş ladı m gerç ekten ç ok zevk alı yordum birisi ulen kı z zevkten ö lecek dedi o derece inliyordum. bunu diyen daha sonra amı mı girdi ve ağ zı ma boş aldı . sonunda 7 posta amı ma ve 7 posta gö tü me yemiş tim. gö t deliğ im tuvalet deliğ i kadar olmuş tu ve ç ok bitkindim. sı rayla hepsi ağ zı ma boş aldı dü ş ü nü n 7 kez ağ zı ma boş aldı lar!! daha sonra odaları nda duş bile almama izin vermeden kovdular beni git odana artı k diye resmen kullanulmuş tı m ama memnundum zevkle uyudum. gitmeden ö nceki gü n tekrar odaları na ç ağ ı rdı lar gittim ve aynı ş eyler yine oldu ama bu sefer hepsi gö tü me boş aldı ve ç ok daha serttiler vuruyorş ardı delirdim zevkten seks kö lesi olmak gü zel bir ş ey benim gibi sert seven iç in. ç ok mutluyum henü z 19umdayı m ama iç ime neler girdi neler..
Merhaba Ben Nazlı Eğer Seni Telefonda Boşaltmamı istiyorsan hemen ara tatlım
00237 8000 340

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

sü perbirgeceydi

adı m serdar 30 yaş ı ndayı m.tip olarak fena sayı lmam. bu olayı yaş adı ğ ı m gü n gizem adı nda bayan arkadaş ı mı n bana ç ok yardı mı olmuş tu.gizem 167 boyunda iri g&... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşuoğlu ve baldız

Selam arkadaşlar ben hakan 35 yaşındayım 11 yıllık evliyim.Seks için yapmayacağım şey yoktur.Hele birde değişik kişiler olursa harika şeydir seks.Anlatacağım olay yaklaşık olarak 1 ay önce yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor.Aynı yaşta olduğumuz baldız... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadasim,ben ve annesi

slms Sekerkiz.Com okurları ben direk konuya girmek istiyorum arkadaşım ve ben mahalleden arkadaşız çok ii bir arkadaşlığımız var ve arkadaşımın çok gzl bir annesi var ben hep arkadaşımın annesini düşünerek 31 çekerdimbirgün işde biz arkadaşımla mahal... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

minibüste başlayan sex

Slm ben hakan 32 yaşında izmit te yaşıyorum.şehir merkezinden bulunduğum semte toplu taşım araçları genelde dolu gelirler.yine bir gün işten izin alarak erken çıkarak eve gelmek için minibüse bindim minibüs kalabalık ayakta ortalarda kaldım.yanmda 20... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadasimin kardesleri

ARKADAŞIMIN KARDEŞLERİ Ben Doğu kökenli bir ailenin ilk yetişkiniyum evimiz daha taşınmadan önce köyde yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istedim. Benim cemo adında bir arkadaşım vardı aramız çok iyiydi birgün beni evine götürmüştü evde anne ve baba... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

imkansız bir olay

SLM ILK ÖNCE KENDIMI TANITIM BEN YUNUS 26 YASINDA BIR ERKEGIM YASADIGIM OLAY BENIM OLMAZ IMKANSIZ DEDIDIGIM BIR SEY KENDIMI NASIL TANIMAMISIM:SLM ILK ÖNCE KENDIMI TANITIM BEN YUNUS 26 YASINDA BIR ERKEGIM YASADIGIM OLAY BENIM OLMAZ IMKANSIZ DEDIDIGIM ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

grup çalışması

merhaba adım fatma 47 yaşındayım ama gögüslerim sert kalçalarım yumuşacıktır.yaklaşık 3 yıldan beri bir evde bulaşıkçı olarak çalışmaktayımçhalimdem çok memnunum.( bu arada evli ve 2 genç annesiyim :) ) neyse ben konuya döneyimm. çalıştığım işyerind... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

değiştik

Selam !Üniversite mezunu bir gencim.Eşimle cinsel konularda benim erken boşalmamdışında bir problemimiz yok.Yani eşim de her sevişmemizde boşalıyor,ama oralyolla.Yani onu önce yalayarak orazma ulaştırıyorum,sonra ben içine sokuppatlıyorum.Ama her sev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ç ı lgı nca

slm size mithiş dakikaları mı anlatı fisho.netim gay bi arkadaş var bigü n seks konusunda onla konuş uyorduk bende erkeklerin sikilmekten ne zevk aldı kları nı sordum.oda bana saç malama bö le biş ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olmaz böyleşey

selam.ben 32 eşim 30 yaşında.5 yıllık evli çiftiz.Hani şu laf vardırya :ilk başlarda evliliğimiz iyiydi fakat gittikçe monotonlaştı diye..gerçektende öyle.Sex yaşantımız son zamanlarda monotonlaşmıştı..bu anlatacığım olay 20 gün önce yaşanmıştır. ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.